Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No chyba nie, naziemna.info jest nieco bardziej aktualniejsza i szybsza co do strony canalplus.pl i nie ma tam GPS. Tak, nie do wiary może dla co poniektórych, ale ramówka dla prasy jest aktualniejsza niż na oficjalnej stronie nadawcy. ;)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że takie transmisje w pubach też wyświetlają numerki na ekranie, a czasem panowie w czarnych garniturach pewnie przychodzą i oglądają. Jako abonenci tracimy, a taki Mirek Januszowski sobie dorabia w UK kupując na siebie, czy na swoją prababkę 10 dekoderów, a potem albo w swoim pubie, albo u Scotta Queena jest mecz z NC+. Oby to tylko nie był początek zmian w kodowaniu, głębszym parowaniu kart, bo potracimy na tym My, abonenci, a nie Mirki. Kilka platform już miało problemy z EPL i nie kończyły się miło dla abonentów. Jak dla mnie NC+ w tej kwestii robi niewiele, a może właśnie planuje coś grubszego.

Arabowie i Turcy oglądają mecze w tych godzinach bez problemu, ale za to Niemcy w Sky Deutschland i Hiszpanie w Movistar, podobnie jak my nie maja transmisji na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu na żywo w Canal+/nSport+:

Poniedziałek, 13.02:

20:00 C+S   EKSTRAKLASA PO GODZINACH
20:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Bournemouth AFC - Manchester City FC

Wtorek, 14.02:

 

18:25 C+S   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: PGNiG Superliga - mecz: KS Vive Tauron Kielce - Sandra SPA Pogoń Szczecin (+ wstęp od 18:15)
20:40 C+     PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Paris Saint-Germain - FC Barcelona (+ studio od 20:15 i 22:45)
20:40 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - transmisja łączona meczów 1/8 finału: Paris Saint-Germain - FC Barcelona i SL Benfica - Borussia Dortmund
20:40 nS+   PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: SL Benfica - Borussia Dortmund

Środa, 15.02:

18:25 C+S   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: THW Kiel - Telekom Veszprém
20:40 C+     PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: FC Bayern Monachium - Arsenal FC (+ studio od 20:15 i 22:45)
20:40 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - transmisja łączona meczów 1/8 finału: FC Bayern Monachium - Arsenal FC i Real Madryt CF - SSC Napoli
20:40 nS+   PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Real Madryt CF - SSC Napoli

Czwartek, 16.02:

06:00 C+S   GOLF: European Tour - World Super 6 Perth - 1. runda (do 10:00)
18:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz 1/16 finału: KAA Gent - Tottenham Hotspur FC (+ studio od 18:40)
18:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz 1/16 finału: Olympiacos FC - Osmanlispor FK
18:55 nS+   PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz 1/16 finału: Łudogorec Razgrad - FC Kopenhaga
21:00 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz 1/16 finału: Legia Warszawa - AFC Ajax (+ studio od 20:50 i 23:05)
21:00 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz 1/16 finału: Villarreal CF - AS Roma
21:00 nS+   PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz 1/16 finału: RSC Anderlecht - Zenit Sankt Petersburg
23:30 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - skróty (również w nSport+!)

Piątek, 17.02:

06:00 C+S   GOLF: European Tour - World Super 6 Perth - 2. runda (do 10:00)
20:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lechia Gdańsk (+ Super Piątek o 20:00 i 22:30)

Sobota, 18.02:

02:50 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA All-Star - Mecz Wschodzących Gwiazd
06:00 C+S2 GOLF: European Tour - World Super 6 Perth - 3. runda (do 10:00)
15:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Korona Kielce - Wisła Płock (+ wstęp od 15:10)
15:55 C+S2 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Orlen Wisła Płock - Bjerringbro-Silkeborg (+ wstęp od 15:30)
17:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Śląsk Wrocław - Wisła Kraków (+ wstęp od 17:40)
20:10 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Piast Gliwice - Lech Poznań (+ wstęp od 20:10)
22:30 C+S   LIGA+

