Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście,że pośpiech nie jest wskazany ;-) natomiast wypowiedzenie umowy z końcem okresu na jaki została zawarta wysłać już teraz może. Nikt mu nie każe przyjąć pierwszej lepszej oferty jak będą dzwonić-może negocjować miesiącami jak ma takie widzi mi się.

 

Universe+/6XCanal+ powinno Cię kosztować 49-69zł max.

 

W Silver+ to jeszcze nc+GO chyba jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pytałem o to co chce, to oczywiście, że dla mnie tego nie ma. Ale co mnie zaciekawiło to powiedział, że jak Pan czyta informacje w necie to wie Pan że nie wszyscy mogą liczyć na taką ofertę. :shock:

Powiedziałem, że poczekam jeszcze, ale 79zł nie będę płacił. Muszę ciąć koszty, teraz płacę 75zł. 12 m-cy za pakiet optimum+ z canalami+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
A jak to jest z tą migracją? Tylko na [beep] przez telefon czy trzeba jeszcze coś podpisać w domu?

Na [beep] :) i jak będziesz miał farta nie będziesz zmuszony słać reklamacji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa do końca sierpnia. Wypowiedzenie wysłane/zarejestrowane. Do tej pory:

 

-CANAL+OPTIMUM

-OPTIMUM HD PROMO za 0 zł

-PACE PVR 500 GB za 0 zł

-MGM/NSPORT za 0 zł

-drugi dekoder SAGEMCOM HD na własność (bez multiroom)

 

Chciałbym się dowiedzieć, co mogę MAKSYMALNIE UGRAĆ przy przedłużeniu umowy w granicach 70zł/mies.(jakie opcje dodatkowe, kanały itd). Dodam, że nie interesują mnie te wszystkie VOD netVOD itp. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Dodam, że do tej pory płacę za to 62 zł miesięcznie. Umowa na 12 miesięcy była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...