Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Kibo no Hikari teraz już wiesz czemu się pytałem o ..... 59pln za to wszystko no ale pewnie jak obiecali ..... a obietnic się dotrzymuję :wink:

@llmario ja wieczorkiem też browarki jak żona wypłatę dostanie :wink: moja dopiero we wtorek :(

@mband czekamy na rozwój wydarzeń daj znać .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo no Hikari i znowu racja ale......

jak mam Universe to jakieś Canal+ tam ma więc dodać do tego Canal+Premiere będzie ich miał 6 :D

ps.mowa o Universe co był proponowany jakiś czas temu teraz niewiem jak jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszystko jasne . Jak zwykle nawalili konsultanci bo :

 

1. za pierwszym razem przy przedłuzaniu umowy wogóle nie właczyli canal +

2. Po interwencji telefonicznej do abo właczyli ale znowy canal + premiere (canal+ zwykły i canal + sport)

3 .Po kolejnym telefonie swieci sie juz w ica Canal+ platinium OP

4. Reakttywacja zrobiomna czekam 20 min i jak znowu nie beda działas to juz bedzie bluzganie przez telefon

 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mband widzisz jak to jest z migracją .... ważne że działa :D

 

2. Po interwencji telefonicznej do abo właczyli ale znowy canal + premiere (canal+ zwykły i canal + sport)

miałem rację że 2xCanal+ ci włączyli 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim.

 

I dla pozostałych forumowiczów zycze powodzenia w bojach z nc + i pamietajcie nie przejmujcie sie po przedłuzeniu umowy ze jest cos nie tak . To juz moje czwarte przedłuzenie umowy z dawna cyfra a obecnym nc + na korzystnych warunkach dzieki temu forum (chyle czoła) i zawsze były jakies hocki klocki z reklamacjami pisemnymi z prosba o dsłuch nagrania włacznie ale zawsze wszystko było rozst[beep]ne na moją korzyść.

 

Pozdrawiam i dzieki za ekstra HBO bo bez was by sie nie udało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...