Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To była oczywista ironia, ale Ty go często chwalisz. Ani Borek nie jest najlepszym komentatorem(chyba, że od sztuk walki), ani Hajto(wręcz jednym z najgorszych).

TOP 3 komentatorów piłkarskich w Polsce, to:

1. Wolski

2. Twarowski

3. Święcicki

TOP 3 ekspertów:

1. Ćwiąkała

2. Węgrzyn(za emocje)

3. Mielcarski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi być City- Bayern i Atletico - Real wtedy zestawienie jest najciekawsze z dużymi podtekstami. A co najśmieszniejsze to 3 z 4 trenerów półfinalistów wypromowało się w Primera Divison a 4 ma okazje to zrobić i jak to nie mówić, że nie jest to najlepsza liga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie finał Real - Bayern byłby dla mnie fatalny. Walka dżumy z [beep]ą. Nie miałbym nawet komu kibicować, bo życzyłbym porażki obu, co jest niemożliwe

 

 Ani Borek nie jest najlepszym komentatorem(chyba, że od sztuk walki)

To chyba też była ironia, bo przecież Borek nigdy nie komentował sztuk walki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Rozpiska weekendowa :) Zapraszam!

Czwartek, 14.04:
Canal+Sport:
20:45 Studio Ligi Europy (Gospodarz: P.Salak; gość: M.Murawski)
21:00 Liverpool - Borussia Dortmund (M.Rosłoń - R.Nahorny z Anfield Road; KR: A.Twarowski)
23:05 Studio Ligi Europy (Gospodarz: P.Salak; goście: M.Murawski, E.Durda, P.Laboga, Ż.Żyżyński)

Canal+Sport 2:
19:40 Fenerbache - Real Madryt (M.Łopaciński - T.Świętoński)

nSport+:
18:00 Speedway+ (Gospodarz: J.Cedrych)

 

Piątek, 15.04:
Canal+Sport:
11:30 Losowanie par 1/2 finału Ligi Mistrzów (B.Gleń)
12:30 Losowanie par 1/2 finału Ligi Europy (F.Surma)
17:40 Basket+ (G.Milko)
19:30 Premier League World (W.Zawioła - K.Kozłowska)
20:00, 22:30 Super Piątek (Gospodarz: Ż.Żyżyński; gość: A.Juskowiak)
20:25 Legia Warszawa - Lech Poznań (P.Pełka - G.Mielcarski; repoerterzy: D.Kabała-Malarz, C.Olbrycht)
23:00 Magazyn Ligi Mistrzów (A.Marchliński)
23:30 Golden State Warriors - Mephis Grizzlies (W.Michałowicz - W.Kijanowski)

Canal+Sport 2:
20:40 Laboral Kutxa Baskonia - Panathinaikos (W.Michałowicz - W.Kijanowski)

nSport+:
11:30 Losowanie par 1/2 finału Ligi Mistrzów (B.Gleń)
12:30 Losowanie par 1/2 finału Ligi Europy (F.Surma)
12:55 Chelsea - Anderlecht (P.Domagała - W.Jagoda)
16:55 Real Madryt - Paris Saint-Germain (P.Domagała - F.Surma)
19:00, 21:15 Studio PGE (Gospodarz: G.Waliszko; gość: K.Cegielski)
19:25 Stal Gorzów - MRGARDEN GKM Grudziądz (E.Durda - S.Kryjom; reporterzy: S.Ryczel, R.Sitnicki)

Sobota, 16.04:
Canal+Sport:

15:00, 17:30, 20:00, 22:30 Gorączka Piłkarskiej Soboty (Gospodarz: F.Surma; gość: G.Mielcarski)
15:10 Korona Kielce - Śląsk Wrocław (Ż.Żyżyński - T.Lipiński; reporterzy: D.Kabała-Malarz, T.Lipiński)
17:40 KGHM Zagłębie - Lechia Gdańsk (P.Laboga - R.Jezierski; reporterzy: S.Śledź, M.Wróblewski)
20:10 Piast Gliwice - Cracovia (A.Marchliński - T.Wieszczycki; reporterzy: P.Bojarska, A.Westfal)
22:35 Liga+ (Gospodarz: M.Wodziński)
04:00 MMA Bellator 152 (E.Durda - K.Matuszczak)

