Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj telefon z DUK z propozycją 79 zł za C+Platinum z MR plus 20 zł za wynajem drugiego dekodera - umowa na 12 miesięcy.

(do tej pory C+ OPTIMUM HD z MR, wpowiedzenie zarejestrowane - umowa do 30.06.13)

Wynegocjowałem jeszcze HBO na 6 miesięcy w cenie. Zastanawiam się, mają oddzwaniać za kilka dni.

Co o tym sądzicie? Widzę, że są lepsze oferty, ale jak bym zrezygnował z drugiego dekodera i wynegocjował czerwiec w nowej cenie i może jeszcze jakiś gratis to byłoby ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@slayer , zakup własnego dekodera to "operacja wysokiego ryzyka". Jest spore prawdopodobieństwo, że nC+ za rok lub nie wiele później całkowicie zrezygnuje z nieparowanych kart a wtedy przy podpisaniu nowej umowy będziesz mógł wziąć tylko kartę parowaną z ich dekoderem. W takim przypadku zakupiony przez Ciebie dekoder stanie się bezużyteczny w nC+ a jego wartość rynkowa gwałtownie spadnie bo na rynku pojawi się mnóstwo aktualnie używanych a wtedy zbędnych nC plusowcom dekoderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nie zaglądałem, ponownie czytać wszystkiego nie chce mi się. Poczytałem dziś kilka godzin to i owo...

Mam obecnie to co w podpisie za 89zł - wynik naciągnięcia mnie kiedyś na "superofertę" dla starych abonentów (to już 10lat z c+ wcześniej Wizja). :brawo:

Wielkimi krokami zbliża się moment na podjęcie decyzji co dalej...

Na dziś, zamierzam wysłać wypowiedzenie i targować się (bleee, nie lubię takich targowisk, żenada). Ostatnio czytałem, że ci co wysłali wypowiedzenia, mieli natychmiast wyłączany sygnał. Co to q...wa jest?! Przedszkole? Mam już powyżej uszu tych przepychanek, pomyłek, reklamacji, kruczków prawnych...

Rozumiem, że jest szansa ugrać Uniwerse + 6xC za 59-69zł. Interesuje mnie tylko sport. Resztę politycznie poprawnego badziewia mam na naziemnej. :lol2: Do tego ewentualnie MR za 10-20zł (+ "aktywacja" :twisted: )

Jest szansa, czy szkoda mojego czasu? Jeśli nie, to niech wyłączają ten sygnał, albo niech se robią co chcą. Mam tego dość. Więcej niż teraz nie zamierzam im płacić.

 

PS

Gdzie znajdę aktualny i sensowny (sic) wzór wypowiedzenia z adresem do wysłania? Moje dane niech se przetwarzają - zwisa mi to. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SlaWasII zależy z jakiego powodu wypowiadasz umowę. Jeżeli zbliża się termin końca okresu umowy to nie potrzebujesz żadnego wzoru, tylko piszesz na środku kartki "Oświadczenie o rozwiązaniu umowy" u góry po lewej imię nazwisko adres i nr klienta, u góry po prawej datę a w treści "Rozwiązuję umowę z uwagi na koniec okresu obowiązywania"" . Natomiast jeżeli przeszedłeś już na umowę "bezterminową" to wypowiedzenie "wchodzi w życie" po 3 miesiącach płacenia stawki bez rabatów promocyjnych . Wtedy lepiej zaczekać do lipca i wypowiedzieć z uwagi na zaprzestanie emisji gwarantowanych kanałów i wypowiedzenie wchodzi w życie w sierpniu. Tu masz wzory: http://wypowiedzenia.antyncplus.pl/ tylko zmieniasz datę na 1 lipca zamiast 1 kwietnia i nazwy wyłączanych kanałów. Aaa i wycinasz drugą połowę treści bo chcesz, żeby mieli twoje dane i się z tobą kontaktowali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@slayer

jestem pewny, że Platinum ponieważ chciałem zejść z ceny i proponowałem Universe z 6xC+ (bez wodotrysków) ale się nie udało

 

dekoder zwracam i pewnie niedługo coś kupie, a na razie karta poczeka w końcu MR za free

 

nie dodałem że podstawowy dekoder PVR Pace 500 GB za free, a zwracam philipsa PVR 250 GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast płacić dzierżawe za dekoder nie lepiej kupic jakis tuner na wlasnosc?
pewnie,że lepiej,ale zaraz jakiś magik się pojawi i powie "po co?jak zaraz będą tylko parowane adb",a jak ktoś na forum takie coś przeczyta,to zaraz mu się odechciewa

Ale w sytuacji gdy psuje nam się kupny tuner to czas naprawy może wynosić 14 dni a czasem i więcej i wtedy zostajemy bez tv na jednym z telewizorów na ten okres a mając wydzierżawiony dekoder to tylko kwestia pojechania do APS-u i wymianie na sprawny sprzęt.O tym też warto wspomnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalsza próba kontaktu z biurem utrzymania klienta skończyła się na podwyżce do 110zł.

