Skocz do zawartości

Multipakiet a migracja do platformy CANAL+


PIOOLE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, a czy dzwonił ktoś w sprawie migracji do nc+ posiadający ofertę Multipakiet (sam Canal+ za 35 lub 39 zł) lub Multipakiet Premium (Canal+ oraz HBO za 65 lub 68 zł) i jaką otrzymał ofertę? A jak ktos się nie zgodzi na migrację to dalej zostanie z tą oferta ale otrzyma nowe C+ w starej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwoniłem.

Nic się nie zmienia. Można zostać przy multipakiecie.

Od 04.04 w skład wchodzą kanały w wersji sd:

canal+

canal+film

canal+film2

canal+family

canal+family2

canal+sport

Cena nadal 39 PLN

Dla mnie bomba, jako uzupełnienie oferty Premium w CP.

Niestety oferta niedostępna dla nowych abonentów.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwoniłem.

Nic się nie zmienia. Można zostać przy multipakiecie.

Od 04.04 w skład wchodzą kanały w wersji sd:

canal+

canal+film

canal+film2

canal+family

canal+family2

canal+sport

Cena nadal 39 PLN

Dla mnie bomba, jako uzupełnienie oferty Premium w CP.

Niestety oferta niedostępna dla nowych abonentów.

Pozdrawiam.

 

 

Posiadam N- + multipakiet C+.

Jeśli to prawda to chyba poczuje się jakbym wygrał na loterii. Z N się wycofam, a pakiet premium zostanie za 45 zł (z HD) w sumie to + dvb-t mi zupełnie wystarczy do szczęścia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzwoniłem przed chwilą pod nr 22-310-45-46 i potem przełączono mnie na infolinie dla abonentów. Uzyskałem następujące informacje: na razie bez zmian, jak ruszy C+ family i inne dostaniemy je a w kwietniu okaże się czy nadal będzie ten pakiet czy zlikwidują ten pakiet a jak zostanie to na pewno zmieni się cena. na razie bez zmian. Myślę że pakiet zostanie ale na pewno nie za tą cenę, jak pakiet teraz kosztuje 70 zł to co dadzą 30 zł upustu. Wątpię, pewnie dostaniemy nowe aneksy i regulaminy, bo myślę, że pakiet zostanie bo to dla nich dodatkowa kasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzwoniłem przed chwilą pod nr 22-310-45-46 i potem przełączono mnie na infolinie dla abonentów. Uzyskałem następujące informacje: na razie bez zmian, jak ruszy C+ family i inne dostaniemy je a w kwietniu okaże się czy nadal będzie ten pakiet czy zlikwidują ten pakiet a jak zostanie to na pewno zmieni się cena. na razie bez zmian. Myślę że pakiet zostanie ale na pewno nie za tą cenę, jak pakiet teraz kosztuje 70 zł to co dadzą 30 zł upustu. Wątpię, pewnie dostaniemy nowe aneksy i regulaminy, bo myślę, że pakiet zostanie bo to dla nich dodatkowa kasa.

 

Całkiem możliwe, tym bardziej, że pewnie będą przygotowywać ofertę kanałów Premium dla kablówek, która niejako była odbiciem multipakietu.

Tylko prawne zerwanie tych umów trochę potrwa. Na umowie na czas nieokreślony 3 miesiące okresu wypowiedzenia w obie strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwoniłem.

Nic się nie zmienia. Można zostać przy multipakiecie.

Od 04.04 w skład wchodzą kanały w wersji sd:

canal+

canal+film

canal+film2

canal+family

canal+family2

canal+sport

Cena nadal 39 PLN

Dla mnie bomba, jako uzupełnienie oferty Premium w CP.

Niestety oferta niedostępna dla nowych abonentów.

Pozdrawiam.

