Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktos rozpiske komentatorow na pierwszy weekend z Premier League?

 
Plan transmisji 1. kolejki Premier League w nc+: 

Sobota (13 sierpnia):

• 13:15 "Gorączka Piłkarskiej Soboty" (Canal+ Sport2)

prowadzący: Krzysztof Marciniak

• 13:25 Hull City - Leicester (Canal+ Sport2)

komentarz: Rafał Nahorny, Andrzej Twarowski

• 15:30 "Gorączka Piłkarskiej Soboty" (Canal+ Sport2)

prowadzący: Krzysztof Marciniak

• 15:55 Everton - Tottenham Hotspur (Canal+ Sport2)

komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

• 18:00 "Gorączka Piłkarskiej Soboty" (Canal+ Sport2)

prowadzący: Krzysztof Marciniak

• 18:25 Manchester City - Sunderland (Canal+ Sport2)

komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny

• 22:30 "Premier League+" (Canal+ Sport2)

 

Niedziela (14 sierpnia):

• 14:25 AFC Bournemouth - Manchester United (Canal+)

komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny

• 16:55 Arsenal - Liverpool (Canal+ Sport2)

komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

• 23:00 "Sport+" (Canal+ Sport2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt Sergiusz popełnił błąd przy tym meczu BVB ale za jeden błąd żeby go tak od razu już zdegradować to według mnie duża przesada.Ogólnie to jeden z lepszych komentatorów których ma NC plus  jeśli chodzi o charyzmę głosu i emocje jakie powinny towarzyszyć meczu piłkarskiemu a nie jakieś słabe komentarze typu Zelek czy też laboga który też się spuszcza nad Realem jakby nie wiadomo co jaki zespół grał.Zasługuje na to by komentować mecze bo komentują dużo gorsi komentatorzy od niego  ale co zrobić jeden ma plecy a drugi niestety niema .

 

Także nie rozumiem tego hejtu na Sergiusza. Jeden z nielicznych komentatorów, który dodaje emocji. Ja osobiście wolę komentatora "jakiegoś" niż "nijakiego" :)

 

Dobrze że wraca Liga Angielska i Gorączka Piłkarskiej Soboty do ramówki w ten sposób Canal+ Sport nareszcie może się czymś pochwalić, przydałoby się tylko obudzi trochę już zastygłą redakcję C+ jakiś nowym magazynem, ale wiadomo że to marzenie ściętej głowy.. :P

 

Upssss. Do tej pory myślałem, że Ekstraklasa w C+ załatwia wszystko :)

Niestety nawet kilka meczów ligi angielskiej w tygodniu nie załata piłkarskich braków. Gdy ruszą wszystkie ligi, ramówka Eleveny będzie znacznie bardziej "nabita". Jasne, że Ekstraklasa jest w Polsce popularniejsza od hiszpańskiej, włoskiej czy francuskiej. Problem w tym, że na stadionach Ekstraklasy jest nuuuuuuda, a tam przynajmniej jakaś gra. Żeby nie było. Nie hejtuję Ekstraklasy, po prostu takie są fakty, a co nowy sezon mam nadzieję, że będzie inaczej. :)

 

A co do redakcji C+. Po ostatnim sezonie, mam wrażenie, że chłopakom zeszło powietrze. Niestety, coraz mniej czuć powera i pomysłów.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy kiedyś kto miał Canal+ to wiedział i widział, że to jakość Premium. Podejście do piłki było dużo lepsze, dużo inne od obecnego.

Za czasów Cyfry+ chłopaki mieli ambicje, pokazywali wszystko fajnie, robili niezłe materiały. Od czasów nc+ się pogorszyło o wiele.

Ostatnio to mam wrażenie jak by ta stacja umierała.

 

1. Co robi Leszek Orłowski? Kiedyś przy lidze hiszpańskiej i Laboga i Orłowski ciągle komentowali mecze. Ostatnio słyszałem Leszka przy Superpucharze LM i nawet z niego zeszło powietrze. Nic nie komentuje chłop od dłuższego czasu, jego poziom komentatorki kiedyś był fatalny, ale to co teraz on robi? To już przesada, widać, że nie ma obycia z komentarze.

