Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli rozumiem ze mam 2 miesiace free uprawnienia do 30.05 ,nawet jak zaplace 100zl kary jesrem do przodu abonament placilem 150zl :lol2:,od ica mnie odcieli nie moge sie juz zalogowac

Z doświadczenia wiem, że przesyłają uprawnienia ok. 10. A więc ok . 10 powinny Ci zgasnąć kanały - bo prześlą komendę "stop" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 31.03 wypowiedziana ,o dziwo kanaly dzisiaj jeszcze swiecą....ciekawe kiedy mnie odlączą :jupi:

Sprawdź uprawnienia na karcie, do tego dnia bedą świecić, tylko karte musis oddać do 14.04. Inaczej kara 100pln

 

Na zdanie sprzętu jest 30 dni . Karta przez ten czas "świeci"- (ja tak miałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi to wszystko wydaje się trochę dziwne , nie wiadomo co z starymi umowami , niby mówią o obowiązkowej migracji ale nie ma żadnych szczegółów a nawet niektórzy chcący migrować nie mogą tego zrobić bo nie ma dla nich ofert , jednocześnie daje się furtkę do bezproblemowego wypowiedzenia umowy ze względu na wyłączenie niektórych kanałów wbrew wcześniejszym zapowiedziom walki o każdego klienta...może chcą nas zachęcić do wypowiedzenia umów , żebyśmy sami pozbawili się dobrych , wywalczonych wcześniej przy przedłużaniu umów warunków i zamknęli sobie tym samym furtkę do pozostania na swoich warunkach do końca czasu minimalnego...wydaje mi się , że najlepiej w tej sytuacji czekać , wypowiedzieć umowę zawsze będzie czas , poza tym kończą się ligi krajowe , LM i LE , więc w razie czego i tak zastanie nas okres wakacyjny , w którym i tak nie ma czego oglądać , a do września wszystko się morze zdarzyć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Mam dwa pytania do osób, które już migrowały:

1. Czy migrując z dwiema kartami cyfry i dekoderami SD i HD jest możliwość kupienia Sagemcoma, albo wypożyczenia jakiegoś PVR za 0zł?

2. Czy udało się komuś wynegocjować opcje Filmbox lub Cinemax do pakietu Canal+ Platinum? Z tego co widzę, oficjanie czegoś takiego jak opcja dodatkowa już nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem ze mam 2 miesiace free uprawnienia do 30.05 ,nawet jak zaplace 100zl kary jesrem do przodu abonament placilem 150zl :lol2:,od ica mnie odcieli nie moge sie juz zalogowac

 

Za spóźnienie się w oddaniu sprzętu, po umowie kiedyś było 300zł.

Pewnie szybko przyjdzie dezaktywacja na kartę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Mam dwa pytania do osób, które już migrowały:

1. Czy migrując z dwiema kartami cyfry i dekoderami SD i HD jest możliwość kupienia Sagemcoma, albo wypożyczenia jakiegoś PVR za 0zł?

2. Czy udało się komuś wynegocjować opcje Filmbox lub Cinemax do pakietu Canal+ Platinum? Z tego co widzę, oficjanie czegoś takiego jak opcja dodatkowa już nie ma.

 

1 kupic dekoderow od NC+ nie ma opcji , pvr mozesz wypozyczyc , poczytaj na nc+.pl w zakladce dekodery

2 filmbox i cinemax sa jako opcje dodatkowe za 15 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy dzień po wypowiedzianej umowie i kanały śmigają... ciekawe jak długo.. zresztą walę te ich kanały niech znajdą innych naiwniaków za te ich PROMOCJE haha. wspomnę ze dzwonili 5 razy i za każdym razem propozycja do h... ostatnia propozycja to pakiet COMFORT+ z paczką CANAL+ za 79 zeta CZY TYLKO NA TYLE ICH STAĆ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Mam dwa pytania do osób, które już migrowały:

1. Czy migrując z dwiema kartami cyfry i dekoderami SD i HD jest możliwość kupienia Sagemcoma, albo wypożyczenia jakiegoś PVR za 0zł?

2. Czy udało się komuś wynegocjować opcje Filmbox lub Cinemax do pakietu Canal+ Platinum? Z tego co widzę, oficjanie czegoś takiego jak opcja dodatkowa już nie ma.

 

1 kupic dekoderow od NC+ nie ma opcji , pvr mozesz wypozyczyc , poczytaj na nc+.pl w zakladce dekodery

Chodzi mi o dekoder HD działający z kartą Cyfry+, czy można od nich jeszcze taki dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem ze mam 2 miesiace free uprawnienia do 30.05 ,nawet jak zaplace 100zl kary jesrem do przodu abonament placilem 150zl :lol2:,od ica mnie odcieli nie moge sie juz zalogowac

Nie.

Pooglądasz jak zablokujesz kartę, bo to jest czasowe - lada chwila dostanie karta dezaktywacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomas73 uprawnienia są na karcie 60 dni do przodu, po rozwiązaniu umowy uprawnienia zostaną za kilka dni cofnięte z karty.. chyba że..

 

Ja już raz rozstawałem się z cyfrą i karta "swiecila" mi jeszcze 5 dni, choć tobie może zablokują po jednym dniu lub 6, różnie z tym może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

mam aktualnie pakiet c+ optimum hd + hd promo + pace pvr + MR (karta cameleon) + promocyjnie na 6 mies. za free hbo, cinemax i flimboxy. za wszystko płacę 7 dych miesięcznie. udałoby się to utrzymać w postaci platinum + hbo (bez cinemaxów i flimboxów) + pace + MR cameleon + jeszcze jedna karta cameleon (czyli w sumie trzy) w cenie do 119 zł? ktoś próbował już wyszarpać coś takiego? aha, umowa przedłużana w styczniu 2013 na bodajże 18 miesięcy, więc teoretycznie niezła pozycja wyjściowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest możliwa jak najbardziej. Ja również migrowałem z własnym sprzętem. Tylko jedna uwaga - nie będziesz miał dostępu do dodatkowych usług typu VOD+, netVOD+ itp., które i tak będziesz miał w abonamencie. Jeżeli jednak wystarczy Ci zwykła oferta telewizyjna i bardziej cenisz niezależność w postaci własnego sprzętu, to jak najbardziej będziesz mógł przy nim pozostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...