Canal+Sport 2:
13:00 Premier League Preview (P.Domagała)
13:30, 15:45, 18:00, 20:25 Gorączka Piłkarskiej Soboty (Gospodarz: P.Karpiński; gość: K.Kosowski)
13:40 Norwich - Sunderland (K.Marciniak - R.Nahorny)
15:55 Manchester United - Aston Villa (P.Pełka - P.Rudzki)
18:25 Chelsea - Manchester City (M.Rosłoń - P.Rudzki)
21:00 NBA Play-Off (M.Pacuda - H.Radke)

nSport+:
19:00, 21:15 Studio PGE (Gospodarz: G.Waliszko; gość: R.Wardzała)
19:25 Unia Tarnów - FOGO Unia Leszno (M.Łopaciński - M.Jabłoński; reporterzy: Ł.Benz, K.Zborowski)
21:30 Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów (R.Skrzyński - W.Jagoda; reporterzy: S.Śledź, M.Wróblewski)

Niedziela, 17.04:
Canal+:
15:10 Jagiellonia Białystok - Górnik Łęczna (B.Gleń - W.Jagoda; reporterzy: C.Olbrycht, M.Wodziński)
17:35 Wisła Kraków - Górnik Zabrze (R.Wolski - K.Przytuła; reporterzy: S.Śledź, T.Lipiński)
20:00 Liga+Extra (Prowadzący: R.Dębiński - K.Marciniak; goście: K.Węgrzyn, S.Stępniewski)

Canal+Sport:
15:10 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Termalica Bruk-Bet Nieciecza (A.Marchliński - T.Wieszcyzcki; reporterzy: P.Bojarska, A.Westfal)
21:00 NBA Play-Off (W.Michałowicz - Z.Telman)

Canal+Sport 2:
11:00 European Tour - Open de Espagna: Finał (A.Person - J.Person)
14:25 Leicester City - West Ham United (A.Twarowski - P.Rudzki)
16:55 Arsenal - Crystal Palace (M.Rosłoń - R.Nahorny)
23:00 Sport+ (G.Milko - M.Rosłoń)

nSport+:
15:30 MŚ SuperEnduro: GP Maroka (T.Dryła)
16:00 Magazyn Motogamia (T.Dryła)
16:30, 18:45 Studio PGE (Gospodarz: G.Waliszko; gość: R.Wardzała)
16:55 Betard Sparta Wrocław - ROW Rybnik (E.Durda - P.Ruszkiewicz; reporterzy: S.Ryczel, J.Cedrych)
19:00, 21:15 Studio PGE (Gospodarz: D.Kabała-Malarz)
19:25 Get Well Toruń - ekantor.pl Falubaz Zielona Góra (T.Dryła - T.Gollob; reporterzy: M.Łopaciński, K.Zborowski)
21:45 Magazyn PGE Ekstraligi (Gospodarz: M.Majewski; goście: K.Cegielski, M.Kowalik, L.Demski; gość specjalny: Tai Woffinden)

Poniedziałek, 18.04:
Canal+Sport:
17:40 Basket+ (M.Stachowicz)
18:00 One Devotion: Magazyn Euroligi (W.Michałowicz)
20:00 Ekstraklasa Po Godzinach (Gospodarz: K.Marciniak; gość: R.Majdan)
20:55 Stoke City - Tottenham Hotspur (P.Rudzki - K.Przytuła)

Canal+Sport 2:
20:40 Crvena Zvezda Belgrad - CSKA Moskwa (W.Michałowicz - T.Świętoński)

nSport+
16:55 Finał Młodzieżowej Ligi Mistrzów (P.Domagała - W.Jagoda)

Wtorek, 19.04:
Canal+Sport:
17:25 Basket+ (M.Stachowicz)
17:40 Lech Poznań - Piast Gliwice (R.Wolski - M.Murawski; reporterzy: D.Kabała-Malarz, M.Wróblewski)
20:25 Ruch Chorzów - Legia Warszawa (B.Gleń - K.Węgrzyn; reporterzy: P.Bojarska, A.Westfal)
22:30 Liga+ (Gospodarz: R.Debiński)

Canal+Sport 2:
20:40 Newcastle - Manchester City (M.Rosłoń - P.Rudzki)

Środa, 20.04:
Canal+:
20:55 Liverpool - Everton (P.Pełka - R.Nahorny)


