Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mogę tylko powiedzieć z nieukrywanym smutkiem: witam w klubie...

kumaty konsul to skarb...

 

@c....ku - przyzwoite warunki, choć przyznam, że za ten pakiet próbowałbym niższą cenę uzyskać... z forum wynika, że się da (ale nie licząc ewentualnych ujemnych skutków pozostawionych na psychice po takich negocjacjach - więc tak czy inaczej - jak jesteś zadowolony - gratulacje) ;)

 

EDIT - Twój nick "wypipuje się" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem nic szczególnego prócz History HD i Mezzo, z paczki C+ i tak oglądam tylko sport, filmowe HBO mnie nie rajcuje.

Na History HD (będę je miał w SD, bo zostawiłem moduł CAM CI+) nie chciał dać upustu, ale dał na Mezzo.

 

Gdyby nie dziecko oglądające MiniMini i to że masochistycznie lubię oglądać Extraklasę to bym się zastanowił nad czymś znacznie tańszym, albo nad CP.

 

PS. Śmieszą mnie te podchody z nimi i ten system upustów i negocjacji. Poprzedni pakiet w standardowej cenie kosztował 115 zł a płaciłem 62 zł, a teraz płacę 60,99 zł przy standardowej cenie 155,90 zł, bo taka kwota wynika z oferty którą mam już w ICA. Czyli teraz wynegocjowałem większy upust. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"masochistycznie lubię oglądać Extraklasę" bardzo mi się to spodobało... dodałbym, że często to nawet sadomasochizm...

w sumie mam podobnie z wymaganiami - z tym że wolałbym umowę na 18 m-cy, żeby co roku nie bawić się w wypowiedzenia i mieć koniec umowy bliżej świąt...

 

jaki trzeba mieć min. dek, aby History było faktycznie w HD? multiboxa lub ADB? (bo Pace to raczej za mało?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez łopaty chyba się nie obędzie... ;)

 

a najlepsze jest to, że mi do Platinum za 99zł wciskali ten dek, który mam, że jest OK :D (to już tylko śmiech pusty został, bo szkoda łez)

 

tak na marginesie:

tak się zastanawiam - czy nie należałoby zrobić im coś w rodzaju "włoskiego strajku" - i długo z nimi o ofertach rozmawiać, zajmować jak nawięcej czasu... i pytać i pytać... a na koniec odmawiać... może wtedy zaczną nas czas szanować? ;) ale to wtedy musieliby wszyscy tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...żem się za wcześnie ucieszył - idę dziś do APS aby odebrać drugiego Pace do mojej nowej umowy, a Pan mi mówi, że nie może, bo system mu nie pozwala i może mi wydać tylko Sagemcoma. Nie to wynegocjowałem za 20 złotych mieś/najem, więc dziś czeka mnie rozmowa reklamacyjna...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@llmario dodtakowo na wstępie rozmowy zadac kilka wyrywkowych pytań np o wspierane systemy kodowania nc+ etc.. aby przekonac sie ze konsul wie w jakiej sprawie dzwoni (o ile dzwoni) i dopiero przystapic do negocjacji o ile taka jest mozliwosc. Wszystko dla swojego świętego spokoju aby byc pewnym ze wlaczy to co chcemy a nie to co mu sie kliknie w systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze posiedzę tutaj - to się dokładnie nauczę informacji technicznych... ;) tak sobie myślę, ile jest osób, które wiedzą, o co w tym chodzi - a potem sprzedają im towar niepełnowartościowy - a to podstawa do rękojmi (nie mylić z reklamacją, gwarancją) - a to zupełnie nowe możliwości... od takich umów można odstępować... hmm... :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nas to nie powinno interesować... jak wcisną nam towar w wadą (np. nie pozwala w pełni korzystać z produktu lub produkt nie ma możliwości o których przekonuje sprzedawca [np. nie działaja kanały w HD] - to podstawa rękojmi) - odpowiadać będzie ITI (NC+) - a jak im by się zwaliły pozwy zbiorowe - to może nauczyliby się...?

[wyzwanie dla młodych rp/adwokatów po aplikacji by zabłysnąć za niedużą kasę od klientów] :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...żem się za wcześnie ucieszył - idę dziś do APS aby odebrać drugiego Pace do mojej nowej umowy, a Pan mi mówi, że nie może, bo system mu nie pozwala i może mi wydać tylko Sagemcoma. Nie to wynegocjowałem za 20 złotych mieś/najem, więc dziś czeka mnie rozmowa reklamacyjna...

Pozdrawiam

 

czy miałeś przed migracją już MR?

 

tak, dobrałem sobie wcześniej drugą kartę, ale bez dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...żem się za wcześnie ucieszył - idę dziś do APS aby odebrać drugiego Pace do mojej nowej umowy, a Pan mi mówi, że nie może, bo system mu nie pozwala i może mi wydać tylko Sagemcoma. Nie to wynegocjowałem za 20 złotych mieś/najem, więc dziś czeka mnie rozmowa reklamacyjna...

Pozdrawiam

Ja na miesiąc przed migracją od ręki dostałem drugiego Pejsa,nawet nie pytałem wcześniej konsula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...