Niedziela, 19.02:

01:30 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA All-Star - konkursy
06:00 C+S2 GOLF: European Tour - World Super 6 Perth - finał (do 10:00)
15:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Cracovia - Pogoń Szczecin (+ wstęp od 15:10)
16:40 C+S2 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: PGNiG Superliga - mecz: MMTS Kwidzyn - KS Azoty-Puławy (+ wstęp od 16:30)
17:55 C+     PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Legia Warszawa - Ruch Chorzów (+ wstep od 17:35)
18:55 C+S2 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: RK Celje Pivovarna Lasko - KS Vive Tauron Kielce
20:00 C+     LIGA+ EXTRA
21:30 C+S   LIGA+ EXTRA: Dogrywka

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skróty Premier League to tylko Match of the Day! Do tego krotka analiza i podsumowanie każdego meczu. Program trwa 1,5 h i jest w nim wszystko co trzeba. A C+ puszcza gniota z manrym skrótem i to bez komentarza... Nie każdy widz wie kto asystowal, kto zagrał piłkę z głębi pola kiedy akcja szybko jest toczona a z powtorki nie wynika to nawet... A to są te detale, które robią różnicę.

 

Magazyn Match of the Day mozna oglądać w necie. Wpisz sobie w Google frazę "last highlights" i na tejże stronie będziesz mial te magazyny hak i całe mecze nawet ;) polecam. Idealne uzupelnienie przy poniedziałku do skrótów i trzygodzinnego martonu w Eleven z Italia, Francja i Hiszpanią.

jw. 

 

BTW. Gdy ostatni raz napisałem post z podobnym przesłaniem to zostałem odsądzony od czci i wiary za piractwo-buractwo xD Tymczasem ja chcę po prostu oglądać piłkę nożną w najlepszym możliwym wydaniu, a tego niestety nie zawsze może mi zagwarantować polska TV. 

 

Gdybym był dziennikarzem sportowym i polegał tylko na tym co mogą mi zagwarantować polskie kanały telewizyjne to... byłbym zapewne bardzo słabym dziennikarzem sportowym i jeszcze bardziej nieszczęśliwym pasjonatem sportu, ot co. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie niezłośliwie i nieprowokacyjnie. Tak się stało, że miałem ten weekend całkowicie wolny, więc założyłem sobie, że obejrzę jak najwięcej spotkań i powiem Wam jedno, jakby nie Eleven to naprawdę nie byłoby czego w zasadzie oglądać. Dodam, że jestem ukierunkowany tylko na piłkę nożną :)

 

Oglądam wczoraj w sobotę od 12, no i oczywiście Canale+ nic....Eleven liga hiszpańska. Z czasem dołączył C+ z meczem Arsenalu....potem oczywiście była przerwa, aż do meczu Barcelony, bo ani na Eleven, ani na C+ nie leciało po prostu nic, bo ręcznej czy rugby to oglądać nie będę :) 

Wracam więc od 16 i po prostu został mi już tylko Eleven, bo przyznaje zacząłem oglądać Wisłę, a potem i Legię....ale tego się nie da :D Nudy straszne....więc obejrzałem dwa mecze LL (i międzyczasie też Bundesliga) na Eleven, a potem Serie A i na koniec jeszcze jednym okiem oglądałem brazylijską....po prostu zni[beep]i system :) I patrząc na sobotę to ja naprawdę nie kumam momentami czego tutaj niektórzy bronią. 

 

Jeśli chodzi o niedzielę no to znów obiektywnie od rana (12) odpalam....no i mamy Romę z Crotone - oczywiście "11" - w tym czasie C+ wali mi jakieś powtórki ze wczoraj (zerknąłem nawet na Ligę+ w przerwie chyba i jak dla mnie za mało analizy). Od 15 oglądałem Inter, równolegle próbując zerkać na Śląsk na C+...ale znów nie dałem rady :) Potem już była Sampa choć chwilę przed BPL....Wieczór to już tylko Eleven, bo Ligi+ Extra nawet już dziś nie nagrywam....

