Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

W żadnej kablówce nie ma kanału Canal+ Now.

I długo nie będzie. ;)

Nic poza zmianą nazwy z " Kanał 38" na "Canal+Now" jak do tej pory się nie zmieniło.Transmisje golfa tam gdzie były tam są. :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że merytorycznie Orłowski też jest słaby. Komuś, kto średnio interesuje się La Liga może się wydawać, że Leszek się na tym zna. Tymczasem Orłowski zna się głównie na gadaniu o bzdurach/plotkach wyczytanych w hiszpańskich brukowcach. Jako, że liga hiszpańska jest moim oczkiem w głowie, to wiem skąd bierze on swoje informacje i jaką mają one wartość. Krótko - DNO. To tak, jakby np. Kosowski podczas Ekstraklasy przytaczał info z pudelka. A argument "nie oglądaj / wyłącz dźwięk" jest mega słaby. Nie po to płacę, żeby nie oglądać meczu albo wyłączać dźwięk. A na wyjazd do Hiszpanii co tydzień na mecz nie jestem w stanie sobie pozwolić ;)

@puszczyk, zgadzam się całkowicie. W mojej wcześniejszej wypowiedzi trudno się doszukać "awanturnictwa","pieklenia", wyraziłem swoją opinię. @Mervel czy moje życie jest smutne czy wesołe, najmniej powinno Cię interesować i nic Ci do tego  :wink:

Edytowane przez breaking
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil2505: teraz jest.

 

@tyrla: no i właśnie nie ma sensu, żeby leciał na Canal+ Now :D.

 

@ezequiel93: Co Ty nie powiesz... http://ncplus.pl/sklep/oferta/start-premium

A jeśli w kablu ktoś ma C+, ale nie ma nSportu to emisja na Now nic nie zmieni bo tego kanału tam po prostu nie ma.

No tak, zapomniałem, masz nSport w pakiecie startowym do dwóch miesięcy gratis jeśli podpiszesz umowę.  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tam wg Ciebie jest informacja, że nSport jest tylko dwa miesiące w pakiecie?

Dwa miesiące to jest upgrade do pakietu Comfort. Natomiast nSport+ znajduje się jako składnik oferty pod kafelkiem "7 kanałów autorskich", tak samo jak "8 kanałów Canal+".

W pakiecie start bez C+ jest 6 kanałów bez nSport, ale to bez związku z dyskusją ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Canal+ słabe HD? To kto z polskich stacji pokazujących sport ma je na dobrym poziomie? :)

Odpowiedz jest prosta: żadna :)

Miałem kilka tv i już powyżej 42" zaczynało się dostrzegać mankamenty. Aktualnie 50 i naprawdę mecze są w przeciętnej jakości. Filmy są ok ale wiadomo ze to inny temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie słabe HD to jedyny duży mankament stacji

Już dałeś popis co do HD w innym temacie :/ . Ale jak widzę rozwijasz się błyskawicznie w pisaniu bzdetów.

Najlepiej to kup sobie normalny :wink:  [ cokolwiek to znaczy ] tv.

Raczej nie rozumiem na czym ty oglądasz skoro twierdzisz, że jest słabe HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie ale raczej niczym "eksperty" w nim nie zaskoczą ciekawym. Bo takie to eksperty...

Wczoraj to przez całe studio Smokowski i Twarowski robili szyderę z ligi polskiej. Najlepszy tekst, że jutro też będą polskie akcenty - począwszy od prowadzących, skończywszy na ekspertach w studio.  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dałeś popis co do HD w innym temacie :/ . Ale jak widzę rozwijasz się błyskawicznie w pisaniu bzdetów.

Najlepiej to kup sobie normalny :wink:  [ cokolwiek to znaczy ] tv.

Raczej nie rozumiem na czym ty oglądasz skoro twierdzisz, że jest słabe HD.

Przecież prawdę napisał  :roll: Mecze są różnej jakości puszczane: bywały fatalne z polskiej ligi gdzie piksele latały, a najlepsza ich jakość to i tak wg mnie średnia transmisja... Może ludzie mają 30-40" TV i odległość po 5 metrów z kanapy to może faktycznie wygląda znośnie. :]

Filmy są OK na C+, ale to trochę inna para kaloszy... Niemniej płatna TV mogłaby zadbać o najwyższy standard HD (o dźwięku nie wspomnę...), bo np. darmowy ZDF z Astry puszczał śliczne mecze na MŚ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że Piotr Domagała :)

 

Plan transmisji 7. kolejki Ekstraklasy i 3. kolejki Premier League + komentatorzy :

 

Ekstraklasa

25 sierpnia (piątek)
20:30 Śląsk Wrocław – Cracovia, Canal+ Sport
Komentarz: Tomasz Smokowski, Krzysztof Przytuła

26 sierpnia (sobota)
15:30 Korona Kielce – Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Canal+ Sport, nSport+
Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski

18:00 Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice, Canal+ Sport
Komentarz: Adam Marchliński, Wojciech Jagoda

20:30 Wisła Kraków – Lechia Gdańsk, Canal+ Sport
Komentarz: Rafał Wolski, Kazimierz Węgrzyn

27 sierpnia (niedziela)
15:30 Lech Poznań – Arka Gdynia, Canal+
Komentarz: Bartosz Gleń, Kamil Kosowski

15:30 Sandecja Nowy Sącz – Pogoń Szczecin, Canal+ Sport
Komentarz: Piotr Laboga, Kazimierz Węgrzyn

18:00 Legia Warszawa – KGHM Zagłębie Lubin, Canal+
Komentarz: Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski

Premier League:

26 sierpnia (sobota)
13:30 AFC Bournemouth - Manchester City, Canal+ Sport 2
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

16:00 Newcastle United - West Ham United, Canal+ Sport 2
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki

18:30 Manchester United - Leicester City, Canal+ Sport 2
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

27 sierpnia (niedziela)
14:30 Chelsea Londyn - Everton FC, Canal+ Sport 2
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

17:00 Liverpool FC - Arsenal Londyn, Canal+ Sport 2
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny

 

Edytowane przez tyrla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele razy pisałem o wyborze meczów Premier League nadawanych przez C+ w soboty o 16:00. Zawsze była odpowiedź, że nie mają wyboru. Jakoś inni mają. Dzisiaj zamiast Swansea z Fabiańskim zobaczymy mecz Newcastle. A Holendrzy pokażą CP-Swansea bo trenerem Crystal Palace jest de Boer. Southampton pokażą Rosjanie i Duńczycy a Watford Izraelczycy. I tak można wymieniać co tydzień praktycznie.Mam nadzieję, że szybko Eleven albo Polsat przejmie prawa, bo w C+ to pewnie nawet jakby Lewandowski grał to i tak nie byłoby jak obejrzeć go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...