Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

miało być taniej ??

Jest:

Superpremium HD + HBO + 2 x PVR i multi za 107 PLN/miesiąć

 

Oferta z przed chwili od NC+

 

Platinum + HBO 129 PLN do tego 2 x 20 PLN PVR i 10 PLN za multi = 179 PLN miesiąć

 

to jest ta fantastyczna oferta Żuliana ?? 72 PLN/m więcej niż obecnie, NC+ lecicie sobie w wuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........ i co z nSport i MGM bo te dwa kanały dostałem "testowo" na początku marca i nie wiem do kiedy będą mi świecić?

tylko pół roku od dnia włączenia

 

 

no to jak w koncu pól roku czy do konca umowy ?

Aco z HBO, tu rozumię bez zmian dostałem na poł roku free pozniej płace?

Tak jak w umowie na 6 mc - bez ponownej możliwości załączenia tej opcji !!!. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ umowę mam do końca kwietnia 2013 i chcę pozostać w C+ (z wielu powodów- przede wszystkim sprzętowych - 5 x TV w domu),niestety skazany jestem na NC+.Dostałem dzisiaj propozycje:

Na 12 m-cy - Platyna 99 zł +MR 10 zł/ 0 zł +Pace 0 zł + Phil PVR 20 zł. = 129 zł/ 119 zł (może)

Na 12 m-cy - Gold 79 zł + MR 0 zł + Pace 0 zł + Phil PVR 20 zł. = 99 zł

 

W przypadku Golda negocjowałem MR i dlatego wyszło za 0 zł. Pewnie z Platinum też ostatecznie dali by za free. Umówiłem się na telefon w poniedziałek bo jednak nie za bardzo mi się to podoba. Pani Powiedziała, że drugi dekoder do Multi musi być za 20 zł (nie ma innej możliwości). Zaproponowałem też, że mogę zdać tego Phila bo mam swój dekoder. Co prawda SD ale dla osoby starszej, której na HD nie zależy. Prawda jest też taka, że nie wszystkie kanały mają swoje duble. Ale wydać przez rok 240 zł na najem phila, gdzie jako PVR nie jest potrzebny to trochę szkoda. Co prawda chciałbym aby miał DVB-T (phil ma) a stara Ariva FK-7000 niestety nie ale za to można własną listę mieć.

 

Jak myslicie, zejdą jeszcze z tych propozycji czy już nic się nie uda ugrać?

Aktualnie mam superpremium 2 kameleony i dwa PVR za 104 zł. Niestety umowa do końca kwietnia 2013.

O HBO (i tym podobnych) w gratisie nie było już mowy (nawet czasowo).

Jeszcze jedno (hahaha) to jest podobno jeszcze oferta świąteczna a w poniedziałek może jej już nie być (tak pani powiedziała).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie olewają byłych Cyfrowiczów pod względem sprzętu.

 

Kiedy chcę przejść z Kompakt+ na Komfort+ plus to płacę o wiele drożej bo dochodzi 20 zł opłaty miesięcznie za Pace PVR !!! ich chyba po[beep]ało. Nie ma przy tym możliwości zamiany na sprzęt ADB, nawet za kaucją. Dopiero dekodery wymieniają od pakietu GOLD. Byłem dzisiaj w punkcie oraz dzwoniłem to wiem.

 

Chciałem zmigrować i mieć Polsat HD na sprzęcie ADB bo wiadomo że na dekoderach cyfry tego kanału nie ma. W o wiele lepszej sytuacji są nowi abonenci ci płacą kaucję za sprzęt ADB i po sprawie.

 

Traktują nas jak szmaty, z reguły nie używam niecenzuralnych słów, ale człowiek ma granicę wytrzymałości, ledwo się powstrzymuję.

Zostałem przy cyfrze. Niedługo pewnie złoże wymówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taniej i oto walczyliśmy!!!

 

Aby skomponować sobie ofertę identyczną jak usunięty pakiet ALL INCLUSIVE+, należy obecnie zapłacić 208,98 zł/mc (według wyliczeń z cennika opcji dodatkowych), a nie 199 zł/mc jak do tej pory, nie licząc już Multiroomu HD, który był gratis w pakiecie ALL INCLUSIVE+ i różnic w netVOD+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś cztery telefony - 2 od nich, 2 - ja dzwoniłem.

