Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

umowy są zawierane albo na okres 12 albo 18 m-cy

149zł za platinum i hbo to dużo za dużo , staraj się wynegocjować lepsza umowę po 12 m-cach

 

Rozumiem, że nawet jeżeli nie uda mi się wynegocjować lepszej umowy po 12 miesiącach, to raczej bez większych problemów zgodzą się kontynuować umowę na tych "promocyjnych" warunkach jakie były podczas tej 12 miesięcznej umowy?

 

każdy klient do tej pory był traktowany indywidualnie, z reguły przy przedłużeniach umów zawsze się coś zyskiwało np. oniżenie ceny pakietu, MR za darmo, dekoder za darmo, HBO na pół roku itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie patrz na te cenniki bo 3 miesiące przed końcem umowy dzwonisz do nich i negocjujesz przedłużenie na nowych warunkach

 

Problem pojawia się, gdy nie masz czasu / ochoty na śledzenie terminów zakończenia umów itp. Takie "promocyjne" dla operatora zakończenie umowy jest jednak troszkę na granicy faulu :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście - można też tak zrobić. Ogólnie rzecz biorąc Cyfra+ zawsze traktowała obecnych, tj. "złapanych" abonentów gorzej, niż człowieka z ulicy - i to różnice były drastyczne - rzędu kilkudziesięciu złotych miesięcznie po podliczeniu wszelkich rabatów, ofert specjalnych itp. Mam taką pracę, że co najmniej kilka miesięcy w roku jestem "gdzieś tam" w dalekim świecie i nie mam możliwości takiego regulowania swojego życia, żeby konsultant łaskawie się do mnie dodzwonił. Dlatego po pierwszej i drugiej (obie żałosne) ofertach przejścia do nc+ podziękowałem tej platformie za współpracę (na co najmniej 15 miesięcy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem dzisiaj na stronie:

https://ncplus.pl/sklep/promocje/canalp ... inum/zamow

 

Canal+ Platinum + Opcja dodatkowa HBO = 149 zł miesięcznie.

Z tym, że ta "promocyjna" umowa trwa 12 miesięcy, a ile to będzie kosztowało po tych 12 miesiącach?

 

a taka oferta cię nie zainteresuje

 

cytuje @cyfra z innego wątku:

 

Od dzisiaj w punktach sprzedaży obowiązuje oferta dla klientów innych operatorów:

 

Pakiet Canal+ Silver + HBO (na cały okres umowy) = 79 zł

 

Warunkiem skorzystania z promocji jest okazanie rachunku innego operatora

 

 

EDIT: swoja droga oferta dla nowych jest :censored:

jak policzyć wszystkie te dodatkowe koszty aktywacji dekodera/ów :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ Platinum + Opcja dodatkowa HBO = 149 zł miesięcznie.

Z tym, że ta "promocyjna" umowa trwa 12 miesięcy, a ile to będzie kosztowało po tych 12 miesiącach?

 

Co najmniej 209 zł miesięcznie - 179 złotych Platinum + 30 złotych HBO + ewentualnie dekoder + multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem dzisiaj na stronie:

https://ncplus.pl/sklep/promocje/canalp ... inum/zamow

 

Canal+ Platinum + Opcja dodatkowa HBO = 149 zł miesięcznie.

Z tym, że ta "promocyjna" umowa trwa 12 miesięcy, a ile to będzie kosztowało po tych 12 miesiącach?

 

a taka oferta cię nie zainteresuje

 

cytuje @cyfra z innego wątku:

 

Od dzisiaj w punktach sprzedaży obowiązuje oferta dla klientów innych operatorów:

 

Pakiet Canal+ Silver + HBO (na cały okres umowy) = 79 zł

 

Warunkiem skorzystania z promocji jest okazanie rachunku innego operatora

 

 

EDIT: swoja droga oferta dla nowych jest :censored:

jak policzyć wszystkie te dodatkowe koszty aktywacji dekodera/ów :crazy:

 

Mam obecnie Cyfre+, więc to mnie nie dotyczy.

 

Canal+ Platinum + Opcja dodatkowa HBO = 149 zł miesięcznie.

Z tym, że ta "promocyjna" umowa trwa 12 miesięcy, a ile to będzie kosztowało po tych 12 miesiącach?

 

Co najmniej 209 zł miesięcznie - 179 złotych Platinum + 30 złotych HBO + ewentualnie dekoder + multiroom.

 

Kosmiczna cena. Zrobię więc tak, że wypowiem umowę, jak zadzwonią i zgodzą się na ustępstwa, to OK.

A jak nie, to podpiszę nową umowę na innego lokatora - wiadomo, dla nowych zawsze jest jakaś promocja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w APS w Legionowie dostałem ofertę Platyny najpierw za 109PLN, po pytaniu czemu tak drogo Pani zeszła do 99PLN. Niżej już nie chciała, choć powoływałem się, że taką samą ofertę mają Ci, co migrowali do Silvera za dużo mniejsze pieniądze, więc dlaczego ja mam płacić więcej. Co gorsza powiedziała, że jak chce zostać przy obecnym dekoderze pace pvr to 20PLN miesięcznie za miesięczny najem dodatkowo, a jak wezmę turboBox-a to aktywacja 0PLN i 5PLN miesięcznie. Grzecznie odmówiłem i czekam na lepszą ofertę. Dodam, że obecnie mam Canal+ Optimum HD i pace pvr za 77PLN - umowa do końca maja, wypowiedzenie jeszcze nie wysłane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem klientem c+ od 14 lat , obecnie płace 65 zł za pakiet Optimum + opcja dodatkowa pakiet HD-Optimum , na fakturze to wygląda tak że optimum + hd-optimum wychodzi 80 zł do tego rabat 15 zł dlatego 65 zł, przy przejściu chciałbym pakiet Universe + paczkę HBO w tej samej cenie którą płacę teraz. Jest to realne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

dziękuję za uprzejmą odpowiedź, niedawno była mowa o pakiecie C+Comfort, coś koło 79 zł, to miałem na myśli, rozumiem, że nie masz o tym pojęcia zico268 , prawda ? nic, szkoda tu w ogóle coś pisać bo zaraz dostanę w zęby, do ciebie krótka dygresja, sytuacja z nc+ zmienia się dość dynamicznie, co dzień jakieś nowe rzeczy, weź pod uwagę, że nie każdy śledzi każdy ruch.. przemyśl to sobie na następny raz zanim na kogoś naskoczysz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem pierwszy telefon z nc+ w sprawie migracji: umowa do końca maja 2013, wypowiedzenie zarejestrowane.

Oferta: canal+comfort (kanały tematyczne c+ i nsport także w pakiecie) za 79zl + Mr z cyfry (2karty) za 10zl + dekoder Sagemcom za 0zl na 12 miesięcy. Fox HD nie będzie działał, reszta kanałów konsultant zapewniał ze będzie działać (w tym Polsat hd). Odrzucilem oferte bo chce wszystko za 79zl. I musze potwierdzić ze kanały będą odbierać (konsultant niepewny jakis). Zresztą mam czas jeszcze na podjęcie decyzji chociaż byłem zapewniamy że lepszej oferty nie dostane :-D eurosport2 nie da się dołączyć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...