Multipakiet nie obejmuje wersji HD???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając ten temat można odnieść wrażenie, że za każdym razem gdy ktoś dzwoni na infolinie otrzymuje inną odpowiedź od konsulanta/konsultantki. To sygnał, ze panuje tam niezły chaos i oni sami nad tym nie panują. Ja nie ukrywam, że liczę na pozostanie przy paczce Canal + w miarę rozsądnej cenie, ponieważ inna oferta nc+ mnie po prostu nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zastanawia mnie cisza wokół abonentów Multipakietu. O ile nc+ kontaktuje sie z posiadaczami innych droższych pakietów C+, to u nas jakby spokojniej. Pewnie chodzi o to, że mniej płacimy i nas zostawili na koniec :lol2: Ja to widzę tak. Czekam na słynny list i dostosuje się do jego treści. Moja umowa wygasa w listopadzie 2013. Nie mam złudzeń, że nie dotrwam z nią do końca. Jak pozwolą mi oglądać wszystkie Canal+ do tajemniczego 1 lipca za 35 zł będę zadowolony. Na razie zobaczymy czy od 5 kwietnia bedziemy mieli nowe Family zamiast wyłączonych Gol i Weekend. Zakładam, że zaproponują mi droższy pakiet. W związku z tym, że większy pakiet mam w CP, a nie jestem krezusem, kończę przygodę z Canal+. Multipakiet miałem tylko dla piłki nożnej, w CP mam dodatkowo siatkówkę. Skoro nie mogę mieć wszystkiego (sportu z C+ i CP) w granicach 120 zł, z czegoś muszę zrezygnować. Na forach często można zobaczyć wpisy ludzi, którzy mają w poważaniu list od nc+ bo jest "zwykły" a nie "polecony" i jakby co to oni nie wiedzieli. Ok, można palić głupa, tylko co potem? Zgodnie z treścią tego paszkwila brak wypowiedzenia z mojej strony skutkuje migracją w maju i oczywiście wyższym rachunkiem. W maju dostaję ten wyższy rachunek, wkur....y dzwonię do nc, robię awanturę i twierdzę, że nie dostałem ich listu i udowodnijcie mi, że nie mówię prawdy. A oni? Machną ręka i każą płacić. Na co ja jeszcze bardziej wku....y powiem "Do zobaczenia w sądzie, tam mi udowodnicie, że dostałem ten zakichany list". I tu dochodzimy do sedna sprawy. Oni oczywiście nie udowodnią, że skutecznie powiadomili mnie o zmianie regulaminu i wszystkich tego konsekwencjach, pewnie sąd przyzna mi rację, każe anulować niesłusznie naliczone wyższe rachunki, ba, za sprawę w sądzie zapłaci nc+. Tylko po co mi to całe sądowe zamieszanie, ile to potrwa i co ja ostatecznie zyskam?? Dlatego ze spokojem czekam. Będzie list z propozycją jakiejś drożyzny mówię papa, choć przyznam nie bez żalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zastanawia mnie cisza wokół abonentów Multipakietu. O ile nc+ kontaktuje sie z posiadaczami innych droższych pakietów C+, to u nas jakby spokojniej. Pewnie chodzi o to, że mniej płacimy i nas zostawili na koniec :lol2: Ja to widzę tak. Czekam na słynny list i dostosuje się do jego treści. Moja umowa wygasa w listopadzie 2013. Nie mam złudzeń, że nie dotrwam z nią do końca. Jak pozwolą mi oglądać wszystkie Canal+ do tajemniczego 1 lipca za 35 zł będę zadowolony. Na razie zobaczymy czy od 5 kwietnia bedziemy mieli nowe Family zamiast wyłączonych Gol i Weekend. Zakładam, że zaproponują mi droższy pakiet. W związku z tym, że większy pakiet mam w CP, a nie jestem krezusem, kończę przygodę z Canal+. Multipakiet miałem tylko dla piłki nożnej, w CP mam dodatkowo siatkówkę. Skoro nie mogę mieć wszystkiego (sportu z C+ i CP) w granicach 120 zł, z czegoś muszę zrezygnować. Na forach często można zobaczyć wpisy ludzi, którzy mają w poważaniu list od nc+ bo jest "zwykły" a nie "polecony" i jakby co to oni nie wiedzieli. Ok, można palić głupa, tylko co potem? Zgodnie z treścią tego paszkwila brak wypowiedzenia z mojej strony skutkuje migracją w maju i oczywiście wyższym rachunkiem. W maju dostaję ten wyższy rachunek, wkur....y dzwonię do nc, robię awanturę i twierdzę, że nie dostałem ich listu i udowodnijcie mi, że nie mówię prawdy. A oni? Machną ręka i każą płacić. Na co ja jeszcze bardziej wku....y powiem "Do zobaczenia w sądzie, tam mi udowodnicie, że dostałem ten zakichany list". I tu dochodzimy do sedna sprawy. Oni oczywiście nie udowodnią, że skutecznie powiadomili mnie o zmianie regulaminu i wszystkich tego konsekwencjach, pewnie sąd przyzna mi rację, każe anulować niesłusznie naliczone wyższe rachunki, ba, za sprawę w sądzie zapłaci nc+. Tylko po co mi to całe sądowe zamieszanie, ile to potrwa i co ja ostatecznie zyskam?? Dlatego ze spokojem czekam. Będzie list z propozycją jakiejś drożyzny mówię papa, choć przyznam nie bez żalu.

