Skocz do zawartości

Stanowisko platformy CANAL+ odnośnie abonentów z ważnymi umowami


z123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie ciekawi dlaczego wyłączono mi zupełnie sygnał, kupowałem Ofertę Nki z dekoderem na własność, to było przed świętami, za 200zl dostawało się full pakiet na 3 mce i dekoder z dyskiem, gdy miną 3mce miała być możliwość podpisania umowy za 49 SwiatHD albo oglądania kanałów niekodowanych. Te 3 miesiące minęły wczoraj i pojawiła się czerń, dekoder nic nie odbiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ostatnie pisma, które trafiają do abonentów, wskazują, na możliwość niezaakceptowania nowych warunków, zatem następuję automatyczne rozwiązanie umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ronin2012

 

Nie bardzo rozumiem wypowiedź.

Jedyną "możliwością" niezaakceptowania warunków jest forma pisemna złożona w odpowiednim czasie. Nie ma czegoś takiego jak automatyczne rozwiązanie umowy.

Przy nie złożeniu sprzeciwu - będzie automatyczna - ale - migracja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo możliwe , że niezadowolony klient pożegna się platformą nie przechodząc do nc+, także nc + zmuszając klientów C+ do przymusowego przejścia mogło by sobie bardziej zaszkodzić niż pomóc.

tak samo uważam im bardziej zależy na kasie niż na kliencie...

jestem w c+ i jeżeli dostanę gorszą niż dotychczas to zrezygnuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wie ktoś może jak wygląda sprawa z osobami które przedłużały abonament z gadżetem TV Samsung?

 

Umowy z gadżetami nie ruszą :) bądź spokojny.

 

Już ruszają.

Wpisz sobie w wyszukiwarkę: gadżetem, a wyskoczy lista postów osób, które już migrowały mając umowę z gadżetem. Kilka przykładów:

viewtopic.php?f=174&t=30710&p=740889&hilit=gad%C5%BCetem#p740889

viewtopic.php?f=174&t=30720&p=744308&hilit=gad%C5%BCetem#p744308

viewtopic.php?f=24&t=30881&p=745776&hilit=gad%C5%BCetem#p745776

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wie ktoś może jak wygląda sprawa z osobami które przedłużały abonament z gadżetem TV Samsung?

 

Umowy z gadżetami nie ruszą :) bądź spokojny.

Jak nie ruszą (tez mam pakiet z gadżetem TV) jak pani z BOA powiedziała że otrzymam pisemko z regulaminem i z możiwościa rezygnacji z umowy po nie akceptowaniu migracji, a wszystko ma się zakończyc do końca czerwca 2013r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem abonentem od lipca 2012r z umową na 12+1 miesiąc, pakiet za 69zł z npremium. Wziełem n-ke tylko dlatego ze nie lubie canalu+ a kanał npremium przypadł mi szczególnie do gustu. Po 4 kwietnia zabierają wszystkie kanały npremium. Nie przedłużam żadnej umowy z nimi. Podobała mi sie tv n i nawet myslałem ze przedłużę z nimi umowę. Jednak nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...