Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wojt@s to teraz bądź cierpliwy. Dobrą ofertę ugrasz dopiero minimum 2 tygodnie przed końcem umowy. Co niektórzy dostali dobrą umowę już po odłączeniu sygnału (masz 2 tygodnie na zdanie sprzętu). W moim wypadku dziesiątki telefonów od konsultantów (przed wypowiedzeniem), i cały czas tylko universe za 49zł. Po wypowiedzeniu cisza. 20 VI sam zadzwoniłem komfort + canal+ za 64zł. Nie przyjąłem. 21 znowu zadzwoniłem i sukces universe + 6x canal+ za 49zł. Tak więc czekaj spokojnie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego operatora już w ogóle. Kolejna rozmowa z nimi i warunki jakie dostałem zaakceptował bym, chciałem mr to zaoferowali mi MR z cyfry plus bez dekodera dodatkowego (tak chciałem) za 79zł + gold + 6x canal+. Konsultantka poprosiła bym pojechał do punktu NC i dobrał dodatkową kartę i powiedziała że w sobotę zadzwoni podpisać umowę. Więc pojechałem do punktu mówię co uzgodniłem na infolinii, a on po sprawdzeniu w systemie mówi że nie może wydać mi karty ponieważ nie mam sprzętu do MR (jeszcze pokazywał mi co mu wyskoczyło na monitorze: abonent nie posiada sprzętu do MR) Powiedział mi także że jeśli bym dobrał kartę do MR to automatycznie przedłużyła by mi się umowa z cyfrą + na 12 miesięcy. Ktoś tu robi mnie w ch.... za przeproszeniem. Może ktoś wie o co w tym chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam dwie karty i jestem zadowolony. Nad tym nowym zastanawiałem się, żeby rozdzielić Cyfrę, tzn nc+, na trzy pokoje ale z tego, co tu przeczytałem parę postów wcześniej, to ndekodery, ADB dają od pakietu Gold w górę a ja chcę Universe. A skoro tak, to mogę zostać i przy dwóch PVR 250GB.

Jak mam jeden dekoder za 0 zł a drugi za 5 zł, to dałoby się ten drugi wymienić na Pace'a za 0 lub 5zł? Splittery nadal są legalne (z tego co kojarzę to Cyfra nie zabraniała korzystania, jeśli sygnał rozdzielało się tylko u siebie w domu)? Sagemy pewnie nadal nie współpracują ze splitterem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy też mam w dzierżawie ale za 0 zł, od samego początku, tj. od 2009 roku.

Chodziło mi o to że biorąc drugi dekoder w dzierżawe wiąże się to z miesięczną opłatą za wynajem i nie dostaniesz go za 0zł

 

@byniek11, nie w każdym APS-ie wydają karty, najlepiej idź do takiego gdzie wcześniej był punkt c+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slayer, nie o to chodziło,ze nie chcieli mu wydać w aps.powiedzieli,ze nie ma drugiego dekodera i mu sie nie należy,a jak mu juz by teraz wydali to umowe na kolejny rok musi podpisać z cyfrą.takich bredni to tu jeszcze nie było.czego można sie jeszcze spodziewać po nich?

Nie rozumiem tego operatora już w ogóle. Kolejna rozmowa z nimi i warunki jakie dostałem zaakceptował bym, chciałem mr to zaoferowali mi MR z cyfry plus bez dekodera dodatkowego (tak chciałem) za 79zł + gold + 6x canal+. Konsultantka poprosiła bym pojechał do punktu NC i dobrał dodatkową kartę i powiedziała że w sobotę zadzwoni podpisać umowę. Więc pojechałem do punktu mówię co uzgodniłem na infolinii, a on po sprawdzeniu w systemie mówi że nie może wydać mi karty ponieważ nie mam sprzętu do MR (jeszcze pokazywał mi co mu wyskoczyło na monitorze: abonent nie posiada sprzętu do MR) Powiedział mi także że jeśli bym dobrał kartę do MR to automatycznie przedłużyła by mi się umowa z cyfrą + na 12 miesięcy. Ktoś tu robi mnie w ch.... za przeproszeniem. Może ktoś wie o co w tym chodzi ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, wybaczcie za offtopa, ale muszę zapytać.:) mój ojciec dostał ofertę z nc+ na przejście. początkowo mu oferowali jakiś pakiet za 25 bodajże złotych, ale zeszli do 19. wiecie moze, jaki to może być pakiet? mam nadzieję, że nie jest to ten start+. o, i jaki dekoder wg was dostanę? podejrzewam box+, ale nie wiem.

 

EDIT: zapomniałem dodać, że obecny pakiet na c+ to start hd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Start+:

Ale kino+ HD, Planete+ HD, MiniMini+ HD, Domo+ HD, Kuchnia+, TeleTOON+ HD i Hyper+ HD. 5 kanałów HD - TVP1 HD, TVP2 HD, TVN HD, TVN7 HD, Arte HD. Kanały jakie są w DVB-T TVP Info, TVP Polonia, TVP Kultura, TVP Historia, TTV, Polsat TV4, TV6, TV Puls, Eska TV oraz innych z satelity Polsat Biznes, Mango24, TVS, Polsat 2, Religia.TV, 4Fun.TV, RBL.TV, Polo TV, TV.Disco, VIVA Polska, Fashion TV, TV4, iTV, TV5, France24, Rodin TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...