 

I tak swoją drogą oni sobie jaja robią z tym PL ?? Dwa mecze na żywo były w sb - ndz?? Czy ja coś przeoczyłem....bo niedługo to się cofniemy do lat 90 :))

 

Podsumowując mój weekend jak już wróciły wszystkie prawa po przerwie to naprawdę nadal jest kilka do 1 na korzyść Elevena, bo nawet jak coś chcesz zobaczyć to albo mało albo mizeria naszej kopanej....Mój ostatni sezon z C+, chyba, że pójdą po rozum do głowy i pozwolą wykupić C+Sport za powiedzmy 20 zeta...tyle mogę dać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Wam jedno, jakby nie Eleven to naprawdę nie byłoby czego w zasadzie oglądać.

W następny weekend będzie jeszcze gorzej pod względem piłkarskim. Wystarczy zerknąć na tradycyjną rozpiskę @bart18. Tylko Ekstraklasa, gdzie akurat kolejka nie rozpieszcza jakimiś bardzo ciekawymi meczami (przynajmniej tak wynika z tej rozpiski). 

 

Nie sądziłem, że doczekam kiedyś takich czasów. 

 

Sorry, ale straciłem wątek... to w końcu abonenci odzyskali ten jeden mecz Premier League czy Canal+ wraz z władzami ligi angielskiej i Scotland Yardem wciąż szuka piratów po angielskich pubach? :popcorn:  Na myśl o tym od razu przypomina mi się ten odcinek Simpsonów o tej specjalnej jednostce anty-pirackiej:

 

nototorrents.jpg

 

:D

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alf - nie ma nadal meczu o 16 :))

 

Ja przyznam się szczerze, że też nie liczyłem, że kiedykolwiek jakaś polska stacja zacznie pokazywać tyle spotkań :) Szkoda, że mało weekendów mam wolnych, ale i tak jak już wracam wieczorem to zostaje mi tylko Eleven, bo przecież po 20 ewentualnie będzie i to tylko w sb mecz ligi polskiej.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mój dobry znajomy z forum @robsonUnitedxD, który mocno identyfikuje się z Manchesterem United nie mógł obejrzeć sobotniego meczu swojej ulubionej drużyny mimo, że płaci abonament i niczym nie zawinił? 

 

Czy abonenci Canal+ nie mogą zebrać się na jakimś facebooku i założyć jakiegoś małego stowarzyszenia po czym złożyć zbiorowy pozew albo zgłosić sprawę do UOKiK? Przecież to jest jawne [beep] w twarz abonentom, bo co ich obchodzi jakaś garstka wyspiarskich słoików i ich czyny? Od razu mi się to kojarzy z tym zamykaniem trybun na meczach tylko dlatego, że dwie czarne owce coś rzucą na murawę albo pokażą sieg heil w stronę kolorowych. Nie mówiąc o innych bardziej drastycznych przykładach z Korei Północnej (patrz: odpowiedzialność zbiorowa). 

 

Mam rozumieć, że gdyby Anglicy wpadli na trop podobnej afery z udziałem Amerykanów to NBC, które płaci miliony, miliard (?) za prawa mogłoby się obejść smakiem na myśl o meczu z godziny 16:00? 

 

Ja to widzę tak, że jedynym winnym tej sytuacji jest Canal+, nie wiem może oni te umowy podpisywali na takim limicie $$$ że nie starczyło już na prawników? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alf - ten meczy był chyba o 20 :) Oczywiście nie LIVE, bo nie mogą....

