Skocz do zawartości

Treści dodatkowe VOD+ i netVOD+ a opłaty.


Tokić
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanie.

Mając pakiet Platynowy dowolnie mogę oglądać treści z kategorii Canal+ VOD, prapremiery tvp i seriale+ w vod+ oraz tvn player baby tv, poznaj, smaczki, spoty + W kategorii netVOD + ??

Te opcje są w cenie czy extra trzeba płacić ja za premiery + ??

Dzwoniłem na infolinię ale co konsultant to odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy migracji zadałem to pytanie i konsultant (oczywiscie momencik zaraz się dowiem dokładnie ) poinformował mnie po zapytaniu przełożonego że opcje te są bezpłatne. Rozmowa była nagrywana więc jak coś to będzie powód do zerwania umowy ;) Czekam jeszcze na umowę pisemną to się wszystko okaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie.

Mając pakiet Platynowy dowolnie mogę oglądać treści z kategorii Canal+ VOD, prapremiery tvp i seriale+ w vod+ oraz tvn player baby tv, poznaj, smaczki, spoty + W kategorii netVOD + ??

Te opcje są w cenie czy extra trzeba płacić ja za premiery + ??

Dzwoniłem na infolinię ale co konsultant to odpowiedź.

 

netVOD - zero opłat

vod+ - zero opłat(nie jestem tylko pewien co do prapremier tvp, lecz na 90% bez opłat)

premiery vod - przeważnie 9 zł za film

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ VOD miałem zablokowane chociaż mam Canal+ Platinum. Napisałem do pomocy technicznej i okazało się, że to niedopatrzenie. Konsultant nadał uprawnienia mojemu dekoderowi i w ciągu 24h filmy powinny być ponoć dostępne. Także czekam.

 

Na jakiego @ wyslales? Też mam pakiet platinium i zablokowany dostęp do canal+vod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze dekoder zapewnia dostęp do Wypożyczalni filmów i seriali gdy wchodze w wypozyczalnie to jest opcja CANAL+ VOD i jest tam 9 filmów które można obejrzeć za darmo mając pakiet Platinium. Ja taki pakiet posiadam oczywiście jednak tych filmów nie mam na swoim dekoderze(albo nie umiem ich znalesc) Jeżeli pakiet Canal + VOD jest dostępny dla Platinium to może nie mam go nigdzie aktywowanego skoro jest to opcja dodatkowa a z tego co widze jest ona dostepna na moim dekoderze. Licze na pomoc mam PACE 500GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś pełny i czytelny cennik usług VOD dla C+PLatinum? Niby Canal+ VOD powinienem mieć w pakiecie ale przy wejściu w vod w tv opcja 'C+VOD' oznaczona jest kluczykiem podobnie jak 'Premiery VOD' czy też 'funHD VOD'.

I druga kwestia. Do korzystania z C+ VOD potrzebuje podpięcia mediaboxa do internetu czemu zatem Seriale mogę oglądać bez takowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery i Fun są dodatkowo płatne. C+ VOD jest w cenie pakietu. Mnie też nie działa, kontaktowałem się w tej sprawie mailowo z pomocą techniczną, twierdzą, że nie miałem uprawnień itd. Kazali mi dobę odczekać, potem kolejną, a teraz milczą, więc uważam, że to kpina nie mieć czegoś za co zapłaciłem, tym bardziej, że jest tam parę filmów, które z chęcią obejrzałbym dzisiaj.

 

Internet konieczny jest tylko przy Net VOD, w innych przypadkach filmy ściągają się z satelity i masz je na dysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery i Fun są dodatkowo płatne. C+ VOD jest w cenie pakietu. Mnie też nie działa, kontaktowałem się w tej sprawie mailowo z pomocą techniczną, twierdzą, że nie miałem uprawnień itd. Kazali mi dobę odczekać, potem kolejną, a teraz milczą, więc uważam, że to kpina nie mieć czegoś za co zapłaciłem, tym bardziej, że jest tam parę filmów, które z chęcią obejrzałbym dzisiaj.

 

Internet konieczny jest tylko przy Net VOD, w innych przypadkach filmy ściągają się z satelity i masz je na dysku.

 

A to i teraz łapię. Bo przy chęci uruchomienia filmu z C+VOD wyskakiwał komunikat o braku połączenia z internetem. Pewnie dlatego że nie mam uprawnień (a powinienem mieć) a zamówić kolekcje można jedynie przez dekoder z dostępem do internetu. Na jaki adres e-mail pisałeś? Oprócz numeru abonenta mam tam podać swoje hasło literowe? Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo chciał łączyć się z nBok-iem w celu aktywacji usługi.

 

Teraz mi odpisali:

"Do działania usługi niezbędna jest aktualizacja oprogramowania, która nie została jeszcze wysłana na dekodery. Dział techniczny pracuje nad jej udostępnieniem."

 

Pisałem na adres doradca@ info2.ncplus.com.pl. W mailu musisz podać numer abonenta i nick z forum nc+, żadnych haseł.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...