Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@kurrubi ze sprzętem Cyfry działa tylko część oferty VOD z promocji Platinum. Osobiście uważam, że do 100zł łącznie z ew.opłatą za drugi Pace spokojnie można stworzyć pakiet filmowy z podstawą Universe+.

 

Wiem, że Pace i platinum nie idą w parze, stąd wolę universe. Ale jeśli to ma kosztować tyle samo... Zastanawiam się, czy nie zrezygnować z walki o drugiego Pace i poszukać jakiegoś dekodera na wolnym rynku (dreambox?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tu nowy :) wysłałem wypowiedzenie w piątek a umowę mam do końca roku. Trochę poczytałem i wysokość wynegocjowanej ceny zależy od wysokości rachunku jaki się do tej pory płaciło. Teraz mam superpremium + hbo + multirum za 109zł. Chciałbym podobną ofertę czyli tak myślę universe z canalami+, hbo i multiromem przez cały okres umowy ( no może jakiegoś filmboxa na dokładkę ;) ) Z jaką propozycją cenową mógłbym im wyjechać żeby się nie ośmieszyć ?

PS. na jaki adres mogę wysłać meila z zapytaniem czy dostali moje wypowiedzenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie ci nawet drożej,a Pejsy są dostępne. Sprzet z wolnego rynku myślę,że bardziej cię zadowoli,aniżeli Pejs. Chodzi mi o filmy,które będziesz mógł odtwarzać w różnych formatach. Tego nie zrobisz na Pejsie.

 

Jakie filmy w innych formatach? Chodzi o formaty komputerowe? To ja nie potrzebuję, mało wymagająca jestem i chcę generalnie utrzymać to, co mam (splitter i w sumie 4 dekodery, w czym 3 używane codziennie), filmy, mezzo itp. Jako, że mam Sagemcoma to mam MR...

Chcę sprzęt jak najbardziej bezobsługowy, swego czasu bawiłam się w przeprogramowywanie kultowych pionków 1430 po LPT i RS w poszukiwaniu słoneczka polsatowskiego :D

 

Zakręciłam się już zdrowo z tą ofertą nc plussss :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy telefon w odpowiedzi na moje wypowiedzenie: i tak miła Pani konsultantka proponuję mi 149 PLN z dekami ADB (3 szt.) pytając co to za pakiet nie zrozumiale odpowiedziała ponownie ...z HBO zapytałem jeszcze raz i ponownie to samo! :) A na moje pytanie o pakiet Allincl. ona na to, że takiego pakietu nie posiadają w ofercie. To ja im na to że jak mi All z 3 dekami zaproponują za 139PLN to mnie zainteresuje. I oczywiście stała regułka: ...że zadzwonią jak taka oferta będzie dla mnie dostępna. Czekam na dalszy bieg wydarzeń. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie !

 

Abonent od 5 lat, dotychczas, Canal+ Optimum HD + HD promo, za 78 zł + niedawno dobrany multi z C+ za 20 zł

 

Chcę Universe z paczką 6 C+, HBO, multi na starych zasadach i dek Pace.

Koniec umowy 31 grudnia.

 

Wysyłać już rezygnację ? NIe robiłem tego od roku więc nie jestem na bieżąco :lol2:

Wspomniana kilka razy kwota ok 60 zł za to co wyżej realna na chwilę obecną?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo no Hikari

Tak nr tel aktualny od 10 lat zawsze ten sam.

Prosze mnie źle nie zrozumieć pisząc to nie robię to bo mam na nich focha w żadnym wypadku traktuje to jak każda inna umowę która dobiega końca.

Ostrzegam tylko tych którzy nastawiaja sie na mocne negocjacje może okazać się tak że nie bedzie ich w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gigabajt i jak się skończyło?

Sam zadzwoniłem dzień przed końcem umowy z pytaniem, gdzie zdać sprzęt 8)

Konsul się trafił akurat naprawdę kumaty, nawet z tego samego regionu pochodził (wymienił miasto), pogadaliśmy o różnych d.uperelach :lol2:

Potem dopiero przeszliśmy do konkretów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...