Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to jest totalne nieporozumienie. Dlaczego uczciwi ludzie mają być karani za to, że ktoś inny jest nieuczciwy i nielegalnie udostępnia sygnał Canal+ Sport. To tak jak z kibicami. Niewielka grupa narozrabia a cierpi większość. Nie znam szczegółów umowy pomiędzy Premier League a polskim Canal+, ale nc+ nie ma wpływu na to, czy ktoś nie wywiezie dekodera wraz z kartą poza granice kraju.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ nie ma wpływu ? Ależ oni doskonale wiedzą co się dzieje.

Tylko u mnie w mieście jest co najmniej KILKANAŚCIE firm, które na życzenie instalują NC+ i CP na dowolnych pakietach - wszelkie formalności, umowy, montaż - w cenie.
A najlepsze że wszystko jakby legalnie, bo reklamują się w prasie, w polskich gazetkach, w necie, ich broszurki wiszą sobie legalnie w miejscach publicznych.

I jak pisałem wcześniej - anteny przykładowo CP na co 3-cim domu.

 

Także wielkiego szoku tu nie ma, platformy cyfrowe doskonale zdają sobie sprawę ilu abonentów mają chociażby na wyspach, przymykają oczy bo mają z tego mnóstwo kasy.

Sam jak raz dzwoniłem w sprawie przedłużenia umowy i nie chciałem podać brytyjskiego numeru telefonu by oddzwonili, to zorientowany konsultant legalnie mi powiedział że nie interesuje go gdzie fizycznie odbieram sygnał jak długo płacę.

 

Problem jak zwykle powstał bo jakieś ciołki chciały się nachapać...

Edytowane przez ste100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Teraz już wiemy czemu w tym sezonie jest brak BPL w "Canal+Sport Online"

Ciekawe ile pubów zanim to się stało wykorzystywało usługę do takich transmisji,nawet nie trzeba było mieć dekodera wystarczyło podłączyć laptopa,zmiana IP i zapewne pub był pełen ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już wiemy czemu w tym sezonie jest brak BPL w "Canal+Sport Online"

Ciekawe ile pubów zanim to się stało wykorzystywało usługę do takich transmisji,nawet nie trzeba było mieć dekodera wystarczyło podłączyć laptopa.

No cóż a cierpi niewinny Kowalski ;)

Akurat poza granicami C+Online było zablokowane. No, chyba, że ktoś zna program Hola Better :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Edytowałem posta i dodałem to że zmiana IP czyni cuda a jak widać Polacy to kombinatorzy więc zapewne takie manewry miały miejsce :P

Dopiski w NC+GO że transmisja online są tylko w przypadku BPL to też nie przypadek,może jakieś zabezpieczenie ale wątpliwe by to odstraszało przed kombinatorstwem ;)

BPL to łakomy kąsek ciężko walczyć z takim zjawiskiem.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą karą to jest tak, jakby ktoś powiedział:

 

"Zostaniesz ukarany, jeśli ktoś popełni morderstwo nożem, który wyprodukowałeś."

Ale przecież w instrukcji jest wyraźnie napisane:

"Nie używać noża do morderstw"

Więc co mam zrobić?

Sprawdzać każdego, kto kupił nóż, czy zamierza popełnić zbrodnię?

 

Paranoja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardziej niż rodaków winiłbym właścicieli pubów którzy wiedząc o wszechobecnych kontrolach kupują od polaków [ i nie tylko ] dekodery.

A rodacy chcą zarobić, a się nie narobić.

Licencja Sky dla pubów nie jest mała, ale też bez przesady droga też nie jest i nie ma tzw. zaporowej ceny nawet dla małych lokali.

Wiadomo że taniej zapłacić polakowi nawet roczny full pakiet + to co rodak dla siebie weźmie, ale cząść się później przed wpadką non stop? bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@tracer10 dobrze napisałeś we wcześniejszym poście musiało to zjawisko się nasilić ,nie sądzę by to był jeden pub...

BPL w UK to produkt najwyższej klasy więc bronią Angole swojego :)

Tak na marginesie to wcale nie musiały być Angielskie puby bo wielu Polaków ma już swoje sklepy i restauracyjki więc to mogli być nasi wspaniali rodacy na Angielskiej ziemi ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawiła mnie jedna rzecz opisana w artykule na satkurier.pl, wie ktoś jak to dokładnie wyglądało? I czy chodziło o mecz sprzed tygodnia, czy zdarzyło się to wczoraj na meczu City? Bo autor trochę się pomylił.

 


 Dodatkowo, jak zgłaszają nam czytelnicy, problem wystąpił również podczas retransmisji meczu Manchester United - Burnley w sobotę (5 listopada) o godz. 20:30 w CANAL+ Sport2. Emisja została w pewnym momencie po prostu wyłączona.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vitaminum C

Niestety w wysylce do UK króluja karty cameleon ktore sa uzywane w dekoderach niezaleznych..... Znam nawet taki jeden APS co puszcza hurtowe ilosci tych kart ale to sie skonczy tylko szybszym wycofaniem tych kart z rynku, juz jeden punkt stracil w wakacje autoryzacje przez wysylke do UK i cameleony więc teraz nalezy spodziewac sie pokazowych dzialan w te APS ktore maja swoich monterow i sklepy w UK.... Stracimy na tym wszyscy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dramat, jak jest jeden mecz w sobote, to ramówka wygląda słabo.  Dobrze że nc+ wydało komunikat, szkoda że nie tydzień wcześniej. Była informacja do kiedy ten ban na mecze o 16? Za pół godzinki Arsenal - Tottenham Rosłoń + Rudzki. Trochę szkoda że nie dało się zaangażować TwaroTwaro.

Oby tylko nikt nie wpadł na pomysł wymiany kart i parowania dekoderów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vitaminum C

Taki plan juz dawno jest w firmie ale teraz na pewno operacja zostanie przyspieszona bo nie dosc ze ban na transmisje to przeciez bedzie kolejny przetarg a z dziurawym systemem to c+ moze zapomniec....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

kolejny przetarg a z dziurawym systemem to c+ moze zapomniec....

Żadna platforma nie jest w stanie zabezpieczyć się przed Polakiem cwaniakiem.

Nie dziwie się angolom że stawiają sprawę wprost,to jest ich świętość ;)

Oglądanie sobie w domu w UK a udostępnianie tego w pubie to już trochę za daleko zaszło,szkoda że cierpimy my

Nasuwa mi się jedna myśl "Chcieliście wy...ć freda a fred..... was" :P;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Zapewne walczyć będą Canal+ z Eleven więc o dostęp do BPL w NC+ bym się nie martwił :P

Jednak jeśli chodzi o klimat wolałbym jak BPL pozostanie w Canal+ :cool:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Nie ma co gdybać stan obecny jest każdemu znany BPL jest w Canal+ :D

Co będzie za dwa lata czas pokaże :)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...