 

C+ ma w sumie trochę pecha, bo 3 ligi im pooooszły, a z kolei tą którą mają to nagle angole się dowalili. C+ nie jest w stanie nic zrobić, trzeba to niestety obiektywnie przyznać, bo zarzuty PL są śmieszne i nie ma szans, żeby nie wywozić deków z kraju. C+ jest firmą prywatną, więc nie mają tutaj jak temu zapobiec, bo nawet państwo mające wszystkie środki nie byłoby w stanie upilnować każdego przed wywoziem deka, a co dopiero firma prywatna + otwarte granice :))

 

Jedyną chybą opcją byłoby zerwanie kontraktu z PL i walka z nimi, ale pewnie tego nie zrobią, bo wiadomo...co w weekend tylko poleci nasza kopana? W zasadzie na moje oko to są w niezłym szachu.

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak swoją drogą oni sobie jaja robią z tym PL ?? Dwa mecze na żywo były w sb - ndz?? Czy ja coś przeoczyłem....bo niedługo to się cofniemy do lat 90 :))

 

Razem były 4 na C+ i C+ Sport2. Zaraz ktoś wyleci z tekstem, że przecież to specjalnie dobrane spotkania i więcej nie potrzeba... :D

Jak to jest, że jak Eleven pokazuje 20 spotkań w weekend w tym jakieś ogórki, tylko dlatego że graja polacy to jest krzyk, a jak C+ w ramach 4 transmisji daje Leicester - Swansea z końca tabeli to jakoś cisza...

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TVManiac

 

"Czerwone Diabły" grały o 16:00 w sobotę wiem, bo trochę oglądałem  :wink:


@Alf - ten meczy był chyba o 20 :) Oczywiście nie LIVE, bo nie mogą....

 

C+ ma w sumie trochę pecha, bo 3 ligi im pooooszły, a z kolei tą którą mają to nagle angole się dowalili. C+ nie jest w stanie nic zrobić, trzeba to niestety obiektywnie przyznać, bo zarzuty PL są śmieszne i nie ma szans, żeby nie wywozić deków z kraju. C+ jest firmą prywatną, więc nie mają tutaj jak temu zapobiec, bo nawet państwo mające wszystkie środki nie byłoby w stanie upilnować każdego przed wywoziem deka, a co dopiero firma prywatna + otwarte granice :))

Dlatego pół żartem, pół serio zasugerowałem, że C+ tak dużo wybulił na te prawa, że nie starczyło im na prawników, którzy uczestniczyliby przy podpisywaniu umów. Canal+ powinien zabezpieczyć się jakimś zapisem, który chroniłby ich przed tak chorą sytuacją jakiej jesteśmy obecnie świadkami. 

 

Wy wierzycie, że dekodery z Włoch, Hiszpanii, Niemiec i innych krajów nie są wywożone na Wyspy? A te dziesiątki streamów w różnych językach świata i innych linków, które krążą po internetach to niby skąd są? Część z nich na bank pochodzi z Wysp, ale oczywiście jak już się doczepić to do Polaka. 

 

C+ mógłby oczywiście użyć ostrej amunicji i pozwać władze ligi czy tam pośrednika od którego kupili te prawa, no ale wtedy pewnie na zawsze pożegnaliby się z Premier League. Mają więc związane ręce. W tej sytuacji w pozycji dominującej są Brytyjczycy. Ofiarą są abonenci, a... f.r.a.j.e.r.a.m.i... Canal+. Albo odwrotnie. Tak to niestety widzę. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razem były 4 na C+ i C+ Sport2. Zaraz ktoś wyleci z tekstem, że przecież to specjalnie dobrane spotkania i więcej nie potrzeba... :D

Jak to jest, że jak Eleven pokazuje 20 spotkań w weekend w tym jakieś ogórki, tylko dlatego że graja polacy to jest krzyk, a jak C+ w ramach 4 transmisji daje Leicester - Swansea z końca tabeli to jakoś cisza...