Wszyscy konsultanci proszą o kontakt w poniedziałek i zapewniają, że będą jakieś modyfikacje opcji.

Może warto poczekać, już w moim przypadku 20 zł w dół, gdyby jeszcze HBO gratis nie do końca roku a do końca umowy - jak mam, byłoby ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa, jak dopłacisz. Wychodzi drożej niż było!!! Oni są żałośni!!! Wysiadam z tego pociągu po 3,5 roku. Mam już dość. Dostali wypowiedzenie 8 kwietnia. Z końcem miesiąca się rozstaniemy( mam nadzieję) :D

 

To ile min musze doplacic zeby dostac to z hbo? Jak nie chca dac hbo to moze jest szansa na gratisowy pakiet filboxow lub cinemaxow?

 

Ps umowa na 12mcy ale chyba lepiej wziasc na 18mcy? bo raczej taniej w przyszlosci nie bedzie? no i multiroom z 2 kartami tez mi jest potrzebny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja jestem po dzisiejszych informacjach od nc+ całkiem zadowolony! Przez cały rok będę mógł korzystać z dotychczasowego pakietu Superpremium HD z MR za jedyne 99 zł miesięcznie mając dostęp do całej nowej paczki Canal+ wraz z nSport i paczki HBO, za co przy migracji musiałbym zapłacić chyba z 50% więcej. Tak więc jestem zadowolony i przez kolejnych 12 miesięcy będę mógł się ze spokojem przyglądać rozwojowi sytuacji wokół nc+ i temu jak skończy się podbój przez nią polskiego rynku pay-TV. Oczywiście jeśli w międzyczasie pojawią się jakieś ciekawe promocje migracyjne to przejdę do nc+. No to w sumie tyle z mojej strony. Najgorzej wyszli na fuzji ci, którym niedługo kończą się umowy z n i Cyfrą+ oraz fani sportu...ale nie martwcie się - nadchodzi czadowy pakiet "Ekstraklasa"! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta sprzed minuty: platinum + multiroom (na startych zasadach 2 karty) za 99zl Umowa do konca miesiaca wypowiedzenie wyslane.

 

Oferta odrzucona - powiedzialem ze jak dodadza hbo to wezme za ta cene - jest szansa?

 

MR za 0 zł ?? Jakim kurde cudem?

 

Prawdopodobnie dlatego, że zostaje przy starym sprzęcie. Przeglądając różne fora i wpisy wnioskuję, że wszyscy którzy otrzymują MR za FREE są na starym sprzęcie. Mi zależy na MR Premium i poczekam... Wypowiedzenie wysłane (z dniem 30.04.). Mam nadzieję, że mi się uda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja jestem po dzisiejszych informacjach od nc+ całkiem zadowolony! Przez cały rok będę mógł korzystać z dotychczasowego pakietu Superpremium HD z MR za jedyne 99 zł miesięcznie mając dostęp do całej nowej paczki Canal+ wraz z nSport i paczki HBO, za co przy migracji musiałbym zapłacić chyba z 50% więcej. Tak więc jestem zadowolony i przez kolejnych 12 miesięcy będę mógł się ze spokojem przyglądać rozwojowi sytuacji wokół nc+ i temu jak skończy się podbój przez nią polskiego rynku pay-TV. Oczywiście jeśli w międzyczasie pojawią się jakieś ciekawe promocje migracyjne to przejdę do nc+. No to w sumie tyle z mojej strony. Najgorzej wyszli na fuzji ci, którym niedługo kończą się umowy z n i Cyfrą+...

