Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety NC+ nie przewidziała jednego czynnika-czasami jelenie z dostępem do internetu mądrzeją :D

 

Święte słowa :) U mnie rodzinka już dawno chciała wziąć platynę za 99 zł, bo ojciec bez sportu jak bez ręki, ale ja się zacięłam. Ukradkiem śledziłam temat i wiedziałam, że można wynegocjować coś lepszego. Uparłam się na Universe ewentualnie Silver + brakujące C+, MR i dekoder za 59-69 zł. Liczyłam na to, że w końcu im "rurka zmięknie". No i jak widać, zmiękła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem swój stary konwerter (dawna jeszcze telewizja WIZJA). Philips SDC0665/00M. Wiem ze to już staruszek, a jak z jego parametrami technicznymi? (nie mogę znaleźć w Internecie nic o parametrach). Będzie się nadawał do odbioru programów HD, jeśli dokupię do niego antene 80 lub 90?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem swój stary konwerter (dawna jeszcze telewizja WIZJA). Philips SDC0665/00M. Wiem ze to już staruszek, a jak z jego parametrami technicznymi? (nie mogę znaleźć w Internecie nic o parametrach). Będzie się nadawał do odbioru programów HD, jeśli dokupię do niego antene 80 lub 90?

Sprawdź jaki ma współczynnik szumów konwerter, najlepiej jakby było 0.1-0.3 dB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Forum przeglądam od kilku lat ale jako gość. Dzisiaj postanowiłem się zarejestrować i napisać co mi udało się ugrać.

Dotychczas było Superpremium za 99 zł (w tym MR i Pace PVR).

Umowa do końca września teoretycznie zakończyła się wczoraj (wypowiedzenie wysłane).

Wcześniej wiele telefonów z niepoważnymi ofertami.

Dzisiaj zadzwoniłem na 22 310 45 46 ze standardowym pytaniem gdzie i do kiedy mam zwrócić klamoty.

Konsultant zapytał co może zrobić żebym zmigrował. Ja przedstawiłem: Universe, 6*C+, 3*HBO, MR, PVR za 59 zł. Konsultant próbował za 79, potem za 69 a w końcu po "konsultacji z przełożonym" stanęło na:

Canal+Silver - 59 zł.

Opcja 4*Canal+ - 0 zł.

3*HBO - 0 zł

MR (2*Moduły zbliżeniowe) - 0 zł.

Pace PVR - 0 zł

Dla mnie może być.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie widzę u góry że kolega @PioM dzisiaj zadzwonił i mu się udało :) ale ja to chyba mam wyjątkowego pecha hehe a jak mi ktoś odpowie gdzie mam zdać kartę i nic nie przedstawi to zapytać go czy ma jakąś ofertę dla mnie ? czy lepiej na kolejny dzień znowu zadzwonić z tym pytaniem ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic właśnie nie pisze na konwerterze, a w internecie nie znalazłem tej informacji...

pisze tylko LO; 9,75/10.60 GHz

Powinien pasować, zawsze możesz założyć i sprawdzić

Ile ma wyjść ?

 

najpierw musze wynegocjować MR za 0 zl;p potem kupic antene i dopiero sprawdzić czy on faktycznie się nadaje...

wyjście ma jedno, on był zamontowany 1995 roku gdy byłą TV WIZJA:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie widzę u góry że kolega @PioM dzisiaj zadzwonił i mu się udało :) ale ja to chyba mam wyjątkowego pecha hehe a jak mi ktoś odpowie gdzie mam zdać kartę i nic nie przedstawi to zapytać go czy ma jakąś ofertę dla mnie ? czy lepiej na kolejny dzień znowu zadzwonić z tym pytaniem ?? :D

 

Ja na 3 dni przed rozwiązaniem umowy dostałam smsa, że za 3 dni sygnał zniknie i jeśli chcę nadal oglądać, to mam zadzwonić pod nr 22 22 00 191. Zadzwoniłam i zapytałam, czy mają dla mnie jakąś konkretną ofertę. No i mieli :) Więc może zacznij od zapytania o ofertę. Jak wcześniej kilka razy pytałam, gdzie zdać sprzęt, to nie robiło to na nich żadnego wrażenia, tylko informowali gdzie i dziękowali za rozmowę :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic właśnie nie pisze na konwerterze, a w internecie nie znalazłem tej informacji...

pisze tylko LO; 9,75/10.60 GHz

Powinien pasować, zawsze możesz założyć i sprawdzić

Ile ma wyjść ?

