Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Trochę lipa, ale nie jest źle - parę metrów lana i śmiga.

Nie bardzo rozumiem o co biega w różnicy między standardowym a premium,,,

Premium to znaczy,że możesz sobie dysk kupić i podpiąć do mydelniczki. Możesz też oglądać nagrania z dodatkowego deka,które są w deku głównym np.mboxie lub turbaczu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premium to znaczy,że możesz sobie dysk kupić i podpiąć do mydelniczki.
Akurat taką możliwość masz też w Multiroom Standard, bo od dłuższego czasu wydają do niego bezproblemowo srebrne mydelniczki 2851S :wink: więc jeśli takową masz + nośnik min. 80 GB to nagrywanie jest także możliwe w MR Standard.

 

Na stronie nc+ zdaje się, że nie zdążyli jeszcze zaktualizować informacji i dotyczą one starych BSKA/BXZB. A przynajmniej jak podpiąłem przed chwilą dysk 500 GB do 2851S w MR Standard, to wyskoczyło zapytanie "Czy chcesz przygotować urządzenie do pracy..", ale nie mam takiej potrzeby, więc nie formatowałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mydelniczki już dawno są wydawane do MR Standard :D W MR Standard można podłączyć dysk do mydelniczki, w Premium już ta opcja jest zablokowana w sofcie ponieważ nagrywanie odbywa się wyłącznie na dysku dekodera głównego :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zablokowana tylko w MR Premium :) po prostu żeby nie było konfliktu, bo Premium bazuje na interakcji (nagrywanie/dostęp) z dyskiem głównego dekodera.

W Standardzie kabel sieciowy służy tylko dekoderowi dodatkowemu do sprawdzania czy dekoder główny jest widoczny przez sieć. Poza tym działa jak pospolita mydelniczka, wliczając w to PVR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łee jeżeli tylko to, to wystarczy mi standard. Więc jedyna trudność w tym MR to łączenie ich w sieć w takim razie. Chociaż jedna dziurka i 15m lana, to też nie jest problem...

 

Miałem właśnie telefon z ostatnią dobrą ofertą dla mnie, czyli universe bez MR i pare canal+ i jeden hbo za 59. Powiedziałem - nie, dziękuję - a w zamian coś w stylu groźby - to więcej lepszych ofert nie będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem taką wypowiedź konsula w stylu, proszę nie wierzyć forum internetowemu a także samym forumowiczom. Często sami wymyślają oferty i ogłupiają klientów ;) ! A jeśli ktoś dostaje taką a owaką ofertę to nie oznacza, że inny klient ją dostanie. (Cytuję niedosłownie, zachowując sens przekazu). Ciekawe rozumowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...