Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie dziwne to. O ile się dobrze orientuję, to np przy abonamentach na komórki czy stacjonarne, zależy im na długich umowach i im dłużej tym bardziej opłacalne dla klienta, a u nich na opak, chcą jak najkrócej, a czym dłużej to drożej. Oni po prostu lubią dzwonić i negocjować :D

 

@asiafan - nieee normalnie wypełniane jakieś pisemko u nich na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak i jeszcze druga rzecz w ADB mozesz miec multiroom nawet do 6 dekoderow mozna sobie policzyc jaki to wychodzi koszt

 

Czemu wiec MR dla cyfrowiczow jest ograniczony do 2 kart.

Wcale nie jest ograniczony. Bez żadnych przeszkód druga karta odbiera w każdym miejscu gdzie jest pokrycie HB :D . I tak jak napisane wyżej. Spliter ;)

 

czy jesli wezma ja w pierwzych dniach listopada to rachunek za karte bedzie naliczany dopiero od grudnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak i jeszcze druga rzecz w ADB mozesz miec multiroom nawet do 6 dekoderow mozna sobie policzyc jaki to wychodzi koszt

 

Czemu wiec MR dla cyfrowiczow jest ograniczony do 2 kart.

Wcale nie jest ograniczony. Bez żadnych przeszkód druga karta odbiera w każdym miejscu gdzie jest pokrycie HB :D . I tak jak napisane wyżej. Spliter ;)

 

czy jesli wezma ja w pierwzych dniach listopada to rachunek za karte bedzie naliczany dopiero od grudnia?

Dobierz w ostatnim miesiącu umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy znajdzie się osoba chcąca płacić więcej przy kontynuacji, poprostu podziękuje platformie i odejdzie.

 

Gdzie odejdzie?? Bądźmy obiektywni. Nie ma gdzie odejść. Jak ktoś przyzwyczajony do 6xC+ to jakoś ciężko będzie mu przejść do CP albo UPC gdzie już całkiem drożyzna...Jak dadzą Ci cenę 49 zł za opisywana wcześniej pakę to gwarantuję, że za rok dasz nawet 10 zł więcej żeby to utrzymać a nie będziesz walczyć żeby dostać to za 39 zł. No ale może się mylę. Oby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszke są uparci i jest też nie rozumiałe,że nie chcą dawać umów na 18m.

Pewnie kolejne przedłużenie będzie już troche droższe, będą starać się delikatnie podnosić ceny, a lepiej podnieść ją po 12 m-cach niż po 18-tu.

Ja liczę na zniżkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszke są uparci i jest też nie rozumiałe,że nie chcą dawać umów na 18m.

Pewnie kolejne przedłużenie będzie już troche droższe, będą starać się delikatnie podnosić ceny, a lepiej podnieść ją po 12 m-cach niż po 18-tu.

Ja liczę na zniżkę

No nie dziwne, gdybym tyle płacił też bym liczył na zniżkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...