Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak do tej pory pare telefonow bez konkretnej oferty

Interesuje mnie pakiet U+ paczka c+x6, MR(2 karty) wiem ze to mozna za 59PLN dostac ale chcialbym jeszcze do tego HBO

Czy ktos dostal taki zestaw?

Ewentualnie Platyna z tym wszystkim co powyzej za 99 ( pare stron wczesniej ktos to dostal za 99 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotreki nie będzie łatwo to otrzymać. Ja jestem na wypowiedzeniu umowy (do końca czerwca), parenaście telefonów odrzuciłem z propozycjami gołe universe+ za 49zł na 18 m-cy. I już od jakichś prawie dwóch tygodni odkąd dotarło wypowiedzenie, i odkąd zapisali sobie że interesuje mnie tylko universe+ i pełna paczka canal+ mam ciszę z telefonami. Może to i dobrze mam spokój z kiepskimi ofertami. Tylko zastanawiam się, czy aby na pewno ugram universe+ i paczkę canal+. Mało tego interesuje mnie cena 49zł, w ostateczności 54zł. Piotreki a czym się różni canal+ platinum od universe+ i pełna paczka canal+? Warto za platinum dawać te 99zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do tej pory pare telefonow bez konkretnej oferty

Interesuje mnie pakiet U+ paczka c+x6, MR(2 karty) wiem ze to mozna za 59PLN dostac ale chcialbym jeszcze do tego HBO

Czy ktos dostal taki zestaw?

Ewentualnie Platyna z tym wszystkim co powyzej za 99 ( pare stron wczesniej ktos to dostal za 99 )

 

Universe + , 6xC , Multi i PACE + HBO na 6 miesięcy wyrwałem od nich za 49zł chociaż wielu ma problem by w to uwierzyć na pewno możesz powalczyć o 59zł a Negocjacje to raczej średni pomysł - dzwoni konsultant nie czekasz na jego propozycje tylko sam mówisz co cię interesuje i za ile nie ma takiej oferty to odkładasz słuchawkę za 3 lub 4 razem oferta wyżej wymieniona się znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem trochę nie na czasie. Mam aktualnie cyfrę plus, umowa na czas nieokreślony. Mam splitera clone+ do tego PACE i własny dekoder. Jest jakiś sensowny ruch aby wyjść z tej sytuacji ? Przegapiłem niestety sprawę. Nikt nie dzwonił odziwo do mnie z nową ofertą. Czy migracja jest możliwa ?

 

Wart jest coś ten MR w nc+?

 

Jeszcze jedno pytanko, czy przejście do nc+ przeszkadzało by w użytkowaniu splitera i PACE?

 

Wybaczcie ale już się w tym wszystkim nie potrafie połapać. Za dużo wszystkiego na raz, za dużo pytań mam w głowie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem trochę nie na czasie. Mam aktualnie cyfrę plus, umowa na czas nieokreślony. Mam splitera clone+ do tego PACE i własny dekoder. Jest jakiś sensowny ruch aby wyjść z tej sytuacji ? Przegapiłem niestety sprawę. Nikt nie dzwonił odziwo do mnie z nową ofertą. Czy migracja jest możliwa ?

 

Wart jest coś ten MR w nc+?

 

Jeszcze jedno pytanko, czy przejście do nc+ przeszkadzało by w użytkowaniu splitera i PACE?

 

Wybaczcie ale już się w tym wszystkim nie potrafie połapać. Za dużo wszystkiego na raz, za dużo pytań mam w głowie :roll:

Pierwszy ruch to wyslij wypowiedzenie(oczywiscie już cię obowiazuje 3 miesieczne), bez tego nie licz na dobra oferte

Jeśli pozostaniesz z tym co masz spliter nadal bedzie działał, więc moim zdaniem szkoda kasy ładować w MR nc+(aktywacje itp.)

 

Mediabox. 10zl mies albo jednorazowo 199

Kolejny nastepny do mr 10zl mies aktywacja 49zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przeszedłem do nc+

Wypowiedzenie wysłane

Platinum+HBO+MR(2 karty)+wymiana dekodera na mediabox 500gb

Umowa na 12 miesięcy za 99 zł

 

Jesteś pewien, że zostawili Ci MR Cyfry? Zdaje się, że mediabox jest parowany z kartą i wtedy z rachubę wchodzi tylko MR na nowych zasadach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dzisiaj przeszedłem do nc+

Dostałem to co chciałem i nie płacę złotówki więcej. Miałem superpremiumHD z pace PVR za 89zł

Teraz dostałem Gold + paczka dwóch brakujących canalów + paczka HBO + Pace zostaje ze mną za 89zł i też na 12 miesięcy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tel dzisiaj do mnie- Platyna+Pace500gb+MR(2karty)+HBO za 99 na 12mcy powiedzialem ze sie zastanowie i mila pani powiedziala ze jutro jeszcze zadzwoni

wydaje mi sie ze to kuszaca propozycja :)

dziekuje za podpowiedzi ad przedluzania ofert

Wypowiedzenie pomoglo, 1 oferta to 119 goly Platinium

2ga109 3cia 99 za sama platyne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę z Cyfrą do 28-ego lutego 2014 .

Mam pytanie : czy przed ewentualną migracja mogę, dobrać sobie sprzęt w APS do multiroomu na starych zasadach tzn. dwie niezależne karty ? . Ile by takie coś kosztowało i czy bez problemu bedzie działać nc+ ?.

Posiadam Sagemcoma i pakiet Optimum HD .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...