Niestety ja należę do tych, którym umowa się kończy i przejście na NC+ mi się nie uśmiecha. Ogłoszone dziś decyzje są korzystne dla tych, którzy wynegocjowali w ostatnich miesiącach niezłe warunki z Cyfrą i mogą dalej za sensowne pieniądze korzystać z wybranych przez siebie pakietów. Dla mnie dzisiejsze decyzje nie niosą żadnych pozytywów. Przejście do NC+ nie niesie żadnych korzyści, a jedynie drenuje kieszeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie polepszyłem.Czekałem na nową lepszą ofertę o[beep]yłem kuzyna że brał wczoraj all inclusive za 179.No i się doczekałem -dotychczas 167 zł a od dziś platyna +HBO +multirom+cinemax+Pace na 18 miesięcy za 174 zł .Po aktualizacji część dotychczasowych programów mam wyłączone min travel,poszły filmboxy.....No to się doczekaliśmy :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie olewają byłych Cyfrowiczów pod względem sprzętu.

 

Kiedy chcę przejść z Kompakt+ na Komfort+ plus to płacę o wiele drożej bo dochodzi 20 zł opłaty miesięcznie za Pace PVR !!! ich chyba [beep]. Nie ma przy tym możliwości zamiany na sprzęt ADB, nawet za kaucją. Dopiero dekodery wymieniają od pakietu GOLD. Byłem dzisiaj w punkcie oraz dzwoniłem to wiem.

 

Chciałem zmigrować i mieć Polsat HD na sprzęcie ADB bo wiadomo że na dekoderach cyfry tego kanału nie ma. W o wiele lepszej sytuacji są nowi abonenci ci płacą kaucję za sprzęt ADB i po sprawie.

 

Traktują nas jak szmaty, z reguły nie używam niecenzuralnych słów, ale człowiek ma granicę wytrzymałości, ledwo się powstrzymuję.

Zostałem przy cyfrze. Niedługo pewnie złoże wymówienie.

 

dla polsatu chcesz wziąść to [beep]o adb?ja wiem,że Pace PVR jest gorszy,ale trzeba poczekać na soft do niego.lepiej zostać z Pace i nie parowana kartą.poczekaj z cierpliwością.juz niedługo powinni dołączyć kodowanie seca do polsatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja jestem po dzisiejszych informacjach od nc+ całkiem zadowolony! Przez cały rok będę mógł korzystać z dotychczasowego pakietu Superpremium HD z MR za jedyne 99 zł miesięcznie mając dostęp do całej nowej paczki Canal+ wraz z nSport i paczki HBO, za co przy migracji musiałbym zapłacić chyba z 50% więcej. Tak więc jestem zadowolony i przez kolejnych 12 miesięcy będę mógł się ze spokojem przyglądać rozwojowi sytuacji wokół nc+ i temu jak skończy się podbój przez nią polskiego rynku pay-TV. Oczywiście jeśli w międzyczasie pojawią się jakieś ciekawe promocje migracyjne to przejdę do nc+. No to w sumie tyle z mojej strony. Najgorzej wyszli na fuzji ci, którym niedługo kończą się umowy z n i Cyfrą+ oraz fani sportu...ale nie martwcie się - nadchodzi czadowy pakiet "Ekstraklasa"! :lol2:

nport będziesz miał tylko do 30 czerwca,bo dawali go gratis na 3 miechy.No chyba,że wyszarpałeś go na 6 miechów jak było można to będziesz miał go trochę dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Obecnie mam ofertę C+Superpremium+HBO+Pace+MR Cameleon - całość za 128,00 zł

 

Oferta dla mnie na chwilę obecną: C+Platinum+HBO+MR+Pace 0 zł- razem 139,00 zł (rozbijając to wychodzi Platyna za 99 złotych, HBO 30, MR 10 lub Platyna 119, HBO 20, MR 10)

 

Podwyżka o 11 złotych, zostaję na tych samych dekoderach i MR Cameleon. Można powiedzieć, że w tych 11 złotych dostaję do końca umowy (a nie na 3 m-ce) Nsport, FOX, MGM, BBC i parę dziecięcych.

 

I teraz pytanie:

1. Pozostać przy swojej obecnej ofercie - umowa kończy mi się w lipcu?

2. Wysłać wypowiedzenie i liczyć na to, że ugram jeszcze chociaż te 11 złotych?

3. Brać to i nie jątrzyć?

 

Poradźcie coś drodzy koledzy/koleżanki :)

:?::?::?::?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...