 4? Ja widzę na żywo w sobotę ARS - HUL , a w niedzielę Swansea - Leicester NA ŻYWO. Nie ma nic więcej....chyba, że liczysz z odtworzenia :) Ale no te odtworzenia to są co najmniej zabawne w dzisiejszych czasach, bo mnie komórka informuje o wszystkich wynikach na bieżąco :)

 

EDIT: Sorka mój bląd zapomniałem o głównym :))) Ale 4 to i tak mało....

 

@Alf - ale jaki zapis? Nawet jak sobie zapiszą ogromną karę np. 1 mln zł to wyegzekwowanie tego od drobnego abonenta będzie niemożliwe (zasady współżycia społecznego w Kodeksie Cywilnym) czy nawet przed czepi się UOKiK...praktycznie problem nie do rozwiązania od strony abonenta. Jedynie można uderzać w PL, ale wtedy sami wiemy kto tę ligę łyknie, a w zasadzie po polskiej to ich jedyna karta przetargowa.

Tylko już teraz nie ma co puszczać w wekendy,  ja sobie nie zdawałem z tego sprawy, że oni tak mało LIVE pokazują, bo generalnie w weekendy nie ma mnie w domu. W zasadzie dwa kanały by im wystarczyły....a pokazują na 4 :D Z kolei jak mieli tylko jeden C+Sport i kuuuupę lig to C+ omijali łukiem :))

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alf - ale jaki zapis? Nawet jak sobie zapiszą ogromną karę np. 1 mln zł to wyegzekwowanie tego od drobnego abonenta będzie niemożliwe (zasady współżycia społecznego w Kodeksie Cywilnym) czy nawet przed czepi się UOKiK...praktycznie problem nie do rozwiązania od strony abonenta. Jedynie można uderzać w PL, ale wtedy sami wiemy kto tę ligę łyknie :)

Chodziło mi o taki zapis w umowie, gdzie władze ligi czy inny podmiot, który zakazuje tego jednego meczu o godz. 16:00 nie miał prawa zabierać tego jednego meczu z anteny C+, bo jak wyżej wspomniałeś nie ma szans żeby uporać się z tym problemem, bo to walka z wiatrakami i niekończąca się opowieść, zwłaszcza, że Polacy to chyba największa mniejszość w UK, a liczba pubów na Wyspach jest niezliczona więc prawdopodobieństwo, że jeden chwast zostanie natychmiastowo zastąpiony następnym jest więcej niż duża. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że UOKiK ma tu mało do powiedzenia. Karę zastosował właściciel praw w Anglii, C+ widocznie nie może nic z tym zrobić i to jest trochę smutne, ale zarazem pokazuje chore podejście władz angielskiej piłki. Kiedy świat idzie w kierunku jak największej liczby transmisji oni zachowują się jak w latach 90'.

 

W Canal+ w tej kolejce jest 5 meczów Premier League na żywo + jeden w premierze. Gdyby nie ban, mielibyśmy 6 spotkań live i jeden z retransmisji. Akurat czy prawa będzie posiadać nc+, czy Eleven lub Polsat to nie ma większego znaczenia, bo liczba meczów na żywo wyznaczana jest z góry przez Anglików.

 

I Panowie, trochę nie wiem co Wy chcecie udowodnić i komu, ale chyba wszyscy wiedzą, że w Eleven jest więcej meczów. Tylko wszystko zależy kto jakie ligi lubi. Fanów Ekstraklasy i ligi angielskiej jest więcej niż kibiców SerieA czy Ligue1. Dlatego nc+ chce też targetować do nowej grupy odbiorców poprzez NBA, żużel, ręczną czy mniej popularne sporty. Ostatnio się dowiedziałem, że jeździectwo uprawia 300tys. ludzi w naszym kraju. To 10 razy więcej niż piłkę ręczną! Niech tylko 1/10 obejrzy takie zawody w C+ to i tak dużo. Ale moim zdaniem to okres przejściowy, nc+ na pewno powalczy w kolejnych przetargach o jakieś prawa, pytanie czy ma jakiekolwiek szansę.

