Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W swoim życiu miałem okazję rozmawiać z wieloma konsultantami telefonicznymi, czy to z banku, TPSA, czy z sieci komórkowych, ale z takiego gbura jak w NC+ to jeszcze nigdy nie spotkałem. Dzwoni do mnie facet w czwartek wieczorem i mówi, że ma dla mnie ofertę, bo kończy mi się umowa. Jak to, pytam, się kończy, wszakże mam umowę jeszcze z C+ na czas nieokreślony, z trzymiesięcznym okresem wypowiedzenia. Facet idzie w zaparte i tłumiąc złość utrzymuje, że jest inaczej i że moja oferta ważna jest do końca sierpnia. Po pewnym czasie w końcu przyznał, że chodzi o okres promocyjny i od września będę płacił o jakieś 20 zł więcej. Trudno, mówię do niego, skoro tak trzeba to napiszę wypowiedzenie, bo nie jestem zainteresowany nową umową z NC+, skoro nie muszę jej podpisywać póki co. Facet zbity z tropu wpada w nieukrywany już gniew, krzyczy prawie do słuchawki, że abonenci to sami nie wiedzą czego chcą, cytuję: "jak nie dzwonimy to macie pretensje, a jak dzwonimy to nie chcecie z nami umów podpisywać". Mówię do faceta, żeby mi na maila wysłał te ofertę, bo pamięć ludzka zawodna i jeszcze wpakują mnie przez telefon na minę. On odpowiada, że to niepoważne o co proszę i nie zamierza się więcej ze mną kłócić, więc kończy rozmowę.

 

Ot poziom konsultantów NC+, a być może ja trafiłem na taki trefny model. Umowy nie podpisuję na razie żadnej, jak złożę wypowiedzenie, to się sami przyczołgają i mam nadzieję, że dadzą kogoś normalnego, a nie świra rodem z psychiatryka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wrażenie, że albo nie bardzo kontrolują rozmowy konsula z klientami, albo to akceptują... albo coraz mniej normalnych osób chce u nich pracować...

żadna z powyższych sytuacji nie nastraja pozytywnie... dziki kraj, bo przynoszą nam dzikie standardy :P

normalna oferta nie jest w standardowych warunkach dostępna... większą szansę daje wypowiedzenie - może w DUK mają inaczej naliczane wynagrodzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam już nie wiem. znowu dzwonił jakiś konsul i proponował to co chcę czyli universe, 6xc+, MR na cameleonach i obecne dekodery czyli Sagem i Philips z twardym dyskiem 250. On mi znowu, że nie ma możliwości zrabatowania dwóch dekoderów, w związku z tym 59 zł za pakiet i 20 za najem dekodera. Czy to prawda, że nie można zrabatowac tych dwóch dekoderów co mam ?, może ktoś mi to potwierdzić lub zaprzeczyć ?. Na koniec pogadał 2 minuty z przełożonym i zaproponował mi za 59 zł ale jak sobie kupię drugi dekoder na allegro :).... Umowa do końca sierpnia, wypowiedzenie mają od połowy lipca w systemie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda. w sobotę dzwoniła do mnie konsultantka i oferowała mi Canal+Silver +6C+ za 69 zł, Multiroom za 10 zł i rabat 100% na oba dekodery. czekaj do końca umowy, jest możliwość rabatu na oba dekodery.

Ja dostałem pakiet silver, 6xc+, mulitroom za darmo (miałem wcześniej) oraz dekoder Peace 500gb za 64zł/m-c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Z końcem sierpnia kończy mi się umowa z Cyfrą i chciałbym zmigrować do NC+, ale biorąc niższy abonament z zachowaniem darmowej dzierżawy za dekoder. Aktualnie mam OPTIMUM HD za 57zł, a przechodząc do NC+ wystarczył by mi COMFORT+ za 39zł (ostatnio coraz mniej mam czasu na TV). Konsultanci telefoniczni stoją przy swoim zdaniu, że nie jest to możliwe i namawiają mnie na UNIVERSE+ za 59zł.

 

Czy naprawdę nie da się dokonać migracji na niższy abonament?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Universa właśnie nie chcę, bo to podobny abonament jak teraz, a chciałbym płacić mniej. Jak dzwoniłem na numer 22 310 47 47 to mówili, że nie mogą przedłużyć umowy zaznaczając niższy abonament, bo w systemie komputerowym nie ma takiej opcji, że są możłiwe tylko wyższe abonamenty. Domyślam się, że to ściema (delikatnie mówiąc). Dziś zadzwonię na numer, który ktoś podawał wcześniej (22 220 01 91)... może tam będzie ktoś bardziej decyzyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...