Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na te chwilę C+ nie posiada prawa do Euroligi, ponieważ prawa skończyły się po poprzednim sezonie.

 

Kiedy się okaże gdzie będzie można oglądać Euroligę?

 

@DamPrz wczoraj nie tylko Eleven.....

Eurosport 2 i mecz VfL Wolfsburg - Borussia Dortmund :cool:

Za to dodatkowo płacić nie trzeba ;)

 

Teoretycznie tak.

Aczkolwiek znam wiele osób, które ma Canal+ ale z pakietem Comfort czyli brak Eurosportu 2 i nie opłacają Eleven to taki sportu za wiele nie poogląda.

A tam 60-70 zł miesięcznie za to wybulić trzeba

 

 

Dziwni jesteście :D Kiedyś narzekano, że w Canal+ jest tylko piłka nożna, a kiedy kupili najlepszy żużel, najlepszą piłkę ręczną to jeszcze bardziej narzekacie. Ja rozumiem brak LaLiga, SerieA i Ligue1, ale kurcze, taki jest i ile można ubolewać, że stracili prawa? No i nie powiedziałbym, że bieda. Spójrzcie ile transmisji będzie od piątku do czwartku ;)

 

Kiedyś płaciło się na nc+ 60 zł i miało się najlepsze ligi piłkarskie + Polską.

Fuzja z n i doszła liga mistrzów, abonamenty poszły w górę do poziomu 80 zł i rzeczywiście jeden sezon było wszystko za tę cenę.

Teraz gdy Eleven wykupiło większość praw trzeba dołożyć kolejną kasę i abo wychodzi już 90-100 zł

Edytowane przez DamPrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że to nie jest problem opóźnień przez satelitę. Wystarczy porównać Eurosport na 19.2e i z nc+. To jest problem polskich platform i czasami sobie myślę że oni to celowo opóźniają.

 

Jest różnica w tych Eurosportach na pewno, ale Eurosport DE też ma na pewno minimalne opóźnienie.

Zauważyłem też, że obraz live idzie szybciej na dublu SD danego programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakikolwiek kanał byś nie wziął to w porównaniu z zagranicznym jest conajmniej 5 sek opóźnienia. Chyba tylko serbskie Areny Sports mają podobne opóźnienie. A tak czy niemieckie, angielskie, tureckie czy inne to gol pada tam 'szybciej'.

Dlaczego uważam że celowo? Bo nie sądzę że w Polsce platformy mają gorszy sprzęt niż np. w Turcji. To co innego może być powodem?

Edytowane przez marrak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie wierzyć lub nie, ale sprawdzałem nawet czy streamy internetowe są szybsze i okazało się, że tak :D Jakość obrazu wiadomo gorsza, ale jeśli w internecie dają ten sam mecz nielegalnie, za darmo (reklam nie liczę) i gol pada kilka sekund wcześniej niż w TV to dla mnie jednak coś jest nie tak...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tobie to nie robi różnicy, ale myślę że większość wołaby oglądać bez timeshiftu. Jeśli ktoś ma tylko nc+ to może tego nawet nie zauważyć, ale ja całe życie mam zagranicznątv jako podstawę a od momentu gdy mam nc+ to strasznie mnie to drażni. A do tego dochodzi jeszcze opóźnienie po przełączeniu na inny kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z ligami angielską i polską w C+ jeśli chodzi o opóźnienie? Tak samo biednie jak na Eleven czyli 5 sekund lub więcej w stosunku do internetowych portali sportowych? Informacja o golu, który widzę na Eleven za 7 sekund jakoś nie bardzo mi się podoba.

 

Mieszkam w linii prostej 100m od stadionu, w zeszłym roku w Ekstraklasie (nc+), jak i obecnie w I lidze (Cyfrowy Polsat) opóźnienie wynosi co najmniej 7-8 sekund. Łatwo to zmierzyć, bo najpierw słyszałem ryk kibiców po golu, a potem spokojnie przełączałem na odpowiedni kanał i wszystko widziałem "live". Sprawdzałem to kilka razy, w różnych porach i przy rożnych transmisjach, nic się nie zmieniło w przeciągu ostatniego półrocza.