 

Trochę nie rozumiem tej krytyki na prawa. Przecież zakupując telewizję dla sportu każdy powinien mieć w głowie, że nadawca może je stracić. I jeśli oferta tobie nie odpowiada, nie podpisujesz umowy albo ją później przerywasz i zakupujesz ofertę innej telewizji. A jeśli komuś nie pasuje Eleven nie musi tej tv oglądać i vice versa w stosunku do nc+.

Edytowane przez Artek1008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym innym jest utrata praw po sezonie bo nie udało się przedłużyć umowy, a czym innym brak meczów, które powinny być pokazywane. Jak się decydujesz na NC+ czy CP to widzisz jakie mają ligi, ale jeśli nagle pomimo posiadania praw twoja telewizja nie transmituje spotkań to chyba jest problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ALF, nie mogłem oglądać Man.Utd jak mówisz

 

@Artek dobrze opowiada. Dobrze, ze powstał Eleven bo otworzył oczy, ze można i to w nich lubię najbardziej.

 

Ale jeszcze dwie kwestie z C+. Niestety mnie zawiedli w kwestii Ligi Mistrzów :(

Przed rokiem dawali dwa mecze po sobie. Tj 20:45 wiadomo live, ale o 22:45 juz był mecz drugi z innej anteny. Dało sie obejrzeć wszystko. Teraz widzę, że nie dają tak, bo dopiero pięć minut przed północą drugi mecz pokazują ehh :( DUZY MINUS!!

 

Druga sprawa, to oglądałem L+Extra wczoraj po północy i naprawdę dobry pogram. Oglądało sie i czas tak szybko zlecial, że masakra. Podobało mi sie. Więcej tego typu programów trzeba w polskiej tv. A sa dni wolne od transmisji live to takie programy idealne.

Tak jak na Eleven uwielbiam Total Italian Football i FootBrazil. Te magazyny ligowe sa super. Jedynie z La Liga magazyn jest naprawdę ciulowy i nic ciekawego tam nie ma. Dlatego nie oglądam go nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mam rozumieć, że gdyby Anglicy wpadli na trop podobnej afery z udziałem Amerykanów to NBC, które płaci miliony, miliard (?) za prawa mogłoby się obejść smakiem na myśl o meczu z godziny 16:00? 

 

 

Po co ty piszesz takie bzdury?  A czy odbiór NBC jest możliwy satelitarnie na wyspach? Nie jest wiec nie ma takiej opcji aby puby załatwiały sobie sprzęt do odbioru NBC. Wybierz sobie inny przykład do robienia jazdy czy to z angoli czy NC+.

Tylko wcześniej pomyśl.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy Bein czasem nie musiał swoich kanałów przenieść na satkę nie sięgającą na wyspy co było warunkiem do zakupu full opcji czyli 380 meczów live? jakby tego nie zrobili to dostali by takie same prawa jak NC+ czy Sky Italy np.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeniesieniu dostali tą karę właśnie i na początku sezonu 14/15 dalej obowiązywała, z tego co czytam to nawet z Angielską ścieżką dźwiękową mogą dawać tylko jeden z meczów o 16 bo takie są "regulacje"

http://www.esquireme.com/culture/bein-sports-interview

Edytowane przez kunkore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co ty piszesz takie bzdury?  A czy odbiór NBC jest możliwy satelitarnie na wyspach? Nie jest wiec nie ma takiej opcji aby puby załatwiały sobie sprzęt do odbioru NBC. Wybierz sobie inny przykład do robienia jazdy czy to z angoli czy NC+.

Tylko wcześniej pomyśl.

