Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualne jest jeszcze to żeby do Universe+6xCanal za 59 zł dostać HBO, MR I DWA PEJSY ? Dziś jak wspomniałem o takim pakiecie gość mnie wyśmiał że nie ma czegoś takiego, zaoferował 64 z jednym dekeim i MR i to ponoć maks co można wycisnąć... Nie wiem czy czekać ? Mam do koca września umowę..

Raczej za drugiego pejsa 20zł/m-c, chyba, że za większy abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia ;)

 

znaczy sie ze nie mam szans?

 

Szanse zawsze są

 

teoretycznie to jest wykonalne. Trzeba tylko przeprogramowac Pace na Conax. Takie rzeczy robila juz C+ 10 lat temu ze starymi Philipsami po WizjiTV. Puscili przez satelite uaktualnienie i sprawa sie zalatwila. Fakt ze troche dekoderow padlo, no ale zawsze sa jakies minusy takiej operacji

A może tak na odwrót?

Aktualne jest jeszcze to żeby do Universe+6xCanal za 59 zł dostać HBO, MR I DWA PEJSY ? Dziś jak wspomniałem o takim pakiecie gość mnie wyśmiał że nie ma czegoś takiego, zaoferował 64 z jednym dekeim i MR i to ponoć maks co można wycisnąć... Nie wiem czy czekać ? Mam do koca września umowę..

Przy abonamencie powiedzmy za 109 możesz mieć drugiego pejsa za free i HBO ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko pózniej warunki sie zgadzały ;-)

 

Hej!

 

No właśnie... a propo warunków. Przypominam, przedłużyłem na "moich" warunkach: Universe+ 6Canal+Multiroom+HBO 12mies., umowa na 12mies. Cena 59zł mies.

Następnego dnia zadzwoniłem do nich bo mi nowe kanały nie działały, zgadnijcie co usłyszałem?...

umowa nie została przedłużona=)

Co za cyrk, przecież to było nagrane,że wyrażam zgodę po tym jak odczytał mi warunki umowy.

Przedłużyłem ponownie, dostałem to samo z tym iż HBO tylko na 6mies...podobno umowy wcześniej nie zaakceptował system przez to HBO 12mies.

Kanały po chwili działały, ale zobaczymy na umowie jak przyjdzie jaka dokładnie jest tam cena.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powidziałem, źe podczas migracji konsultant zapewniał, źe po aktualizacji oprogramowania Pejsa, będę miał Polsat HD i wszystkie VOD. To wystarczyło do włączenia HBO.

:brawo: A to był kit czy naprawdę tak mówił?? Pod jaki nr dzwoniłeś??

 

To nie był kit. Tak powiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualne jest jeszcze to żeby do Universe+6xCanal za 59 zł dostać HBO, MR I DWA PEJSY ? Dziś jak wspomniałem o takim pakiecie gość mnie wyśmiał że nie ma czegoś takiego, zaoferował 64 z jednym dekeim i MR i to ponoć maks co można wycisnąć... Nie wiem czy czekać ? Mam do koca września umowę..

 

Drugi dekoder PVR przy takiej cenie za pakiet musisz liczyć 20zł. Za 64zł oferują Silver z canal plusami. HBO na 12 miesięcy za free do tego jak najbardziej realne. MR oczywiście za free, sam tak mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś dostał Universe z 6 C+ za 49 i do tego drugiego pejsa za 20, czyli w sumie 69 zł, ale na HBO bym nie liczył :) Co do braku Polsatu HD to jak zawierałem umowę przez telefon nic mi o tym nie mówiono a jak dzwoniłem później to gość też mi coś mówił o aktualizacji, w każdym razie dawał do zrozumienia, że na razie tego kanału nie będzie, dopiero na papierowej umowie miałem napisane, że nie będę miał tego kanału, więc złożyłem reklamację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie to jest wykonalne. Trzeba tylko przeprogramowac Pace na Conax. Takie rzeczy robila juz C+ 10 lat temu ze starymi Philipsami po WizjiTV. Puscili przez satelite uaktualnienie i sprawa sie zalatwila. Fakt ze troche dekoderow padlo, no ale zawsze sa jakies minusy takiej operacji

 

co takim przypadku ze splitterami???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie to jest wykonalne. Trzeba tylko przeprogramowac Pace na Conax. Takie rzeczy robila juz C+ 10 lat temu ze starymi Philipsami po WizjiTV. Puscili przez satelite uaktualnienie i sprawa sie zalatwila. Fakt ze troche dekoderow padlo, no ale zawsze sa jakies minusy takiej operacji

 

co takim przypadku ze splitterami???

Jeśli do tego by doszło,a mało prawdopodobne i Pejsy miałyby conax z parowaniem karty, to spliter można wtedy użyć do oferty Smart HD. Jakby nie była parowana karta jak jest teraz,tylko,że system kodowania by sie zmienił,spliter będzie działał dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne "objawienia" wieszczów się pojawiają.

Jednak to co widzimy wskazywało by raczej, że nc+ robi bokami i nie w głowie im modyfikacje.

Przedłuzenia na starym sprzęcie nawet do 18 miesiecy, niedawno Cplus na kartę przedłużono aneksem do 31.03.2015 (6+12 miesiecy). Tak więc nawet starej SECA nikt nie rusza byle pare groszy wpadło. Zadna złotówka nie śmierdzi. Te szumne zapowiedzi z końca zimy włożono miedzy bajki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że w różnorodności siła ;-) i każdy Polak nie lubi jak mu się na siłę sprzęt dobiera :P ale takie bałaganu to chyba nie przewidzieli i sami tego nie ogarniają a tu już pół roku scalają ten bajzel i wciąż wszystkim źle ;-) albo My sobie generalnie lubimy ponarzekać,tak dla zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...