Edytowane przez spirit83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie wierzyć lub nie, ale sprawdzałem nawet czy streamy internetowe są szybsze i okazało się, że tak :D Jakość obrazu wiadomo gorsza, ale jeśli w internecie dają ten sam mecz nielegalnie, za darmo (reklam nie liczę) i gol pada kilka sekund wcześniej niż w TV to dla mnie jednak coś jest nie tak...  

 

Eee tam.

Ja też sprawdzałem i nigdy nie znalazłem szybszego streama od tego, co mam w tv. A opóźnienia czasem sięgały nawet dwóch minut. Co do powiadomień, to korzystam z flashscore na androidzie i powiadomienia przychodzą później niż gol pada w tv. Oczywiście nie chcę twierdzić, że nasza telewizja nie ma żadnego opóźnienia ;-) Opóźnienie jest, ale nie tak wielkie.

A co do celowości opóźnień w transmisjach sportowych to wiele może tu zdziałać lobby bukmacherskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LM Mlodzeziowa 

Sporting CP - Legia Warszawa 11.55 zamiast Sevilla FC - Olimpique Lyonnais o 15.55

Oto plan Ligi europy 

LIGA EUROPY W NC+

Czwartek 29.00

16.55 Eurosport 1 : FK Gabala - 1. FSV Mainz 05

18.55 Ajax Amsterdam – Standard Lige tvpsport

 18.55 nsport+ KRC Genk- US Sassuolo Calciu

18.55 canal+sport sparta Praga - Inter Mediolan

18.55 Canal+sport2 AS Roma – FC Astra Giurgiu

18.55 Celta Vigo – Panathinkos AO Eurosport1

21.00 AS Saint-Etienne -Rsc Anderlecht canal+sport

21.00 Canal+sport2 Steaua Bukareszt – Villarreal fc

21.00 nsport+ Hapoel Beer Szewa- Southampton fc

21.00 Manchester Unaited – Zoria Lugansk eurosport1

21.00 Fenerbahce SK- Feyenoord Rotterdam Tvpsport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie. Na którym kanale dostępnym w nc+ zobaczę dziś mecz LM Besiktas - Braga w ręczną?

 

Beşiktaş - Braga w ramach VELUX EHF Champions League możesz zobaczyć na EHF TV.

 

nc+ oraz ESN transmitują jedynie z tej fazy rozgrywek mecze grup A i B, w 1. kolejce wygląda to tak:

 

22.09 | 20:00 | Schaffhausen - Bjerringbro-Silkeborg [​nSport+]

24.09 | 16:00 | Brest - Kielce [CANAL+, Eleven Sports]

25.09 | 18:00 | Płock - Barcelona ​[CANAL+Sport, Eleven Sports]

25.09 | 19:30 | Kiel - Paris Saint-Germain ​[CANAL+Sport2]

 

​@EDIT:

 

​Nie ma problemu.

Edytowane przez Strain
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam jak z 2 lata temu posiadałem w domu kablówkę z vectry, W kuchni słyszałem szybciej co się dzieje na kanale SD, oglądając w drugim pokoju ten sam kanał w HD, wiadomo trochę to denerwowało :P chociaż szczyt szczytów było oglądanie jakiś ważny wydarzeń sportowych gdzie bar znajdujący się 100m ode mnie krzyczał z radości kilka sekund przed tym gdy ja to zobaczyłem :P ja osobiście też często oglądam kilka meczów na raz i śledzę na livescore wyniki spotkań, to strona internetowa na pewno ma około minutowe opóźnienie wobec transmisji tv ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem dlaczego większość z Was się cieszy odnośnie piłki ręcznej w nc+? Przecież oni pokazują tylko i wyłącznie 1 mecz w kolejce. Nawet o tym się nie słyszy, nie widzi się tego.

Mecze nie sa ułożone tak jak przy żużlu 2 o 16:30, a 2 o 19. Tutaj mogliby zamieszać z prawami, pokazać 2-3 spotkania live.

Dla mnie 1 spotkanie to nie jest powód do świętowania, że "zgraneli lige ręcznej" To jest śmieszne. Bardzo śmieszne. Co z tego że na wyłączność jak pokazują tylko 1 mecz w kolejce? To powód do dumy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...