Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie ręczna jak i siatka ( za którą osobiście nie przepadam ) ma duże ziteresowanie w Polsce także myśle że dlatego zdecydowali się na taki krok.Jesli chcą różnorodność to do oferty pasowałby( oprócz Straconych 4 lig jeszcze NFL który ogląda jakaś ilość osobów.Zauważmy ze NBA czy NFL oglądają ludzie z innych krajów którzy także mieszkają w naszym kraju.Dobry PR i przyciągnęli mi dużo abonentów.Trzymam kciuki za Canal+ aby mieli NBA i WNBA w swojej ofercie dalej.

Edytowane przez GoodMen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profesjonalnie? Co masz na myśli?

 

Swoją drogą praw do Ligi Mistrzów FIBA chyba też nie przesłużą, bo mieli bodajże tylko na jeden sezon. Chociaż w tym przypadku decyzja w sumie nie dziwi, bo oglądalność była znikoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś kiedyś było, chociaż patrząc na nową strategię nc+, to powinni pokazywać koszykarską Ligę Mistrzów. W końcu coraz więcej w Canal+ polskiego sportu, a w Eurolidze żaden nasz zespół nie występuje.

 

W tym roku na antenach nc+ obejrzymy Premier League Asia Trophy. Zawsze to kilka dodatkowych transmisji w lipcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś kiedyś było, chociaż patrząc na nową strategię nc+, to powinni pokazywać koszykarską Ligę Mistrzów. W końcu coraz więcej w Canal+ polskiego sportu, a w Eurolidze żaden nasz zespół nie występuje.

 

W tym roku na antenach nc+ obejrzymy Premier League Asia Trophy. Zawsze to kilka dodatkowych transmisji w lipcu.

Faktycznie. Lepiej, żeby przedłużyli Ligę Mistrzów FIBA. To co prawda mniej prestiżowe rozgrywki, ale z drugiej strony z udziałem polskich zespołów. Jednak jak już wcześniej pisałem, ich oglądalność jest na granicy błędu statystycznego, a polskie zespoły i tu nie odnoszą jakichkolwiek sukcesów.

 

Co do Premier League Asia Trophy to nic nowego. Rozgrywki te się odbywają co dwa lata i w 2015 roku też były pokazywane na antenie Canal+.

Edytowane przez kamil2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to bzdura. Po co nc+ Championship jak mają Premier League? Mecze są o tych samych godzinach. Już lepiej jakby Eurosport to wziął, bo oni mają miejsce w ramówce po Bundeslidze.

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...