Totalne [beep]y tam pracuje. Stara się mi tłumaczyć jaką to atrakcyjna ofertę zaproponował względem nowych abonamentów.

Kiedy mój argument, że jego propozycja jest o 50zł droższa od mojej dotychczasowej, stara się przekonać jaka to za[beep]ista liga mistrzów mnie czeka.

W skali roku 600zł jest dla mnie nieakceptowalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast płacić dzierżawe za dekoder nie lepiej kupic jakis tuner na wlasnosc?
pewnie,że lepiej,ale zaraz jakiś magik się pojawi i powie "po co?jak zaraz będą tylko parowane adb",a jak ktoś na forum takie coś przeczyta,to zaraz mu się odechciewa

Ale w sytuacji gdy psuje nam się kupny tuner to czas naprawy może wynosić 14 dni a czasem i więcej i wtedy zostajemy bez tv na jednym z telewizorów na ten okres a mając wydzierżawiony dekoder to tylko kwestia pojechania do APS-u i wymianie na sprawny sprzęt.O tym też warto wspomnieć.

 

tak czy owak lepiej jest mieć własny sprzęt.a co do wymiany to różnie bywa.czasami może nie być w aps,a czasami znając praktyki iti jeszcze obarczą cie kosztami uszkodzenia sprzętu.na własnym sprzecie możesz robić co chcesz.listy,nagrania,wolna orbita,2 platformy w jednym pudełku.tylko vod nie masz

 

mateo1977. współczuję.może i mnie to czeka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast płacić dzierżawe za dekoder nie lepiej kupic jakis tuner na wlasnosc?
pewnie,że lepiej,ale zaraz jakiś magik się pojawi i powie "po co?jak zaraz będą tylko parowane adb",a jak ktoś na forum takie coś przeczyta,to zaraz mu się odechciewa

Ale w sytuacji gdy psuje nam się kupny tuner to czas naprawy może wynosić 14 dni a czasem i więcej i wtedy zostajemy bez tv na jednym z telewizorów na ten okres a mając wydzierżawiony dekoder to tylko kwestia pojechania do APS-u i wymianie na sprawny sprzęt.O tym też warto wspomnieć.

 

tak czy owak lepiej jest mieć własny sprzęt.a co do wymiany to różnie bywa.czasami może nie być w aps,a czasami znając praktyki iti jeszcze obarczą cie kosztami uszkodzenia sprzętu

Czy lepiej jest mieć własny sprzęt to już wybór każdego i kwestia indywidualna-co kto woli-ja bym z góry nie zakładał,iż lepiej mieć własny...A czy znamy praktyki tego producenta/sprzedawcy od którego będziemy mieć swój kupny sprzęt-też przecież może zakwestionować powstałe uszkodzenie i stwierdzić,że to z Naszej winy i obarczyć Nas kosztami uszkodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam obecnie C+ Optimum z multiroomem(2 karty), z darmowym dekoderem 500gb philips.

we wrześniu kończy mi sie umowa, można ugrać coś podobnego? zależy mi na dwóch osobnych kartach, nsport i pakiet canal plus (Grand prix speedway)

 

Ja za to płaciłem 115 zł - i dostałem Silver z Canal+ za 79 zł - czyli 35 zł mniej. Długo to trwało ale w końcu przystali na moje warunki.

Chodzi o to że nie za bardzo chcą obnizać kwoty którą sie płaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak bo jeżeli ja teraz płace 82zł to dlaczego dostaje oferty za 99zł 89zł za ponad 100zł itp. ewantualnie 79zł bez HBO. Powiedziałem im wprost że nie interesuje mnie kwota większa niż płace do tej pory za to samo a tak wogóle przy przedłużaniu umowy to się jakaś promocja dla abonenta należy jak psu zupa. Zostało im 2 tygodnie a telefon milczy :D . Widocznie moja kasa im śmierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...