Zgoda. Wygłupiłem się. Chodziło mi o sam przykład (a z zagranicznych tylko NBC byłem pewien, że mają te prawa do PL  ;) ). 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu na żywo w Canal+/nSport+:

 

Poniedziałek, 13.02:

 

20:00 C+S   EKSTRAKLASA PO GODZINACH

20:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Bournemouth AFC - Manchester City FC

 

Wtorek, 14.02:

 

18:25 C+S   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: PGNiG Superliga - mecz: KS Vive Tauron Kielce - Sandra SPA Pogoń Szczecin (+ wstęp od 18:15)

20:40 C+     PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Paris Saint-Germain - FC Barcelona (+ studio od 20:15 i 22:45)

20:40 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - transmisja łączona meczów 1/8 finału: Paris Saint-Germain - FC Barcelona i SL Benfica - Borussia Dortmund

20:40 nS+   PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: SL Benfica - Borussia Dortmund

 

Środa, 15.02:

 

18:25 C+S   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: THW Kiel - Telekom Veszprém

20:40 C+     PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: FC Bayern Monachium - Arsenal FC (+ studio od 20:15 i 22:45)

20:40 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - transmisja łączona meczów 1/8 finału: FC Bayern Monachium - Arsenal FC i Real Madryt CF - SSC Napoli

20:40 nS+   PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Real Madryt CF - SSC Napoli

 

Czwartek, 16.02:

 

06:00 C+S   GOLF: European Tour - World Super 6 Perth - 1. runda (do 10:00)

18:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz 1/16 finału: KAA Gent - Tottenham Hotspur FC (+ studio od 18:40)

18:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz 1/16 finału: Olympiacos FC - Osmanlispor FK

18:55 nS+   PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz 1/16 finału: Łudogorec Razgrad - FC Kopenhaga

21:00 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz 1/16 finału: Legia Warszawa - AFC Ajax (+ studio od 20:50 i 23:05)

21:00 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz 1/16 finału: Villarreal CF - AS Roma

21:00 nS+   PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz 1/16 finału: RSC Anderlecht - Zenit Sankt Petersburg

23:30 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - skróty (również w nSport+!)

 

Piątek, 17.02:

 

06:00 C+S   GOLF: European Tour - World Super 6 Perth - 2. runda (do 10:00)

20:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lechia Gdańsk (+ Super Piątek o 20:00 i 22:30)

 

Sobota, 18.02:

 

02:50 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA All-Star - Mecz Wschodzących Gwiazd

06:00 C+S2 GOLF: European Tour - World Super 6 Perth - 3. runda (do 10:00)

15:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Korona Kielce - Wisła Płock (+ wstęp od 15:10)

15:55 C+S2 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Orlen Wisła Płock - Bjerringbro-Silkeborg (+ wstęp od 15:30)

17:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Śląsk Wrocław - Wisła Kraków (+ wstęp od 17:40)

20:10 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Piast Gliwice - Lech Poznań (+ wstęp od 20:10)

22:30 C+S   LIGA+

 

Niedziela, 19.02:

 

01:30 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA All-Star - konkursy

06:00 C+S2 GOLF: European Tour - World Super 6 Perth - finał (do 10:00)

15:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Cracovia - Pogoń Szczecin (+ wstęp od 15:10)

16:40 C+S2 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: PGNiG Superliga - mecz: MMTS Kwidzyn - KS Azoty-Puławy (+ wstęp od 16:30)

17:55 C+     PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Legia Warszawa - Ruch Chorzów (+ wstep od 17:35)

18:55 C+S2 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: RK Celje Pivovarna Lasko - KS Vive Tauron Kielce

20:00 C+     LIGA+ EXTRA

21:30 C+S   LIGA+ EXTRA: Dogrywka

 

 

Aukalizacja PGE ekstraliga -The Best of jako premiera

 The best of to powtorki najlepszych meczo sezonu minionego sobote i niedziele 18 i 19-

Edytowane przez Siarapoko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...