Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczoraj przeniosłem się z C+ do nc+ tak po prostu. Oferta nie jest powalająca ale umowę z C+ miałem jeszcze rok a zależało mi na paru programach z nc+

miałem: optimum HD Promo, MR cameleon, Sagemcom - 75 PLN

mam:

- silver

- MR cameleon

- 6xCanal+

- Sagemcom

Umowa na 12 miesięcy

79 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory miałem Canal+ Start za 39 zł. Umowa do końca listopada.

 

Wypowiedzenie złożone w zeszłym tygodniu. Dzisiaj pierwszy telefon z propozycją 49 zł za Universe + 6x Canal+

Nie chciałem płacić więcej niż do tej pory, więc zaproponowałem pakiet następujący:

- Pakiet Comfort +

- 6 x Canal +

- pakiet Multi+

- Pace PVR

- całość za 39 zł

 

Moja propozycja została przyjęta i tym samym jestem przez kolejne 12 miesięcy z nc+

Skoro to był pierwszy telefon od nich po wysłaniu wypowiedzenia i zaakceptowali od razu warunki, to pewnie po paru telefonach dało się tu jeszcze wytargować za 39zł Universe + jeszcze jakieś HBO. Tym bardziej, że do końca umowy miałem jeszcze 6 tygodni. Ale w sumie i tak głównie oglądam kanały Canal+ wiec zależało mi przede wszystkim na dobrej cenie, aniżeli na wielu programach, które i tak pewnie bym nie oglądał, więc może nie ma czego żałować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymałem ofertę Canal+Platinum z HBO i bezpłatną wymianą na TurboBox bądź MediaBox za 99zł m-c. Nie przyjąłem. Wypowiedzenie jednak na nich działa, w porównaniu z poprzednią ofertą to 30 zł mniej. Ma zadzwonić w piątek, gdybym nie wszedł na to forum to pewnie bym się zgodził, ale tak to spróbuję jeszcze niżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

~Kibo na Hikari tak, konsultantka powiedziała że nie płacę żadnych aktywacji ani za wynajem, 99 zł na miesiąc ze wszystkim, potem jeszcze wspomniałem o promocjach dla nowych abonentów i powtórzyła, że ja nie płacę za aktywację, a nowi muszą. Obecnie płacę 108 zł za Superpremium Canal+HBO, dekoder Sagemcom HD. Jeśli zostanie na tych 99zł to nie będzie tragedii, widziałem że niektórzy wyrwali to za mniej niż 70 zł (Universe+ z Canal i HBO, w dodatku z MR). Jednak wszystkie te osoby wcześniej płaciły mniej więcej tyle samo, dlatego moim zdaniem uzyskali takie oferty. U mnie pewnie będzie o wiele trudniej o ile w ogóle możliwe. Za 80 zł pewnie bym się zgodził. Spróbuję to jeszcze jakoś rozegrać i uszczuplić tę kwotę.

 

~kingofsouth o tym wiem od dawna, nie raz znalazłem tu odpowiedź na swoje pytanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziś tez otrzymałem telefon z DUK (czwarty). Po przywitaniu konsultant zadał pytanie co może zrobić bym został ich abonentem. Powiedziałem że interesuje mnie Universe+, 6C+, HBO, MR, Pace. Zapytał w jakiej chciałbym to cenie, odpowiedziałem ze za kwotę nie przekraczającą 60 zł. Otrzymałem propozycję - Universe+, 6C+, MR, Pace za 79 zł (bez HBO). Odmówiłem bo akurat byłem w pracy i prosiłem o inny kontakt. Za około 30 min znów ten sam konsultant, że jest po "rozmowie" z przełożonym i tylko dziś jak się zgodzę otrzymam ten pakiet za 69 zł (nadal bez HBO). Jeśli chciałbym Redlight HD/3D to dopłata 15,00 PLN za miesiąc (nie potwierdził, że można mieć ten kanał na cały czas trwania umowy za 9,99 PLN). HBO nie chciał dołożyć - dodatkowo zapragnął 25,00 PLN. Jako że byłem w pracy odmówiłem, nie miałem czasu negocjować. Umowa na 12 miesięcy, nie zgodził się na 18 miesięcy, co bardzo by mnie urządzało. Umowa do końca października. Dotychczas płace 125 PLN (Superpremium HD, MR, Pace, Hustler, HBO).

