Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam czytających,

 

dzisiaj wziąłem do ręki najnowszy numer to i owo i już widzę, że w sobotę 5-go października jest premiera Prometeusza na canal+ film, więc dostęp do canal+/canal+ sport za 10 zł do gold jest bez sensu...bo i tak po jakimś czasie wszystkie nowości z canal+ będą na pozostałych kanałach paczki canal+ !

 

kto ma najniższą opłatę za pakiet premium z muliroomem na 2 karty starej cyfry?

Co do filmów to masz racje, ale wydarzeń sportowych kóre są na żywo już nie powtórzą za kilka tygodni :wink:

 

@raven18, umowa kończy sie zawsze z końcem miesiąca nigdy w połowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widocznie apro siada i trzeba jak na rybach: zanęcić nowymi specyfikami. Ograniczają pole manewru, zaciemniają rzeczywisty obraz nowej definicji rozrywki. Oj po kolejnym telefonie od konsula pojadę z nim po bandzie! Na szczęście to na czym mi zależy jest u konkurencji w niższych cenach, a do tego są to kanały gwarantowane. Nie wyszły im te wysokie pakiety i dają to samo z innymi nazwami! To jak w marketach myją popsute mięso i sprzedają jako pieczyste! Trzeba na nowo zdefiniować tę ich propozycję rozrywki. Ircios, pomożecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie forumowicze... Umowa do 30.10. Wypowiedzenie wysłane. Dziś rozmowa z konsultantem. Propozycja 69/12m-cy. C+Gold + brakujące programy 4 C+. Do tego 6 miesięcy HBO. Mam swój dekoder. Nie chce zmieniać. Więc to za 69zl. Na sugestie, że wezmę jak da HBO na rok, odmowa. Argument, że teraz nie mam więc nie dostanę. Nie doszliśmy do porozumienia. Zawiedziony kazał oddać kartę i info o końcu umowy. Pytanie, urwę to za 59zl? Bo mnie trochę zdenerwował i już 69zl nie dostaną. Teraz 107 biorą za C+optimum + HD promo. (53,5 * 9, 107 * 3Mce).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć, po chwili namysłu, hmm jeżeli to oferta dla nowych - universe za 59zł, to dla dotychczasowych abonentów oferta universe z 6 C+ za 59zł zdecydowanie przyspieszy zaciąg do NC+. Zobaczymy po ich propozycjach. Jedno jest pewne wyciągnęli jakieś wnioski! Choć według mnie to nie koniec zmian pakietów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pikoz11

Ja również mam do końca października. Przepłacałem płacąc za C+Optimum HD z MR za 96 zł. Ostatnie oferty to silver MR za 79zł lub platinum z HBO MR za 99zł. Czytam to forum od kwietnia i nie zgodzę się na ofertę wyższą niż universe z 6C+ 59zł lub to samo z HBO za 69zł. Poczytaj poprzednie posty i sam zdecyduj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pikoz11

Mój kolega z pracy, z tego samego pokoju płaci za to samo co ja (C+ optimum hd) 62zł. Miał to szczęście, że 6 miesięcy wcześniej zawarł umowę z Cyfrą. miał farta. A to HBO to według mnie dostaniesz na 12 miesięcy, tylko jak tu piszą bardziej doświadczeni forumowicze czekać do końca (naszego lub ich - hehehehe). Nawet po wyłączeniu sygnału dają ofertę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę z Cyfrą mam na 23 miesiące. Jeden konsul mówił, że umowa kończy się z końcem października. Konsulka po moim wypowiedzeniu powiedziała, że umowa kończy się z końcem listopada. Umowa na 23 miechy - kwestia interpretacji. Poczekamy zobaczymy bez stresu. Po wyłączeniu sygnału będę wiedział do kiedy ta umowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...