Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Czy komuś udało się wymienić na stary dekoder Cyfry na dekoder ADB i dostać rabat na pakiet z 6 Canalplus?

 

ktoś pisał,że mu się udało,ale to był rodzynek lub 2-3 :).iti nie chce dawać abonentom cyfry adb,nawet z pełna aktywacją i wyższym abonamentem.chore,ale prawdziwe :crazy:

 

Nie do końca prawda. Dekoder ADB mógłbym otrzymać tylko gdybym zamiast (GOLDa plus 2 C+ za 79zł) zdecydował się na platinum za 99zł.

 

Czyli jak dają większy upust niż 20zł na opcję platinum to nie można dostać dekodera ADB????

napisałem ci na podstawie co userzy pisali.przeczytaj kilka,kilkanaście postów wcześniej to zobaczysz co pisali.weź też dużą poprawke na to co mówią konsultanci.ale skoro tak ci powiedział,to masz taka oferte,a nie inną.nawet,że jak ktos dostał za mniejsze pieniadze,to nie znaczy,że i ty dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rafi22... od lipca nie będziesz miał nsport.możesz wynegocjować universum z 6 canalami od 49 do 69zł.z hbo na pół roku gratis później normalna stawka.nie musisz przechodzić na ich dekoder.zostajesz przy swoim sprzęcie.o mediabox to zapomnij.nie dadzą ci i to nawet jak byś chciał zapłacić,ale możesz próbować.bez problemu dostaniesz philipsa lub pejsa z twardym dyskiem.jeśli byś wyrwał turbo albo media to przy następnym aneksowaniu nic już nie płacisz.pakiet erotyczny możesz negocjować.jak dla mnie to mediabox i inne adb nie sa wart tej kasy,która przepada bezpowrotnie.

Czy aby na pewno można negocjować pakiet erotyczny ?

Proszę o konkret w tej kwestji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki chcesz konkret.negocjujesz jak np. z hbo

 

Co to są negocjacje jest sprawą oczywistą . Sam mam Hustlera HD za 6 zł zamiast 21 zł w Cyfrze+

Chodzi mi o to czy znasz przykład obniżki opłaty za erotykę w nc+......bo ja czytając to forum nie spotkałem się z tym .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Obecnie posiadam pakiet Optimum HD + multiroom z pace pvr. Płace za wszystko 80 zł. Ostatnio zadzwonili do mnie z cyfry i poinformowali o zbliżającym się zakończeniu umowy. Poszedłem więc do salony i dowiedziałem się, że dadzą mi Golda + zostaje przy tych urządzeniach co mam za 100zł. Odmówiłem. Wysłałem wypowiedzenie w ostatnich dniach umowy. Czekam teraz na odzew z cyfry. Jaką ofertę uda mi się maksymalnie uzyskać do 90zł? Jeżeli byłaby taka możliwość wolałbym zostać przy obecnym sprzęcie ze względu na to, że mam puszczony splitter. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostaniesz przy swoim sprzęcie.masz szanse na universym z 6 kanalam + od 49 do 90 zł :) a jak będziesz dobrze negocjował to dostaniesz ten pakiet do 69 zł.może byc tylko jeden problem.nie masz teraz canal+ w pakiecie i możesz to dostać bardzo drogo,czyli jak proponował ci konsul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki sam konkret jak wcześniej wspominalem z hbo,że można tak samo wynegocjować

HBO wynegocjonowałem w styczniu.....6 miesięcy za free do końca lipca .

Pytanie : czy aby odłączyli wystarczy napisać e-maila z formularza kontaktu , czy lepiej dzwonić ( na jaki nr ? ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...