Skocz do zawartości

All Inclusive+ - co dokładnie wchodzi w skład tego pakietu?


Losan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na forum nc+ jest odpowiedź przedstawiciela na nasz temat:

http://forum.ncplus.pl/forum/showpost.p ... stcount=13

 

myślę, że to powinno rozwiać wszelkie wątpliwości co do składu pakietu.

 

Wydaje mi się że zapomniano tam napisać że kanał Sundance też jest w tym pakiecie za darmo.

 

Natomiast napisał że nie ma pakietu netVOD+ "Da Vinci". Co prawda teraz na stronie ncplus.pl w ofercie już nie ma zdjęcia Da Vinci, ale 21 marca było. Na jakimś forum nadal jest to pierwotne zdjęcie.

 

Zatem zabrali i Da Vinci dla All Inclusive i nc+GO dla CANAL+Platinium !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem migrować do nc+, ale w grę wchodził tylko pakiet All Inclusive+ za 199zł. Teraz tego pakietu nie ma, a ja nie wiem, co mam zrobić. Czy da się wziąć pakiet za 119zł i np. uzupełnić go tak aby było dostępne wszystko to, co w All Inclusive+? Przecież to wszystko razem wzięte będzie kosztować ok. 300zł, a nie 200. Co Wy o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam po migracji 179 PLN + 20 za coś tam (na fakturze dokładnie nie wiadomo za co, może za te kanały których nie mam na Pace PVR-ach?). Umowy do dzisiaj nie dostałem ale migracja przebiegła w porządku a było to pod koniec marca. Faktura za kwiecień już się pojawiła ale w tej chwili mam 199 PLN. Czyli tak jak miało być, pytanie do zmigrowanych: czy ten bonus dla nas będzie obowiązywał od maja czy już od kwietnia? Jeśli to drugie to macie już w ICA korektę faktury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już zapłaciłem 179zł więc zobaczymy czy będzie nadpłata 20zł i następny rachunek na 139zł. Co z tym POLSATem HD i HISTORY HD nic nowego nie wiadomo ? Dlaczego nikt za to oszustwo nie może im się dobrać do du.py,ja tego nie rozumiem takie rzeczy przechodzą tylko w Polsce.Można pisać,dzwonić a oni odpowiadają wyuczoną regułkę,to jest jakaś paranoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest sprzedawany, możesz nawet na infolinii dostać (przynajmniej jeszcze dziś można było). Baa ... jeżeli zmigrowałbyś obecnie na All Inclusive powinieneś mieć do końca roku rabat 20zł, zatem płaciłbyś 159zł przy założeniu, że wspomniany pakiet dostałeś za 179zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...