Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piotr Majchrzak ze sport.pl pisze na TT, że nc+ pozyska Ligę Mistrzów w siatkówce...

 

Ale wiecie, że jak tak pisałem od pół roku o tej siatce to robiłem sobie jaja i nie wierzyłem, że to zrobią....

 

Teraz się zaczynam bać, że niedługo wygadam te skoki narciarskie :D

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jest Twój problem.

 

Samo nc+ na tt pisze, że ma prawa do NBA do końca 2017, tylko że tak nie może być, bo mogą być tylko co najwyżej do końca sezonu 2017.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych i przestankowych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne i przestankowe. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy, zobaczymy. LM w ręczną w nc+ była dla wielu zaskoczeniem, a jednak dzięki sukcesom polskich zespołów miała dość dobre wyniki. Poszli za ciosem i zdecydowali się na polską ligę ręczną. I tutaj już jednak sukcesu póki co nie ma.

 

 

Kiedyś się śmiano z Canal+Sport, że to słowo "sport" w nazwie to nieporozumienie, bo tam tylko piłka nożna, a teraz jak widać będzie sport w pełnej gamie... Zgodnie z nazwą kanału. :D

Zaklinanie rzeczywistości. :D Siatkówka na ratunek. Żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiana ról, prawa które kiedyś miał Polsat chce teraz C+ i na odwrót, nadszarpnięcie bastionu Polsatu jakim jest siatka jest dość zaskakujące. ;) Choć w kontekście LM w nogę te rozgrywki mogłyby mocno ucierpieć, to kibice siatki muszą mieć teraz dwie platformy...

Może się zmienić, bo sponsorem teraz są blachy Pruszyński , a wiec Plus się nachapał kasy na tym, ale za friko nie oddał , więc musi być w tym haczyk. A C+ France, może kasy nie ma na wspieranie Polaczków i dało niższą ofertę, teraz boją się rezygnacji z abo, bo można legalnie zrezygnować po wejściu ustawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strata Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej to jedno, ale zastępowanie jej siatkarską Liga Mistrzów i Mistrzyń to dla mnie mega porażka... Cieszę się, że miałem okazję być abonentem CANAL+ w czasach jego świetności, czyli tuż po przejęciu platformy n. Teraz aż żal na to patrzeć... Obawiam się nawet tego czy uda im się wygrać przetarg na Ekstraklasę. W razie porażki pewnie postarają się o zastępstwo w postaci ekstraklasy futsalu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tracą prawa w takim tempie, że aż przykro. LM i LE w Polsacie, kto by przypuszczał wcześniej takie rozstrzygnięcie.Teraz się w ogóle nie zdziwię jak Polsat kupi Ekstraklasę, a Eleven angielską.Jeśli tak się stanie, to będzie takie "premium" w stylu filmboxa  :/  Powinni obniżyć ceny, bo przecież sporo już  praw utracili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaklinanie rzeczywistości. :D Siatkówka na ratunek. Żenada.

Przeczytaj wszystkie moje posty, a nie to co chcesz. Już wcześniej podkreślałem, że chciałbym zobaczyć Ligę Mistrzów siatkarzy jako dodatek do piłkarskiej. Nie jako substytut. Kupno tych praw to też zła wiadomość dla fanów siatkówki, którzy do tej pory wszystko mieli w Polsacie. Myślę, że to właśnie był jeden z powodów dla których nc+ zdecydowało się na kupno tych praw. Liczą, że abonenci CP zdecydują się na C+ właśnie dla tych nowych praw. Ale ja na wiele w tej kwestii bym nie liczył.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak. Na pewno zejdą z ceny. Na co Ty liczysz? Tym bardziej, że prawa sportowe są coraz droższe, a coraz większa konkurencja powoduje, że ich ceny są podbijane do niewyobrażalnych kwot. Już teraz można na Twitterze przeczytać, że NC+ za siatkówkę dała więcej niż te prawa są faktycznie warte. Na ile to prawda? Pewnie do końca nigdy jej nie poznamy.

https://mobile.twitter.com/UEFAComPiotrK/status/879451428825300993 

Edytowane przez kamil2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Już wcześniej podkreślałem, że chciałbym zobaczyć Ligę Mistrzów siatkarzy jako dodatek do piłkarskiej.

Tak samo uważam, zresztą zapewne większość z nas ma podobne zdanie.

Denerwuje mnie to że od wczoraj co tylko włączę Polsat News to tak się chwalą, że już lekka przesada

Na FB jest tyle komentarzy że ludzie odejdą. Solorz zapewne zaciera ręce ;)

CP to również Plus więc trochę tej kasy mają. :/

Czekamy teraz co oni za prawa kupili prócz tej siatki. :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsacie to standard. Nawet w serwisie internetowym ich stacji newsowej można uzyskać informacje na temat oglądalności programów z głównej stacji czy też o ich programach rozrywkowych. Dla mnie to przesada.

Edytowane przez kamil2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tracą prawa w takim tempie, że aż przykro. LM i LE w Polsacie, kto by przypuszczał wcześniej takie rozstrzygnięcie.Teraz się w ogóle nie zdziwię jak Polsat kupi Ekstraklasę, a Eleven angielską.Jeśli tak się stanie, to będzie takie "premium" w stylu filmboxa  :/  Powinni obniżyć ceny, bo przecież sporo już  praw utracili.

Nie obniżą cen. Widać w komunikacie, że się będą tłumaczyć i kupować prawa o renomie siatkarskiej LM. Powiedzą klientom, że zawartość programowa nie jest gwarantowana. W końcu regaty czy golf to też sport...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Przejście dla mnie do CP to pod względem ekonomicznym to dobry "deal" bo z żoną mamy telefony w plusie. Taki "Smart Dom" jest idealny ;)
Tyle że nie chce mi się tam iść, co już kiedyś pisałem :P Mam nadzieje że angielska i nba zostaną w Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

I Ekstraklasa również

Racja, niech ci będzie. :P

Śląsk się utrzymał, to teraz pora by Canal+ pozostał. :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja  mam nadzieję, że straca Ekstraklapę i PL. Bo mnie itytuje, to rozdrobnienie praw... meczów ogórków i tak nie oglądam... 2 lata temu było dla mnie optymalnie... niestety jest coraz drożej, ale nie może to dziwić... kontent coraz droższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie niezła walka o Ekstraklasę. NC+ będzie musiało zagrać grubo bo to może zaważyć o ich losie. Stracą abonentów, których trzymała u nich głównie LM i nie będą mogli sobie pozwolić na stratę kilkuset tysięcy, którzy są tam dla ESY. Skorzystać może na takim obrocie spraw tylko Ekstraklasa za którą jakaś stacja sporo przepłaci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...