Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do tej pory:

Superpremium C+ HBO - 49zł

Pace PVR - 0zł

Mro by Cyfra+- 20zł

HBO GO - 0zł

umowa do 31.10.2013

 

Dzisiaj przedłużyłem umowę po wysłaniu wypowiedzenia na następujących warunkach:

Universe + C+ + HBO - 64,90

Pace PVR - 0zł

Mro by Cyfra+- 0zł

Umowa na 12 m-cy. Ogólnie bez targowania z pytaniem od razu czego mniej więcej oczekuje. 1 telefon od nich po wysłaniu wypowiedzenia /22 310 45 00/.

Jestem zadowolony, mam te kanały które potrzebuje, szczypać się o 5zł nie chce, chociaż można było taniej urwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

 

Prosił bym o podanie jak najbardziej optymalnej opcji dla mnie...

Proponują mi Platinum ( 6xC+i 3xHBO ) + MR + Pace 500 PVR za 99zł...

Przeglądając wątek większość osób decyduje się na Universe+ z MR, C+x6 i 3xHBO za 69 lub 59zł msc...

Jaka jest różnica w tych pakietach ( skąd taka różnica ceny) i czy 6xC+ jest na cały okres umowy? W standardowej promocji 6xC+ jest na 2msc. w GRATISIE...

 

Pozdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę 2 października na Pakiet:

- Universe+ - 59 zł

- HBO - 6ms gratis

- Filmbox - 6ms gratis

do 30 września płaciłem 67 zł, patrze w ICA że naliczone mam za wrzesień 67 zł i październik 107 zł, jeżeli umowa obowiązywała do 30 września to jak mogła przejść na czas nieokreślony i jakim prawem naliczyli opłaty niepromocyjnie? napisałem e-mail do nich z zapytaniem dlaczego taka kwota jest naliczona, dostałem taką odpowiedź:

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że Pana Umowa zawarta z CYFRĄ+ na pakiet CANAL+ Optimum, obowiązywała do 30 września 2013 roku. Od 1 października kontrakt został kontynuowany na czas nieokreślony. W czasie nieoznaczonym wszelkie zniżki i rabaty nie obowiązywały, które otrzymał Pan przy wcześniejszych ustaleniach Umowy.

 

Wyjaśniam, iż po zawarciu aneksu do Umowy 2 października, opłata abonamentowa pozostała zgodnie z naliczeniami w czasie nieokreślonym. Opłaty za pakiet Universe+ w ramach oferty promocyjnej obowiązują od pierwszego dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym skorzystał Pan z oferty promocyjnej. To znaczy, że opłata 79 zł zostanie naliczone w listopadzie 2013 roku.

 

Jednocześnie wyjaśniam, iż naliczenie kwoty 216 zł 3 gr jest to łączna opłata wraz z bieżącym miesiącem. Po uzupełnieniu wyżej wymieonionej kwoty kontrakt będzie uregulowany.

 

W razie pojawienia się pytań, pozostaję do dyspozycji.

 

Łączę wyrazy szacunku,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Majzel było kilka przypadków na forum takiego potraktowania sprawy przez NC+...w APS podpisuje się kartkę o cofnięciu wypowiedzenia i naliczeniu opłat poza promocją za miesiąc uruchomienia kanałów a telefonicznie nie wiem czy konsultant informuje.

 

Jeżeli go nie uprzedzono o opłatach za październik to reklamacja załatwi sprawę.

 

@ kqmilo zadzwoń do BOK albo napisz tu:

 

http://ncplus.pl/kontakt/napisz-do-nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Majzel było kilka przypadków na forum takiego potraktowania sprawy przez NC+...w APS podpisuje się kartkę o cofnięciu wypowiedzenia i naliczeniu opłat poza promocją za miesiąc uruchomienia kanałów a telefonicznie nie wiem czy konsultant informuje.

 

Jeżeli go nie uprzedzono o opłatach za październik to reklamacja załatwi sprawę.

 

@ kqmilo zadzwoń do BOK albo napisz tu:

 

http://ncplus.pl/kontakt/napisz-do-nas

 

Dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś superpremium za 49zł?
@migel88. Coś chyba przeholowałeś z tym superpemium za 49 ;). Pewnie pakiety ci się pomyliły.

Tak Canal+ HBO Superpremium HD czy jakoś tak to leciało, zeszłoroczne umowy dla pracowników sieci dystrybucyjnej :jupi: z tego co kiedyś widziałem trochę "zwykłych" abonentów też się załapało na takie umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...