Canal+Sport:
17:25 Basket+ (J.Cedrych)
17:40 Górnik Łęczna - Wisła Kraków (R.Skrzyński - W.Jagoda; reporterzy: D.Kabała-Malarz, F.Surma)
21:10 Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała (B.Gleń - K.Przytuła; reporterzy: P.Bojarska, A.Westfal)
22:30 Liga+Extra (Prowadzący: A.Twarowski - K.Marciniak; goście: K.Kosowski, G.Mielcarski, S.Stępniewski)

Canal+Sport 2:
17:55 Ćwierćfinał Euroligi: 3.mecz (M.Łopaciński - H.Radke)
20:55 Manchester United - Crystal Palace (M.Rosłoń - P.Rudzki)

nSport+:
17:40 Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Korona Kielce (Ż.Żyżyński - K.Węgrzyn; reporterzy: S.Śledź, C.Olbrycht)
20:00 Cracovia - Zagłębie Lubin (P.Pełka - W.Jagoda; reporter: T.Lipiński)
22:00 Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin (A.Marchliński - T.Wieszczycki; reporter: B.Ignacik)
00:00 Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok (R.Wolski - L.Orłowski; reporter: M.Wróblewski)

Edytowane przez Artek1008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie finał Real - Bayern byłby dla mnie fatalny. Walka dżumy z [beep]ą. Nie miałbym nawet komu kibicować, bo życzyłbym porażki obu, co jest niemożliwe

 

 

Dokładnie. Lepiej niech powieje trochę nowością. Dlaczego znowu ma zdobyć LM Real czy Bayern.

Wolałbym City- Atletico bez dwóch zdań i oby wtedy Atletico powiozło City.

A co do PSG to szkoda mi ich, ale dopóki w kraju nie bedą grali na full chocby 10% meczów to nic nie zrobią od 1/4 LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem, po prostu zamieszanie związane z Ruchem, Lechią i Podbeskidziem mnie zmyliło. 

Dziś w Liverpoolu jest Rosłoń, a nie Twarowski. Natomiast dlaczego duet na Stoke-Tottenham jest zły?
I Wolski Lecha z Legią komentować nie będzie, skąd macie takie informacje? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SĄ ZMIANY W ROZPISCE

 

Czwartek, 14.04:

Canal+Sport:

21:00 Liverpool - Borussia Dortmund (M.Rosłoń - R.Nahorny z Anfield Road; KR: A.Twarowski)

zamiast Rosłonia będzie komentował A. Twarowski

https://www.facebook.com/CANALplussport/photos/a.128763537173023.18713.124102157639161/981669425215759/?type=3

Piątek, 15.04:

nSport+:

19:25 Stal Gorzów - MRGARDEN GKM Grudziądz (E.Durda - S.Kryjom; reporterzy: S.Ryczel, R.Sitnicki)

mecz jest odwołany

http://www.espeedway.pl/news,pgee_stal_mrgarden_gkm_w_niedziele,81262,12.html

Sobota, 16.04:

nSport+:

dodatkowo: 17:00 ROW Rybnik – Get Well Toruń

http://www.espeedway.pl/news,pgee_stal_mrgarden_gkm_w_niedziele,81262,12.html

Edytowane przez ktoś z polski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie ligi są słabe przecież, po co w ogóle oglądamy piłkę nożną?  heh, te komentarze zachowajcie dla siebie o słabości danej ligi itp, nie dla każdego się liczy tylko Real, Barca i Bayern. Ja wręcz mecze tych zespołów w tym sezonie oglądałem w ligach może razem z hm 15 żeby nie skłamać. 

 

Dla mnie liczy się piłka, jestem pasjonatem, oglądam ligę włoską, angielską i od czasu do czasu lubię francuską obejrzeć jak nie koliduje z meczami z Italii czy Premier League. Ponadto wieczorami namiętnie oglądam Argentynę i Brazylię. 

Lubię też mecze Ajaxu. 

Liczy się pomysł, mówienie, że liga włoska czy francuska są słabe to herezje. To jakie ligi są w takim razie dobre? Czyli na całym świecie tylko są dwie dobre ligi? 

Bundesliga jest przereklamowana moim zdaniem. Te pełne stadiony, które na każdym kroku podkreślają dumnie komentatorzy to tylko opakowanie. Zobaczcie na boiska, tam mecze niekiedy są bez życia, zawodnicy anonimowi, nie ma atmosfery. Bundesligę omijam szerokim łukiem, w dodatku Eurosport jej nie potrafi porządnie opakować i dobrać komentatorów. Bo jak Lach czy Durda są wyznaczani na hity, no to ja nie mam pytań... 