 

Tak więc @zuchnet wytrwałości, na pewno zadzwonią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojmir "redlight"jest hd:-)

Niema 3D......jesli chcesz 3D to pakiet noc a tam masz husler3D HD

Ps.9,90 mozna ale we promocji ,do mnie po 20tym ma pani dzwonic czy zostawiam redlight bo do konca miesiaca mam za darmo:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojmir

Z mała różnicą, że do ciebie dzwonią lub dzwonili :-) i konsul notatkę zrobił lub nie także wie czego sie spodziewać po Tobie jak bedzie dzwonil po raz kolejny. Do mnie nie dzwoni nikt i notatki pewnie też nie robią sami z siebie. Ostatni wyszczekany cwaniak wciskal mi jeszcze że to oni do mnie dzwonili z propozycjami (tak był [beep] zorietowany) ale nie bede tłumaczył co o jak bo z takim to jak ze ścianą. Zapytalem tylko raz przy pierwszym tel z mojej strony o warunki to bylo 149zl z oferta ubozsza niz obecnie ewentualnie 129zl bez HBO. Obecnie mam pełną opcje z dodatkami, Pace oraz MR za 140zl. Po tym jak wczoraj poczytalem posty @bea jeśli zadzwonia to w pierwszej kolejności poproszę o to aby konsul wpisał w notatce że jedengo abonenta mają mniej z data 1 listopada ale napewno wyslacham jego super oferty tylko po to aby przedstawić ja na forum.

 

Z całym szacunkiem dla tej platformy ale w taki sposób nie traktuje się stałych abonentów, którzy jak by nie patrzeć płacą im nie małe pieniążki od kilku nastu lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przeszedłem z Cyfry+ do nc+ . Oferta - Canal+ Silver (KANAŁY CANAL+ FILM I PREMIERE), opcje dodatkowe - History na 12 miesięcy = 0 zł. , multiroom standard = 0 zł. HBO HD na 12 miesięcy = 0 zł. , Pace HD PVR 500GB wynajem = 0 zł. za wszystko będę płacił 85 zł i 99 gr. Wcześniej miałem to co w podpisie , bez tunera Pace HD PVR 500GB i płaciłem również 85 zł i 99 gr.. Umowa na 12 miesięcy , a koniec poprzedniej umowy przypadał na koniec października 2013r. Umowę podpisałem po 12 telefonie . Bez rabatu rachunek opiewa na 195 zł. i 99gr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś pierwszy tel. z DUK wypowiedzenie wysłane ok 1,5 tyg. temu. Wcześniej Start+ Canal, multi, PVR 73 zł.

oferta :

 

Universe+

6x c+

Hbo

PVR

Multiroom

umowa 18 m-c

cena 64zł.

Oczywiście przyjęte.

 

Wcześniej oferty przed wypowiedzenie tragiczne.

 

Po sprawdzeniu w ICA Pakiet Silver+ , C+ x 6 i reszta bez zmian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś cisza, nikt z DUK mimo obietnic nie zadzwonił. Wczoraj nie mogłem rozmawiać i prosiłem o telefon w dniu dzisiejszym. Póki co cisza. Dzięki temu myślę że uda mi się ugrać oferowany pakiet (Universe+, 6C+, MR, Pace) za 59 zł. Wczorajsza oferta była za 69 zł. A jeśli ma pozostać 69 zł to poproszę o HBO. Umowa do końca miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...