Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie się dowiedziałem tego żeby odbierać kanały gdzie piszę nieobsługiwany system kodowania m.in. history hd trzeba będzie zmienić dekoder na adb.

Od kogo? Bo mnie zapewniali przy migracji że na Pace od cyfry+ też nie będzie problemu tylko kwestie techniczne są z którymi technicy powinni się wkrótce uporać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.pod linkiem znajduje sie wzor wypowiedzenia umowy http://oi49.tinypic.com/11gn988.jpg.ja bede pisal go recznie.mam takie pytanie.czy musze przepisywac tak jak jest na kartce tzn.adres,nr tel nr abonenta czy wystarczy wpisac same dane bez tych slow?

 

Napisz to mniej więcej tak:

 

Adam Nowak

ul. Żwakowska 8

Warszawa

nr telefonu: 555555555

nr abonenta: 6755746-01

 

:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

COMFORT+ z paczka CANAL+ za 79 zeta to dobra oferta?? bo mnie się wydaje ze to zaden specjał

 

Dostałeś taką ofertę? Bo z tego co widziałem, to na stronie w dziale Dokumenty już ten pakiet się pojawił, pojawił się także pakiet tart. Co do ceny to 39zł za Comfort+, czyli wychodzi Canal+ za 40zł. Czyli całkiem niezła cena, ale myślę, że jeszcze z 10zł taniej i można brać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tektyw85 podaj źródło tej informacji fantastycznej, bo w przeciwnym razie, to tylko zwykłe brednie, jakich wiele tutaj juz było. Mr. Orbita też już dzisiaj o tym pisał, że to po stronie Polsatu leży dołączenie systemu kodowania i na tych 3 programach. Nie sądzę, że to dzisiaj nastapi, bo tam technicy chcą mieć też wolne, a przed świętami może nie chcieli się pakować w jakies zabawy, bo jakby coś nie wyszło, to raczej Świąt by nie chcieli spędzać w pracy, a tak jutro będą mogli ze spokojem sie wszystkim zająć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy , którzy mają paczkę c+ i chcą wypowiedzenie z końcem czerwca- niech się zastanowią dobrze

od 5.04.13 włączą paczkę c+ do końca 30.04.13!, a później mogą np. za komfort dać tylko 2 programy,za optimum 4 programy i może do full całą paczkę

bo jak czytam ich komunikaty oficjalne , to nigdzie nie jest napisane co po 30.04.13 i tylko przypuszczenia nasze , że paczka będzie po tej dacie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tektyw85 podaj źródło tej informacji fantastycznej, bo w przeciwnym razie, to tylko zwykłe brednie, jakich wiele tutaj juz było. Mr. Orbita też już dzisiaj o tym pisał, że to po stronie Polsatu leży dołączenie systemu kodowania i na tych 3 programach. Nie sądzę, że to dzisiaj nastapi, bo tam technicy chcą mieć też wolne, a przed świętami może nie chcieli się pakować w jakies zabawy, bo jakby coś nie wyszło, to raczej Świąt by nie chcieli spędzać w pracy, a tak jutro będą mogli ze spokojem sie wszystkim zająć.

Przed chwilą dzwoniłem i dowiedziałem się że dalej występuje problem techniczny. O wymianach przymusowych dekoderów nic nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy , którzy mają paczkę c+ i chcą wypowiedzenie z końcem czerwca- niech się zastanowią dobrze

od 5.04.13 włączą paczkę c+ do końca 30.04.13!, a później mogą np. za komfort dać tylko 2 programy,za optimum 4 programy i może do full całą paczkę

bo jak czytam ich komunikaty oficjalne , to nigdzie nie jest napisane co po 30.04.13 i tylko przypuszczenia nasze , że paczka będzie po tej dacie :roll:

Wszyscy ktorzy maja paczke canal+ beda miec wlaczony pakiet platinum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

COMFORT+ z paczka CANAL+ za 79 zeta to dobra oferta?? bo mnie się wydaje ze to zaden specjał

 

Dostałeś taką ofertę? Bo z tego co widziałem, to na stronie w dziale Dokumenty już ten pakiet się pojawił, pojawił się także pakiet tart. Co do ceny to 39zł za Comfort+, czyli wychodzi Canal+ za 40zł. Czyli całkiem niezła cena, ale myślę, że jeszcze z 10zł taniej i można brać :)

 

 

skad masz takie informacje bo przeszukalem dzial"dokumenty" i niczego takiego nie znalazlem

wrzuc linka z informacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...