Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego po raz 200 dla mnie?? Piszesz na oślep.

Ja znam ten limit na 16, może Canal+ ma limit na mecze o 16? np. 32 mecze o godzinie 16 w sezonie mogą pokazać na żywo. Bo tylko to by tłumaczyło wybór, którego nie rozumiem  czyli Stoke - Swansea zamiast np. Tottenham - Leicester. I to mnie zastanawia najbardziej.

 

W poprzednich latach zawsze był mecz o 16:00, więc nie sądzę, że mają jakiś limit, oprócz tego, że mogą tylko 1 mecz dać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego po raz 200 dla mnie?? Piszesz na oślep.

 

Jasno ci napisałem, ze C+ ma limit 1 mecz o 16-stej w sobotę  jak każdy operator który nadaje z satelitów obejmujących wyspy. A nie, że ma limit np. 20 meczów o 16-stej w sezonie bo tak nie jest.

Np.Bein dostał zgodę na wykup 380 meczów po warunkiem, że się wyniesie na satelitę którego nie da się oglądać w UK i tak też zrobili.

Po co zadajesz pytania o limit jaki ma C+ na godz. 16:00? Od lat wiadomo, dlaczego tak jest.

Ogólnie C+ m chyba teraz jeden z bogatszych pakietów PL jaki jest dla operatorów z UE.

Ich tłumaczenie z FB jest bez sensu jak mało co.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest jakiś kabaret...za tydzień też nie pokazują meczu w sobotę o 16 i jest tylko jeden mecz o 18.30 i na dodatek w niedzielę zamiast Swansea-United pokażą Leicester-Wba... Oni tam na głowy poupadali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy skończ bronić bo naprawdę nie ma czego. Zaraz sie pewnie okaże, ze jakiś limit nałożony i bedą pokazywać 4 spotkania bez tej 16.

 

Tudzież moze ręczna puszcza o 16 i stad decyzja biznesowa o likwidacji meczów PL :P

 

Szkoda ze nie maja pakietu ze online puszczają resztę.

Edytowane przez Electrixxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty kilka miesięcy temu żegnałeś się z NC+ więc na szczęście nie musisz za to płacić.

A co to ma do rzeczy czy sie zegnalem czy nie? Może mam kanały C+ wykupione u konkurencji, a może teraz wujek Stachu placi mój abonament?

Ich praktyki są żenujące w tym temacie, a Ty jakieś swoje czerstwe wywody uskuteczniasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy skończ bronić bo naprawdę nie ma czego. Zaraz sie pewnie okaże, ze jakiś limit nałożony i bedą pokazywać 4 spotkania bez tej 16.

 

Tudzież moze ręczna puszcza o 16 i stad decyzja biznesowa o likwidacji meczów PL :P

 

Szkoda ze nie maja pakietu ze online puszczają resztę.

Akurat mecze  w ręczną mają gdzie puszczać bo anten nie brakuje.Więc to nie jest wytłumaczenie a i meczy w ręczną w sobotę o 16 to chyba nie ma za wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie pod uwagę taką oto opcję, że dostali jakąś czasowa karę na mecze o 16-stej z bardzo prostego powodu.

Wystarczy iż kontrolerzy SKY natknęli się na zbyt dużo dekoderów nc+ w pubach i po zabawie.

Dla angoli to wystarczający powód aby sie przyczepić do nadawcy, że nie zabezpiecza kontentu przed nie autoryzowanym oglądaniem. A SKY pilnuje pubów bardzie niż skarbówka.

I nic ich nie będzie obchodzić, że jest niewykonalne blokowanie wywozu tunerów do UK np.

 

Może to i teoria, a może nie, ale niby po tylu latach pokazywania non stop o 16,00 live nagle nie ma jak widać przez 2 tyg a może i dłużej.

I nie jest to wina limitu bynajmniej.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mocno naciągana teoria, bo używanie nc+ jest zakazane za granicą i to osoba tam ogladajaca łamie przepisy...

A nawet jesli, to czemu akurat mecz o 16 'za karę'? Czemu nie np. Zablokowanie całej kolejki?