 

Trzeba poczekać. Kablówki oferują nowa wersje odpowiednika multipakietu za 49,90. Niewykluczone, że taka oferta też w końcu zostanie przygotowana dla nas.

Ostatecznie jak najdłuższe utrzymanie karty cameleon - może być zaletą jeśli chce się migrować do nc+ na własnym sprzęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem i dzwonili . W tej chwili mam full pakiet bez erotyki w N za 129 zł z MR . Jak zadzwonili proponowali mi full pakiet z MR i erotyka za 179 zeta i kobietka przekonywała że to super promocja jak jej powiedziałem że zamówiłem CP premium za 89 zł to powiedziała mi że w NC plus mam mnóstwo kanałów i to wielka promocja za te 179 a ja powinienem być w niebo wzięty że mam taką ofertę . Wypowiedzonko oczywiście już wysłałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale chodzi mi o osoby które tak jak ja maja tylko sam Multipakiet za 35 lub 39 zł (zależy od promocji) U mnie nSport nie świeci. Dzwoniłem do nich dziś jeszcze raz i dziś konsultant powiedział mi, że na razie nie dostaniemy żadnych listów mamy jeszcze czekać, a dostaniemy od Nich wszystkie nowe C+ w dotychczasowej cenie. Oby to trwało jak najdłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale chodzi mi o osoby które tak jak ja maja tylko sam Multipakiet za 35 lub 39 zł (zależy od promocji) U mnie nSport nie świeci. Dzwoniłem do nich dziś jeszcze raz i dziś konsultant powiedział mi, że na razie nie dostaniemy żadnych listów mamy jeszcze czekać, a dostaniemy od Nich wszystkie nowe C+ w dotychczasowej cenie. Oby to trwało jak najdłużej.

 

A na jakim transponderze sprawdzałeś nsport ? U mnie na arivie 200 świeci na 11449/27500/H oraz na 11393/27500/V na pozostałych tez nie świeci :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy na podstawie zmian w ofercie canal+ zastąpienie Canal+ Gol i Weekend kanałami canal+ Family 1 i 2 powołując się na poniższy punkt regulaminu mogę wypowiedzieć umowę na koniec kwietnia?

 

art 7 par 1 Operator z ważnych przyczyn prawnych, technicznych, organizacyjnych lub ekonomicznych może wprowadzić zmiany liczby i rodzaju programów wchodzących w skład Pakietu. Wyżej wymienione zmiany – wynikające z faktu zaistnienia okoliczności leżących poza kontrolą Operatora, uznawane za siłę wyższą, zastąpienia danego Programu Programem o porównywalnej tematyce, rezygnacji z danego Programu z uwagi na jego niską oglądalność, zaprzestania nadawania Programu z przyczyn obciążających jego nadawcę lub z przyczyn wywołanych decyzją właściwego organu władzy państwowej, orzeczeniem sądu lub innego właściwego organu - uprawniają Abonenta do rozwiązania Umowy w drodze pisemnego oświadczenia w terminie 3 miesięcy kalendarzowych od daty wprowadzenia takich zmian/zmiany ze skutkiem na koniec miesiąca kalendarzowego, w którym oświadczenie to dotarło do Operatora, o ile takie zmiany/zmiana nie zostały wprowadzone do Regulaminu/Umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...