Laboga? Chłopa nie widziałem już miesiące. Kompletnie nic, Lipiński? Milko? Gdzie oni się podzieli? Nawet Żelka nie widać (nie oglądam Ekstraklasy może tam są?).

 

2. Po co im taka szeroka kadna w nc+ skoro mają tego wszystkiego tak mało? w Eleven obecnie już jest zdecydowanie lepiej.

3. Dlaczego nie dają szans Ryczelowi? Przecież to chłop z Top 5. Gdyby nie Mirosławski to Ryczel byłby w Eleven (Mirosławski nie raz się śmiał z Ryczela i dlatego Ryczel nigdy nie znajdzie miejsca w Eleven dopóki jest Mirosławski)

 

Sądzę, że za jakiś czas sam Twaro i Smokowski przejdą do Eleven. Jeżeli straciliby Ekstraklasę lub LM a na to się zanosi, że coś stracą znowu to wtedy duet Twaro Smoku odejdą z C+ i kto tam będzie? Wówczas w C+ to będzie po[beep]ółka gorsza od Polsatów Sport :/

 

Gdzie ten Canal+ z kiedyś? Gdzie ten entuzjazm? Gdzie to wszystko się podziało? Przecież pokazują tylko ligę polską, angielską i LM i tylko aż tyle... kilka meczów LM, ligi angielskiej i o 2 mecze mniej polskiej ligi niż mieli kiedyś. Opadli panowie, spuścili powietrze i chyba czekają na kolejne przetargi. Jeżeli C+ nic nie wygra a straci to wtedy to będzie koniec końca Canal+ i duet Smoku Twaro zmieni pracodawcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosowski jest zestresowany, że musi powiedzieć coś mądrego o Premier League, lecą banały, brak ciągłości wypowiedzi. Czyli formę podtrzymuje, nie jest to ekspert stacji premium. Mam nadzieję, że to jego ostatnia przygoda z Premier League. Już lepiej by to sam Marciniak poprowadził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo niby żadna różnica. I jedno i drugie dostępne dla abonentów nc+. Z tym że na nc+go jest wpawdzie dużo więcej kanałów ale nie jest całkiem darmowe, a w ramach pakaietów są tylko bezpłatne godziny - ja mam 100 miesięcznie. Inna sprawa, że przynjamniej u mnie, nc+go źle działa na komputerze, a na Edge nie działa w ogóle (na telefonie i w tablecie nie ma problemu) a c+sport on line działa bardzo dobrze. W tym całym przeniesieniu widzę dążenie do spopularyzowania nc+go

Edytowane przez ktoś z polski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze widże, że we wtorek nie pokażą meczu Ajax - Rostów? No jaja! Zamiast tego mecz Kopenhaga - APOEL. 

Brak mi słów!! 

Nie dość, że UEFA już [...] ustaliła rozpiskę na te dwa dni dając jednego dnia dwa hity Porto - Roma i Monaco - VIllareal, to jeszcze oni nie pokaża Ajaxu... eh :(

 

A w środę nawet nie ma Monaco - Villareal hahahah. 

 

Dokąd zmierzasz CANAL PLUSIE?!!

DNO! 

Edytowane przez Barti
Na forum nie stosujemy wyrażeń wulgarnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze widże, że we wtorek nie pokażą meczu Ajax - Rostów? No jaja! Zamiast tego mecz Kopenhaga - APOEL. 

Brak mi słów!! 

Nie dość, że UEFA już [...] ustaliła rozpiskę na te dwa dni dając jednego dnia dwa hity Porto - Roma i Monaco - VIllareal, to jeszcze oni nie pokaża Ajaxu... eh :(

 

A w środę nawet nie ma Monaco - Villareal hahahah. 

 

Dokąd zmierzasz CANAL PLUSIE?!!

DNO! 

Zapomniałeś że jeszcze są mecze na nsport+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie mecze powinny być w aplikacji canalplussport.pl jak ktoś już się uprze i nie przeszkadza mu oglądanie na tablecie w gorszej jakości. Wczoraj tak patrzyłem przy okazji meczu Premier League i w NC+ GO miałem około 50 sekund opóźnienia w stosunku do obrazu w tv - słabo to wygląda. :)

Ajax będzie na żywo na C+ Sport2. :)

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...