Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja bylem abonentem cyfry 15 lat- ostatnie 2 lata placilem 64 zl za pakiet srebrny czy jak on sie nazywal ( z cala paczka Canal+) ! Po fuzji zaproponowali mi migracje za 99 zl ! Napisalem wymowienie i co ciekawe caly czas upieraja sie przy kwocie 99 zl - abonentom 2-3 letnim wypowiadajacym umowe przysylali super oferty za 50-60 zl zeby tylko zostal u nich a u mnie chyba szukaja jelenia twierdzac ze nie ma innej oferty dla mnie- ma ktos podobnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem podobnie, jak dzwoniłem do nich i pytałem o ofertę to najtańsza była za 99 zł (ze wszystkich zaproponowanych), o pakiecie U+6xC+ za 59 zł to mówili że taki nie istnieje, a ponieważ ze starych czasów został mi blocker i miałem miesiąc czasu na zdanie sprzętu to nie specjalnie się spieszyłem z migrowaniem, chodziło mi żeby mieć darmowy czerwiec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak można coś więcej ugrać

 

Nie sadze, żeby aktualnie można było coś więcej ugrać. Jeszcze na początku maja, jak nC+ "gasiło ogień" po totalnym blamażu wynegocjowałem Universe oraz 6 x C+ /CANAL+ Platinum OP/ i do tego Pace za darmo.Całość za 49,- zł na 12 miesięcy. A były ze 2 wpisy userów , którzy do tego co ja wynegocjowałem dostali jeszcze HBO 6 miesięcy gratis. Ale potem nC+ jakby stwardniało i takich ofert już nikomu nie dawało. Wg mnie to najlepsza oferta w ostatnich tygodniach.

też masz problem jak slayer ze zrozumieniem tego co napisałem?.przeważnie było 59 za taki zestaw a on dostał 54,czyli ''jednak można coś więcej ugrać''. odpowiedź pod odpowiedzią daje całość i czytamy z góry na dół,a nie odwrotnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najlepsza cena za taką oferte jaka sie tu pojawiła, gratulacje :brawo:

 

jednak można coś więcej ugrać

 

Ircios, pisz pełnymi zdaniami , poprawną polszczyzną i ze znakami interpunkcyjnymi a nie będzie problemu z rozumieniem twoich wypowiedzi. To zdanie w tym kontekście jest dwuznaczne. Można je zrozumieć zarówno jak :" jednak da się jeszcze ugrać coś więcej ponad to ponad co napisał m.mietek" jak równięz "jak widąc po tym co napisał m.mietek da się ugrać więcej niż proponują większości " :P Nie mniej nie jest to temat o poprawnej pisowni więc koniec OT. Jeśli masz więcej uwag zapraszam na PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie miałem wcześniej MR, to jest możliwość otrzymania go teraz w ofercie Universe+ + 6xC+ + Pace PVR za 59 zł?

 

Podbijam, bo już mnie atakują telefonami i niezbyt się orientuję, a widzę, że piszecie tutaj o stary i nowym MR.

 

Pierwsza oferta Platinum za 99 zł, powiedziałem, że interesuje mnie jedynie Universe+ z paczką c+, oczywiście dowiedziałem się, że takiej oferty nie ma, więc pożegnałem się z konsultantem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego HBO za 20zł i nie jest źle, można zmieścić się w stówie. Zastanawiam się czy nie lepiej brać Platyne, bo jak dojdą nowe kanały będą zapewne w wyższych pakietach.

Panowie jeszcze jedna rzecz, gdy przedłużałem w marcu umowę z Cyfra + dostałem nSport i MGM na 7 miesięcy gratis. Później pojawiła się informacja, że odkodowują nSport wszystkim. Teoretycznie nSport mam do końca pażdziernika zagwarantowany, tylko co będzie później? Na jaki czas odkodowali abonentom Cyfry + nSport, do końca umowy czy jest jakiś termin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Do tego HBO za 20zł i nie jest źle, można zmieścić się w stówie. Zastanawiam się czy nie lepiej brać Platyne, bo jak dojdą nowe kanały będą zapewne w wyższych pakietach.

Panowie jeszcze jedna rzecz, gdy przedłużałem w marcu umowę z Cyfra + dostałem nSport i MGM na 7 miesięcy gratis. Później pojawiła się informacja, że odkodowują nSport wszystkim. Teoretycznie nSport mam do końca pażdziernika zagwarantowany, tylko co będzie później? Na jaki czas odkodowali abonentom Cyfry + nSport, do końca umowy czy jest jakiś termin?

w końcu ktoś też o tym pomyślał......... dlatego pisałem że oferty typu ,universe, silver mają haczyk ....obym sie mylił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

image.jpg

chyba najwyższy to..... Platyna :D

 

Narazie te pakiety różniły sie ilością Canal+ i usługami VOD....

a jak travel chanelHD dodadzą od Gold lub Platyna co będzie??? ;)

kierownictwo NC+ po coś stworzyło te oferty......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma umowę do września przyszłego roku. Jestem zadowolony z Cyfry, bo dostałem wszystko co chciałem i będę chciał dojechać do końca umowy. Martwi mnie tylko co z nSport. Dostałem go 7 miesięcy gratis (wtedy trzeba było o niego prosić do umowy lub sami dawali do testów po kilku mailach). Gdy zaczeło się zamieszanie po fuzji dali wszystkim Cyfrowiczon dostęp do nSport, pytanie do kiedy? Będzie mi świecił do końca października, pytanie co potem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...