Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ircios nie poznaję Cię ;-) zawsze wychodzę z założenia, że dopóki sam się nie przekonam to nie uwierzę.

 

Konsultantka mówiła prawdę, że jak łoś płacił dużo za dużo to wciąż może i nie jest ważne, że nawet z tego nie skorzysta-ot bulić musi...

 

Ja nie przyjmuję takiego tłumaczenia :evil: bo płacę dlatego, iż chcę a nie, że muszę,bo im ARPU zaniżę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doczekałem sie, dzisiaj telefon, co prawda dzownili i wczoraj i dzisiaj... ale wczoraj nie miałem czasu rozmawiać... otrzymałem też maila że zarejestrowali moje wypowiedzenie... ale jest dla mnie przygotowana oferta specjalna pod nr tel... nie zadzwoniłem.. czekałem..

i dzisiaj odebrałem telefon... konsultant krótko i na temat....

Pakiet Uniwerse + 6xC+ + 3xHBO + Filmbox + MR + Pace + 18 MIESIĘCY za 49 zł.

 

Jedyną rzecz o którą musiałem się upomnieć to nie 12 a 18 miesięcy, ale bez problemu nastąpiła zmiana.

Teraz czekam aż wszystko zacznie działać.. jednak mogę już Wam wszystkim PODZIĘKOWAĆ za pomoc, podpowiedzi... DZIĘKI WIELKIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doczekałem sie, dzisiaj telefon, co prawda dzownili i wczoraj i dzisiaj... ale wczoraj nie miałem czasu rozmawiać... otrzymałem też maila że zarejestrowali moje wypowiedzenie... ale jest dla mnie przygotowana oferta specjalna pod nr tel... nie zadzwoniłem.. czekałem..

i dzisiaj odebrałem telefon... konsultant krótko i na temat....

Pakiet Uniwerse + 6xC+ + 3xHBO + Filmbox + MR + Pace + 18 MIESIĘCY za 49 zł.

 

Jedyną rzecz o którą musiałem się upomnieć to nie 12 a 18 miesięcy, ale bez problemu nastąpiła zmiana.

Teraz czekam aż wszystko zacznie działać.. jednak mogę już Wam wszystkim PODZIĘKOWAĆ za pomoc, podpowiedzi... DZIĘKI WIELKIE.

 

Pięknie! :brawo:

moja oferta była bardzo dobra, ale Twoja jest doskonała! i jeszcze nie musiałeś dyskutować... naprawdę zrobiłeś wrażenie! :)

 

co do ICA - musiałem utworzyć konto i saldo przedstawia jeszcze stara umowę, ale wprowadzone są moduły z nowej przyjętej oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przeczytania ostatnich stron wynika, że ja mając aktualnie pakiet Canal + Optimum + MR +Pace + Nsport i mgm + hd optimum promo za 62 zl mam szansę na pakiet Universe + 6xC+ + MR + Pace + Hbo za 49 zl? Jest dla mnie taka oferta realna? Pozdrawiam

Oczywiście z wcześniej wysłanym wypowiedzeniem :wink: i nie nastawiaj się tak na te 49zł za 59 to też bardzo dobra oferta

ps. masz jeszcze włączony kanał mgm hd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...