Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądam to forum od czasu do czasu. Po dzisiejszej rozmowie postanowiłem podzielić się z Wami moimi odczuciami.

Mam umowę z C+ jeszcze przez ok. rok. Obecnie Canal+ kompakt HD, mulitiroom, PACE PVR HD za 55 pln; drugi dek SAGEMCOM za 10 pln. Wysłałem zapytanie przez stronę na jakich warunkach mogą mnie zmigrowa,ć zaznaczając, co mnie interesuje /Universe + 6 x C+ z multiroomem z 1 lub 2 dekami/. Odpowiedź nie na temat: Canal+ Silver, multiroom za 74 pln. Po pytaniach pomocniczych doprecyzowanie: w tej cenie 1 dek, drugi za 20 pln. Po dzisiejszej rozmowie Comfort + z pełną paczką C+ za 79 pln, dalej nie pytałem, skończyłem rozmowę, jutro składam wypowiedzenie w punkcie, żeby mieli trochę czasu na przemyślenie. Umowa jeszcze przez rok, więc ciśnień nie ma. Ogólnie ŻENADA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz a nie jest tak iż jak weźmiesz drugą kartę do multi już po migracji to musisz mieć dek ADB czy można dalej mieć multi na zasadach cyfry mówię o sytuacji już po migracji?

Po migracji też można dobrać 2 kartę cyfry. Aktywacja 99 zł. opłata miesięczna 15.

 

@clf. W ICA jest tak jak powinno być. Ważne jest saldo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Wczoraj przedłużyłem umowę, tak jak myślałem od razu oferta Universe, 6C+, HBO 12mies., multiroom. Umowa na 12mies.

Konsultant Hubert od razu zaproponował cenę 59 PLN. Nie pozostało mi nic innego jak tylko się zgodzić.

 

Pozdrawiam i życzę przyjemnych negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@banita24

Mnie konsul jasno powiedział, że mogę wziąć MR kiedy chcę, nawet na próbę i po miesiącu wypowiedzieć. Jeśli mam dekoder po C+, to MR działa jak wcześniej, łączyć LANem trzeba ADB.

Poinformował też, że w tym typie MR nie trzeba już aktywować drugiej karty co 6 godzin - działa cały czas. Nie wiem, czy to prawda, ale się nagrało :)

Ale to są teoretyczne informacje, nie sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...