 

najpierw musze wynegocjować MR za 0 zl;p potem kupic antene i dopiero sprawdzić czy on faktycznie się nadaje...

wyjście ma jedno, on był zamontowany 1995 roku gdy byłą TV WIZJA:)

Jeśli będziesz miał mr to i tak musisz kupić nowy konwerter, twin- 2 wyjścia lub quad- 4 wyjścia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie jak to jest z tym saldem w ICA po migracji?

Miałem płacić 129zł przez pierwsze 2 miesiące, potem 99zł a w saldzie do zapłaty pokazuje 233,90zł i nie wiem o co biega?

Migrowałem na jakiś nie wiadomo jaki pakiet w sumie, ale nic innego lepszego nie chcieli zaoferować tzn C+ silver z wszystkimi canal+, hbo no i rabat na multiroom, jeden dekoder PVR, drugi dekoder za 20zł, no i przez pierwsze 2 miesiące miało być do tego cinemax i filmbox bo miałem wcześniej praktycznie wszystko w cyfrze+ za 161zł... więc konsultant mówił że trzeba takimi kombinacjami i po 2 miesiącach czyli w grudniu odetnie cinemax,filmbox i będzie wtedy opłata 99zł a gdybym zdecydował się oddać jeden dekoder z nagrywarką to nawet 79zł.

Ale na ICA w saldzie, do zapłaty pokazuje 233,90zł i w sumie to chyba trzeba złożyć reklamację? bo z tego co wiem to w saldzie/do zapłaty powinno pokazywać już cenę z rabatami a tylko w moja oferta bez rabatów tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczorajsza propozycja silver+ 6Canal+ Pace = 69 zł + MR 10 zł - odmowa (2 Pace 20 zł)

dzisiejsza propozycja silver+ 6Canal+ Pace = 69 zł + MR 0zł - odmowa + Filmboxy 0 zł - odmowa (2 Pace 20 zł)

wczesniej Platyna + Pace 99 zł + MR 10 zł - odmowa + MR 0 zł - odmowa (2 Pace 20 zł)

umowa do konca czerwca 2014

abo Cyfry zostalo juz bardzo malo do upolowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Forum przeglądam od kilku lat ale jako gość. Dzisiaj postanowiłem się zarejestrować i napisać co mi udało się ugrać.

Dotychczas było Superpremium za 99 zł (w tym MR i Pace PVR).

Umowa do końca września teoretycznie zakończyła się wczoraj (wypowiedzenie wysłane).

Wcześniej wiele telefonów z niepoważnymi ofertami.

Dzisiaj zadzwoniłem na 22 310 45 46 ze standardowym pytaniem gdzie i do kiedy mam zwrócić klamoty.

Konsultant zapytał co może zrobić żebym zmigrował. Ja przedstawiłem: Universe, 6*C+, 3*HBO, MR, PVR za 59 zł. Konsultant próbował za 79, potem za 69 a w końcu po "konsultacji z przełożonym" stanęło na:

Canal+Silver - 59 zł.

Opcja 4*Canal+ - 0 zł.

3*HBO - 0 zł

MR (2*Moduły zbliżeniowe) - 0 zł.

Pace PVR - 0 zł

Dla mnie może być.

Pzdr

Dlaczego nie wymieniłeś tego zacofanego MR na 2 karty? Tak wygodniej by ci było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...