 

Podpisuję się po tym i dodam jeszcze, że równiez oglądam niemal wszystko, czasem człowiek przeskakuje kanały jednak bo przy tym nawale spotkań jakim są poddani kopacze to dużo ich jest jak ja to nazywam professional matches. Gdzie są wybiegane kilometry, padają jakieś bramki, ale nie ma żadnego ciśnienia, atmosfery, po prostu nie czuć, że jest gra na złamanie nogi. Taki mecz jaki ostatni oglądałem to cały finał Copa America Chile-Argentyna, trochę tego było podczas Atletico-Barca, świetna 1 połowa Roma-Real i tyle tak naprawdę. Ligi sa przeładowane meczami, stąd za dużo słabych spotkań. W Anglii/Hiszpanii/Francji i Włoszech po 18 drużyn i ja Wam gwarantuje wzrost poziomu spotkań. Jeszcze Anglia ma kasę na tyle zespołów, ale reszta to wystarczy prześledzić, że zawsze 1/2 druzyny w tych ligach zawsze mocno odstają i to regularnie. Nawet jednak w Anglii odchudzenie ligi dałoby porządne efekty (nie przemęczona Anglia na Euro, czy lepsze wyniki w pucharach), ale na dziś to mrzonki. Tacy Niemcy co graja w swojej lidze graja często najmniej spotkań ze wszystkich (liga 18druzyn plus puchar bez mecz rewanz(, czy to nie stąd ich najlepsze wyniki w reprezentacyjnej piłce? Jeszcze dodam, że prawie bankowe jest powiększenie naszej ligi do 18 druzyn co bedzie totalną katastrofą (wycofywanie sie w trakcie sezonu, zawsze 1/2 druzyny bedą mocno odstawały itd). Zmniejszyc lige do 14 i w ciągu 2-3 lat mamy Lige Mistrzów.

 

Dla porównania świetnie ogląda się mecze w AmPłd, szczególnie przy pełnych stadionach. To po prostu walka na noże, jak wczoraj w Copa gdzie Calleri dostał plombe w twarz  :mrgreen: . Piłka wciąż ewoluuje, coraz więcej zdarzeń w kalendarzu, ale jak dla mnie idzie to w złą stronę, wolałbym jakość nie ilość. 

 

Jeśli chodzi o jakość spotkań w sensie walki, emocji, wydarzeń na boisku to dla mnie 1.Włochy 2.Hiszpania 3.Anglia 4.Francja 5.Niemcy :popcorn: , bo najlepsza liga to oczywiście la liga.

Edytowane przez johnadams1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GDZIE JEST SKRÓT MECZU SEVILLA - BILBAO????!!! 

Co się dzieje z tym C+Sport? Czy oni sobie robią jaja? Drugi najwazniejszy mecz w tej fazie, a tu tylko gole pokazali i Laboga gada jakbyśmy byli w radio. 

Sorry, ale to nie poważne jak na stację Premium!

 

-----------------------

 

 

Jak dobrze, że mecz Liverpool- Dortmund był na C+ a nie na Eurosporcie, jak dobrze, że Twarowski to komentował, co tu więcej mówić, KOSMOS MECZ!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GDZIE JEST SKRÓT MECZU SEVILLA - BILBAO????!!! 

 

Co się dzieje z tym C+Sport? Czy oni sobie robią jaja? Drugi najwazniejszy mecz w tej fazie, a tu tylko gole pokazali i Laboga gada jakbyśmy byli w radio. 

Sorry, ale to nie poważne jak na stację Premium!

 

-----------------------

 

 

Jak dobrze, że mecz Liverpool- Dortmund był na C+ a nie na Eurosporcie, jak dobrze, że Twarowski to komentował, co tu więcej mówić, KOSMOS MECZ!! 

Też byłem w szoku, że nawet rzutów karnych nie pokazali. Dobrze, że zdążyłem przełączyć na Eurosport i  je zobaczyłem. Wczoraj Twarowski mistrzostwo świata, chociaż czasami przesadzał z ch[beep]em Dortmundu, chyba nie chciał być posądzonym o subiektywizm i sprzyjanie Liverpoolowi. Trzeba przyznać, że Canal+ wystawił mocną ekipę na mecze LM i LE, w końcu nie było tak absurdalnie, że musieliśmy Twaro czy Wolskiego słuchać w studiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...