Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowe miałem do 31/10, na C+ optimum + promo hd + PVR Pace + MR za 62 PLN. Słabo szły negocjacje. Telefonow mnóstwo od wrzesnia, nawet zanim dostali wypowiedzenie. Potem nastapił impas. Wczoraj dzwoniła paniusia proponowała Silver + brakujace 4 C+, PVR ten co mam, MR i HBO gratis na 6 mcy za 64. Kazałem zadzwonic dzis po 16tej, jak bedzie choćby 59 PLN, albo HBO na 12 m-cy. Niestety nikt nie zadzwonił. Wiec zadzwoniłem ja. Nie chciało mi sie juz uzerać i kopac z bandą, wiec przyjąłem warunki 64 PLN, tyle, ze łaskawie HBO dali na całą umowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

139 zł za to co mam obecnie (bez zmiany sprzętu). Do końca umowy nieco ponad miesiąc, zastanawiam się nad wysłaniem wypowiedzenia, bo nie widzę zbytnio by komuś w nc+ zależało na tym bym migrował. Oferty są śmieszne, dekodera zmienić nie mogę (no chyba, że zgodzę się na niższy pakiet).

 

Jak nie wyślę wypowiedzenia ani nie będę migrował...po zakończeniu umowy ponoć mam płacić coś koło 200 zł za miesiąc (za to co mam obecnie) :crazy:

Co mogę ugrać wysyłając wypowiedzenie? (interesuje mnie C+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Mulitroom Premium i wymiana dekodera na Mediabox+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę na 59 zł. Ale faktycznie być może popełniłem błąd, w czasie rozmowy nie pomyślałem o opłacie za listopad i grudzień. Bo godząc się na 79 zł, za listopad i grudzień zaoszczędziłbym 118 zł, czyli abonament wyniósłby 69 zł. Może zadzwonię potem i oferta jeszcze będzie czekać, bo nie chce za bardzo mi się już z nimi targować. ;) A oferta nie jest zła.

 

Haha, zadzwoniłem teraz i byłem skłonny zgodzić się na te 79 zł za Silver + 6C+ + 3HBO. Ale konsul stwierdził, że powinieniem żałować, bo takiej oferty już nie ma i nie będzie. :) Ja na to, że trudno i było po rozmowie. Pewnie myślą, że teraz zgodzę się na 89 zł, albo 99 zł. Bardzo się mylą, tylko mnie rozłościli. :) Jak zadzwonią następnym razem to im powiem, że byłem skłonny dać 79 zł, a teraz to mogę dać max 59 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senor_SiarraWitaj dawno już byłeś u nas na forum czy tu czasem nie masz CP?

Nigdy nie miałem Cyfrowego Polsatu i nigdy nie myślałem o tym, by tam się przenieść. Z Canal+ prawie od samego początku (1995 r.), a w Cyfrze+ od kiedy wystartowali.

Ostatnio kompletnie nie mam kiedy czytać na bieżąco co się dzieje w temacie, dlatego pytam czy coś się nie zmieniło w przeciągu ostatnich miesięcy i czy można liczyć w moim przypadku na coś ciekawszego, a większość postów które trafiam dotyczy pakietów Universe także trochę trudno znaleźć kogoś w podobnej sytuacji co ja.

 

@ircios, liczę się z tymi wszystkimi kosztami aktywacji, ale tych problemów z przeniesieniem się na dekoder ADB to już kompletnie nie rozumiem. Mogę zmienić dekoder jedynie jak zjadę z pakietem w dół. O takich bajerach jak Multiroom to już w ogóle nie wspominam.

Chyba bardziej by mi się opłacało zakończyć obecną umowę i związać się z nc+ jako nowy abonent :crazy:

Tylko szkoda tych lat z C+ bez przerwy, choć w sumie w ITI i tak już na to nie patrzą, a Złotych Plusów już nie ma :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Senor_Siarra pakiet który Cię interesuje nie wyjdzie taniej niż aktualne koszty a bez złożonego wypowiedzenia to są po prostu marzenia.

 

Nie zmienia to faktu, że jako nowy klient zapłacisz i tak jeszcze więcej,toteż akcja z zakończeniem współpracy i braniem umowy od nowa nijak się nie kalkuluje.

 

Jeżeli coś doradzać...ja to widzę tak,o ile to można dostać jeszcze:

 

Full Extra 99zł+MR 20zł+mediaBOX 10zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios ja ustosunkowałem się tylko do zapotrzebowania ;-) obniżenie kosztów uzyska się w tym przypadku,moim zdaniem, pozostając na sprzęcie Cyfry. Natomiast trzeba liczyć się z tym, że większość wodotrysków(np.VODy,nc+GO) działa tylko na sprzęcie ADB-toteż kto co potrzebuje i lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo a ty czasami śpisz czy tylko w locie ;-) Ja nie wiem ciagle posty ciagle moderka itp rzeczy Połóż się niekiedy spać ;-)

 

A tak na powaznie potrzebuje jakieś dane imie i nazwisko do konkret konsula z którym dobije targu w migracji do ''nc+''

 

Dane prosze na PM z numerem z jakiego dzwonił lub dzwoniliście do niego bo chce podpisać migracje :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...