Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiedzenia wysłane i zarejestrowane. Dziś propozycja Universe +6C+ PACE PVR za 79zł. Powiedziałem, że się zgodzę, ale za 59zł. Pan stwierdził że nie ma już takich ofert, a na forum sat kuriera ludzie piszą bzdury, bo nie ma już takich ofert. No to grzecznie podziękowałem Panu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane i otrzymałem sms z potwierdzeniem po 6 dniach od wysłania (już się wyrabiają); z testem, że jakbym zmienił zdanie to dzwonić na 22 310 45 46 (nie zamierzam dzwonić ani razu do nich). Dotąd C+ Opitimum HD + MR za 96 (na 23 miesiące) do 30.11.2013r. Ostatnia propozycja przed wysłaniem wypowiedzenia Platinum za 99 plus 10 za MR. Według mnie ktoś się z ch... na łby pozamieniał. Ani myślę płacić więcej niż obecnie. Konsul mi strasznie wychwalał ofertę NC+, ale ja dalej nie zrozumiałem tej oferty i na koniec jak mnie wnerwił powiedziałem: "Poczekam do końca umowy i wtedy wam rura zmięknie, a jak się nie dogadamy to Cyfrowy Polsat. Do widzenia." Dzięki ircios za cenne rady, śledzę forum od kwietnia. Pozdrawiam wszystkich oprócz NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja:

Szanowni Państwo,

 

potwierdzamy przyjęcie Państwa rezygnacji z Umowy o Abonament CYFRY+.

Z przykrością przyjęliśmy Państwa decyzję.

W trosce o Państwa zadowolenie, przygotowaliśmy ofertę specjalną z wyjątkowymi rabatami, dzięki której będą Państwo mogli oglądać programy nc+ tj. połączonych platform CYFRY+ i n.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami pod numerem telefonu: 22 22 00 191 w godzinach: 10.00 - 21.00 (od poniedziałku do soboty).

Wierzymy, że nasza propozycja spotka się z Państwa zainteresowaniem i pozwoli w pełni korzystać z bogatej oferty programowej nowej platformy.

nc+ to unikalna i najbogatsza oferta programowa na polskim rynku. Oferuje najlepsze kanały Premium CANAL+ i HBO, największą ilość kanałów tematycznych, ponad 50 kanałów w jakości HD i znakomity sport, w tym wszystkie najważniejsze rozgrywki piłkarskie: Ligę Mistrzów, Ligę Europy, najlepsze ligi zagraniczne i rodzimą T-Mobile Ekstraklasę.

 

Jeżeli posiadają Państwo telewizor HD, zachęcamy do wymiany dekodera na dekoder HD, co znacznie poprawi jakość oglądanych programów. Dekoder mogą Państwo wymienić u najbliższego dystrybutora nc+.

 

Z wyrazami szacunku,

Dział Utrzymania Klienta

Dziękuję! Postoję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie byłem tak jak koledzy z forum doradzili rano dobrać drugą kartę do multiroomu i gość w salonie nc+ powiedział że od 27 sierpnia pomimo tego że mam jeszcze umowę z Cyfrą to i tak za drugą kartę muszę zapłacić aktywację 99zł i później 20zł miesięcznie czyli tak jak bym był już po migracji narazie zrezygnowałem bo chce się zapytać czy nie ściemniał mi:) słyszał ktoś coś o tym wczesniej w cyfrze nie było aktywacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa z C+ (HBO Superpremium) kończy się tacie w połowie listopada, rodzice płacą 118 zł włącznie z opłata za dekoder pace pvr hd.

Nie wysłali na razie żadnego wypowiedzenia.

 

Dzisiaj zadzwoniła konsultantka z ofertą NC:

- C+ Platinum bez HBO za 109 zł...

- C+ Platinum z HBO za 129 zł...

i coś tam też za 160-ileś zł... albo jej się coś pomyliło.

 

Ojciec raczej nie jest zbyt obcykany, powiedział żeby zadzwoniła później a on się zastanowi, jak zadzwoniła drugi raz to już ja rozmawiałem - zapytałem ją, czy jest możliwość wzięcia pakietu Universe + 6x Canalów+ a ona, że nie ma takiej możliwości, że tego nie dodają do Universe, kiedyś dawali a teraz nie. Więc na tym się skończyło, podziękowałem a ona, że jak będą mieli jakąs inną, lepszą ofertę to będą dzwonić jeszcze raz.

 

Nie wiem co robić w tej sytuacji, czy bez wysłania wypowiedzenia jest szansa na jakieś sensowne negocjacje? Umowa jest na mojego ojca a on wyjeżdza za granicę w październiku-listopadzie. Wypowiedzenie spokojnie mógłby podpisane wysłać ale potem jak zadzwonią z sensowną ofertą to może go już nie być w Polsce.

 

Zależy nam na pełnej ofercie sportowej - czyli 6 kanałów C+ musi być. Miło byłoby również z HBO ale to akurat nie jest tak istotne, obeszliby się bez tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie byłem tak jak koledzy z forum doradzili rano dobrać drugą kartę do multiroomu i gość w salonie nc+ powiedział że od 27 sierpnia pomimo tego że mam jeszcze umowę z Cyfrą to i tak za drugą kartę muszę zapłacić aktywację 99zł i później 20zł miesięcznie czyli tak jak bym był już po migracji narazie zrezygnowałem bo chce się zapytać czy nie ściemniał mi:) słyszał ktoś coś o tym wczesniej w cyfrze nie było aktywacji?

