Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy dzisiaj konsultanci z DUK pracują? Rozumiem, że nr tel. 22 255 22 50 jest bezpośrednio do DUK nc+? :-)

Pracują a telefon do DUK jaki mi podali 20 min temu to 22 310 45 46 :)

Ogłaszam żę szału nie ma ale udało mi się wywalczyć silwer + 4 canal+ + Pace 500 ( wymiana sagema ) - za 69zł/mc , umowa 12 mc.

Dotychczas płaciłem 99zł/mc. Powiedzcie jak później załatwić sobie MR - teraz nie mogłem tego wywalczyć gdyż nigdy z tej usługi nie korzystałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

79 nie udało się wywalczyć ale 84 tak. Silver + 4C+, HBO, MR, Pace+Philips (umowa do dzisiaj)

 

Ostatnie trzy miesiące płaciłem grubo ponad 100, bo C+ Optimum HD wyskoczyło mi na 100% a do tego miałem HBO za 27, CINEMAX za 10, MR za 10 i Philips za 5, więc to nie prawda , że patrzą na ostatnie rachunki (tak twierdzili podczas wcześniejszych rozmów)

 

Moje negocjacje tak wyglądały:

- po wysłaniu wypowiedzenia zadzwoniłem do DUK, czy wypowiedzenie dotarło, pierwsza ofertą kosmiczna

-13.08. Pierwszy telefon od nich, cena 144 zł

-22.08. Cena 114 zł

- wczoraj proponowali 109 zł, nie chcieli dać HBO za free, zadzwoniłem wieczorem ja, chyba ze trzy razy ale to nic nie dało numery telefonów 22 255 22 50, 22 220 01 91

- dzisiaj miałem już nie dzwonić ale mówię raz spróbuję. Powiedziałem co mi wczoraj zaproponowali i że może być ale minus 25zł za HBO. Babka nie chciała się zgodzić ale ją molestowałem i po jakiś 15 minutach powiedziała, że może dać na pół roku. Ja jednak twardo pozostawałem przy swoim i po jakiś kolejnych 15 minutach powiedziała, że pójdzie się zapytać przełożonego ale muszę się uzbroić w cierpliwość. Przyszła po paru minutach z bardzo dobrą wiadomością, HBO za free na 12 miesięcy

 

Moja uwaga jest taka, że od razu trzeba im gadać jak najniższą cenę, bo oni to zapisują. Dziś podczas rozmowy powiedziała mi, że moje oczekiwania 22.08 były inne, wtedy chciałem to za 104 a dziś za 84

Wydaje mi się również, że numer do nas wybiera automat a dopiero później się włącza konsultant. Takie jest moje odczucie po telefonach od nich.

 

Mam nadzieję, że mój post pomoże innym w trudnych negocjacjach. Pamiętajcie, to jest wojna, albo my, albo oni. Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich z okazji 1 posta ;)

Umowę miałem do połowy września

wypowiedzenie wysłane, po standardowym odrzuceniu propozycji za 99

dzisiaj propozycja zaczynała się od gołego silvera z 6XC+ MR i 1Pace za 69

stanęło na:

pakiet

CANAL+ Gold

opcje dodatkowe:

Najem ultraBOX+ (PACE od nich, drugi swój)

netVOD+ konto podstawowe (może coś tam na tym PACE pójdzie ?)

MULTIROOM STANDARD (2x kameleon, miałem już wcześniej)

Filmbox

HBO

Kanały CANAL+ Premiere ( co razem z Goldem ma dawać 6xC+)

za 79 zł na 12mcy

 

wydaje mi się że można było chyba się potargować, ciut taniej ugrać i tak wcześnie nie poddawać, ale już mi się nie chciało czekać

bo raz, do dzisiaj niektóre promocje były (nsport, fox hd itd) a mam w otoczeniu kilku maniaków TV, a po 2 bajek dzieciakom kilka doszło.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa na 12 m-cy,

Universe+ 59 zł,

C+Platinum OP 0 zł,

HBO 0 zł,

MR 0 zł,

Pace PVR 0 zł

 

Inaczej jak rewelacyjną ofertą tego nazwać nie można :brawo:

 

Witam !

Za 59 zł miesięcznie ... umowa na 12 miesięcy wyrwałem coś takiego : (dziś kończyła mi się umowa - wypowiedzenie wysłałem w lipcu - wcześniej kosmiczne oferty ceny)

Dostałem smsa na 4 dni przed końcem umowy że wypowiedzenie przyjęte i że jesli chce nadal ogladac nc+ aby zadzwonic ... czekałem do dziś i ... zadzwoniłem ...

 

Pakiet Universe+

6xC+ 0zł

HBO na 12 miesiecy 0zł

MR 0 zł ( 2 karty )

2 dekodery czyli PACE HD 500 którego mam i wymiana philipsa HD na PACE HD 500 0 zł

 

SUMA : 59 miesiecznie za wszystko ... powiedziałem Pani co można dostać jaki pakiet ... nie mówiłem ceny ! a ona mnie uprzedziła i zaproponowała 59 zł a miałem powiedzieć 64/69 :D bo takie ceny czytałem tutaj na forum ... jestem zadowolony ... wcześniej miałem za 67 zł to samo tyle ze bez HBO i z awaryjnym dekoderem philips

 

Tylko pogratulować zimnej krwi.

Ja nie walczyłem o drugi dekoder gdyż i MR nie jest na razie mi potrzebny. Poprostu wziąłem go dla zasady bo była taka możliwość. A może się kiedyś przyda, a może jak Ktoś wcześniej napisał by mieć lepszą pozycję przy negocjacjach za rok. (Przepraszam Kolegę, który to napisał, niech się przypomni to wstawię Nick)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

To jest mój pierwszy post, także również chciałem się przywitać.

Do tej pory korzystam z oferty Canal+ Superpremium HD.

Umowę mam do dziś :) wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane w lipcu.

Zależy mi na ofercie c+ universe + 6xC+ i HBO i MR w cenie do 79 zł.

W dniu wczorajszym wysłałem maila ze swoją propozycją, otrzymałem odp aby oczekiwać na telefon.

Nie zadzwonili do godz.21, więc w dniu dzisiejszym wykonałem telefon do DUK i jedyna oferta jaką mogę dostać to platyna za 99 zł. (pierwszy telefon do Nich wykonałem 3 dni temu i była identyczna oferta)

Moje pytanie: Oczekiwać na telefon jeszcze od nich, czy liczyć na dobrą ofertę ostateczną w APS :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciek4w

No to witaj.

A na ofertę czekaj. Jak Ci wyłączą sygnał to zajdź do APS i dowiedz się o ofertę. Jeżeli będzie wyższa niż 59 to idź do następnego APS. Masz miesiąc na zdanie sprzętu i jeszcze dużo propozycji może być.

Jak poczytasz wcześniejsze posty to zobaczysz, że ja dostałem taką ofertę dopiero wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Prosze o porade odnosnie tunerów w ofercie nc+.Jakie sa godne polecenia, a jakich trzeba unikać.Jakie są sa do wywalczenia i w jakim pakiecie.Pozdrawiam

Skoro pytasz to ci napisze. Unikaj wszelkiego rodzaju parowanego sprzętu,czyli w nc+ wszelkiej maści ADB :)@FoX12345,tunery też są częścią migracji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...