Kupy się to trochę nie trzyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po wczorajszym skandalu specjalnie przejrzałem terminarz PL i dzieją się tam dziwne rzeczy. Wiem, że puchary krajowe i europejskie mają znaczenie, ale jednak w następnej kolejce 5 meczów w sobotę, a 5 w niedzielę - nie pamiętam, by był kiedyś taki podział. Z kolei 27.11 i 11.12 po 4 mecze na dzień w niedzielę - może jest jakiś konflikt między Sky, BBC i BT Sport, który jakoś wpływa na to, co pokazuje polski nadawca. Nikogo nie zamierzam bronić, ale nawet po sposobie transmisji - bodaj 3 różne grafiki ze składami widziałem w tym sezonie, podobnie z hajlajtsami po meczu - widać, że nowa umowa jest co najmniej dziwnie realizowana. Co nie zmienia faktu, że pewnie nigdy się nie dowiemy dlaczego mecze o godz. 16. wyleciały z ramówki (na dziś zabraknie 2 meczów MC i 2 meczów Liverpoolu w następnych kolejkach).

Edytowane przez spirit83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mocno naciągana teoria, bo używanie nc+ jest zakazane za granicą i to osoba tam ogladajaca łamie przepisy...

A nawet jesli, to czemu akurat mecz o 16 'za karę'? Czemu nie np. Zablokowanie całej kolejki?

Kupy się to trochę nie trzyma

Dlatego nie całej kolejki bo reszta meczy oprócz 16,00 jest dostępna dla widzów na wyspach na Sky Sport i BT.

SKY biega o to aby nie było dostępu meczów o 16,00 i tyle.

I pamiętaj o tym iż angole nie mają szans wyegzekwować wywozu z PL dekoderów więc po łapach dostanie nadawca bo jest to najwygodniejszy i najszybszy sposób na brak live o 16 w pubach.

I nawet zapewne nie władze PL się buldoczą tylko SKY UK.

 

Ale jak mówię może to być błedna teza, ale dla mnie ona jest bardziej wiarygodna niż brak meczu z powodu limitu rocznego.

Kiedyś mieli ok 140 spotkań i do głowy by im nie przyszło takie coś, a teraz przy ok 200 nagle limit roczny im przeszkadza? bzdury

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale służby zajmujące się tym wcale nie działają tak jak Wy sobie myślicie. Musimy płacić tutaj abonament radiowo telewizyjny jak w Polsce. Oczywiście ściągalność pewnie jest dużo dużo dużo większa niż u nas, ale nikt przecież nie chodzi po domach i nie patrzy czy masz tv i jaką. Tylko pewnie to robią w przypadku niepłacenia, więc teorie, że SKY czy BT zbuntowało się włóżcie między bajki sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoria @tracer10 jest jak najbardziej możliwa. Gdyby chodziło o limity, to by nie umieszczali tego meczu w programie (zniknął w ostatniej chwili), no i nie było by meczów premierowych w sb o 20.30.

Coś jest na rzeczy z godz. 16.00 w sobote. W Anglii o tej godzinie, w TV nie może być pokazywany żaden mecz.

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak niby nałożyli limity jedni operatorzy mają inni nie?Jakie niby kryterium jest kto dostanie a kto nie.Skoro nie pozwalają transmitować to wszystkim a nie wybranym.A co najważniejsze NC+ powinno poinformować o co chodzi dokładnie.Bo brak nabycia Eleven bez C+ teraz brak części spotkań  z powodu że jest rozgrywany o wybranej godzinie.Nie jeden zastanowi sie nad pożegnaniem z tym operatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na logikę...

Gdyby można ukarać operatora z wyżej wymienionego powodu, to taki warunek musiałby być zapisany w umowie licencyjnej. Wiadomo, że NC+ nie jest w stanie wyegzekwować takiego warunku, więc nie podpisuje umowy, wskutek której może stracić mecze za które zapłaciła grubą kasę, bo jacyś idioci łamią prawo w pubach...

Edytowane przez vigoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...