Jeśli masz możliwość to idź do innego punktu

Faktycznie od 27 sierpnia jest wprowadzona opłata aktywacyjna i miesięczna ale dla tych którzy już migrowali do nc+ i chcą dobrać drugą karte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na starej umowie pakiet za 48zl, a w nim pakiet podstawowy i Canal+. Pisalem wczesniej, ze umowa konczy sie z koncem wrzesnia, ale sprawdzilem i mam wazna do konca pazdziernika, a wiec ewentualne wypowiedzenie moge zlozyc do konca wrzesnia

W punkcie pani poinformowala mnie, ze najnizszy pakiet z pelna opcja C+ kosztuje 99zl i na dana chwile nic innego mi nie wlaczy. Powiedziala, ze moge zlozyc wypowiedzenie i pod koniec wrzesnia ktos powinien sie odezwac i cos zaproponowac.

Dzis z kolei odwiedzil mnie przedstawiciel nc+. Zobaczyl moj pakiet i kwoty rachunkow na kanale "Tv rachunek". Ja od razu powiedzialem, ze ta opcja jest dla mnie idealna, nie ogladam nic poza C+ i wyzszy pakiet kanalow podstawowych nie jest mi potrzebny. Stwierdzil zeby nic nie robic, nie skladac wypowiedzenia i nie podpisywac nowej umowy, a te 48zl i ten sam pakiet dalej bedzie aktualny na czas nie okreslony, bo nikt z gory nie moze mi nagle tego odlaczyc. Wczesniej ani w punkcie ani na infolinii nikt takiej propozycji nie wystosowal. Czy jest to mozliwe, ze moge pozostac na tych warunkach czy po prostu przedstawiciel nie jest douczony w ofercie, ktora oferuje jego firma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że umowa przechodzi na czas nieokreślony jeżeli któraś ze stron jej nie wypowie, więc teoretycznie taką umowę można ciągnąc i ciągnąc... ale zazwyczaj zaporowa jest cena abonamentu(już niepromocyjna) po przejściu umowy na czas nieoznaczony.

 

W tej sytuacji przede wszystkim trzeba sprawdzić czy i jak zmieni się Twój abonament kiedy umowa przejdzie na czas nieokreślony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) ok spróbuje w innym punkcie bo ten gościu mówił że nie ma różnicy od 27sierpnia czy mam umowe z nc+ czy z cyfrą jeszcze. może troche na moją nie korzyść działa to że mam złożone wypowiedzenie do końca września :D

Trochę ci pościemniał bo abonenci cyfry nie płacili aktywacji biorąc czy dobierając MR

Złożone wypowiedzenie niema tu nic do rzeczy, zresztą nie jesteś pierwszą osobą która dobiera mr w ten sposób

Mało tego, niektórym abonentom konslutanci sami proponowali aby wzięli mr przed migracją aby uniknąć dodatkowych opłat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kvachu

Widze że podobne propozycje otrzymaliśmy, czytajac posty kolegów widze że za platyne nie zamierzaja płacić więcej niż 99zl ja obawialem sie że moja propozycja może byc za wysoka. Poczekam do ostatniego dnia jak sie nie odezwa zaniose graty i tyle w razie czego zapisałem sobie imie i nazwisko "gwiazdora" który mi tak wczoraj w sluchawce cwaniakowal jak zawdzwonia to przypomnę im o nim na wstępie.

Co mnie dziwi do niektórych przychodza sms czy tam mejle o zarejesreowaniu wypowiedzenia do mnie nigdy takie powiadomienia nie dochodzily.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniejsza o to dlaczego ;-) ważniejsza zawartość. Kolega już chyba wie co musi zrobić a różnice są tu rzędu 10zł miesięcznie.

 

Po złożeniu wypowiedzenia w tych granicach dostanie Universe+/6xCanal+ za 49-59zł. Plusem w stosunku do starej umowy jest większa liczba kanałów teraz i w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kvachu

Widze że podobne propozycje otrzymaliśmy, czytajac posty kolegów widze że za platyne nie zamierzaja płacić więcej niż 99zl ja obawialem sie że moja propozycja może byc za wysoka. Poczekam do ostatniego dnia jak sie nie odezwa zaniose graty i tyle w razie czego zapisałem sobie imie i nazwisko "gwiazdora" który mi tak wczoraj w sluchawce cwaniakowal jak zawdzwonia to przypomnę im o nim na wstępie.

Co mnie dziwi do niektórych przychodza sms czy tam mejle o zarejesreowaniu wypowiedzenia do mnie nigdy takie powiadomienia nie dochodzily.

Jak zaniesiesz "graty" do APS-u to może dostaniesz oferte ostatniej szansy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zmigrowałem do nc+ na następujących warunkach:

 

pakiet Platinium 99zł

dodatkowo HBO,Cinemaxy i Flimboxy 0zł

najem pece prv 1szt. 0zł

multirum 2karta Cameleon 0zł

umowa na 12mc.

 

Jestem zadowolony bo mam wszystko co chciałem full pakiet bez kanałów dla dorosłych cena myślę tez dobra bo za multiroom nie płace aktywacji czyli 99zł, wczesniej nie miałem multiroom. Drugiego pejsa nie brałem bo mam własny dekoder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 48 zł to ma zapewne C+Start cena bez promocji to ok.56zl

 

Nawet poswiece te 8zl i zamiast 48zl bede placil 56zl. Nie potrzebuje wyzszych pakietow. Czyli rozumiem, ze umowa sie sama przedluzy na czas nie okreslony, a moja jedyna "strata" to 8zl miesiecznie i pakiet Canal Plus Start dalej bedzie mial wszystkie kanaly C+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...