Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że duży procent osób posiadających pakiet canal+ ma eleveny w NC+.Przez Eleveny jest wiecej meczów i wiekszy wybór dla ludzi.Jak liga francuska leciała na canal+ czy liga włoska to nikt nic nie mówił .Jak Canal+ stracił te oto ligi zaczeły się komentarze po adresem Canal+( i dobrze).Tu chodzi o dobry komentarz i odpowiednią ilość meczy.Canal+ to zaniedbał i mam nadzieje że w obecnych przetargach coś złapią.Ludzie w koncu płacą im abonament i oczekują dobrej oferty.Wiec jeśli już chcą premium to NHL dobrze pasuje do takiego podejścia PR-owego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile NHL można nazwać premium dla wąskiej rzeszy oglądających, to liga portugalska nie jest premium. Holenderska też nie.To raczej kupowanie dla wypchania ramówki i ch[beep]a się 500+ transmisji sportowych, niż rzeczywiste podnoszenie jakości nc+/Canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno hokej jest dość popularny.

Może i jest jak jest za free w tv, ale nie widzę tych tysięcy goniących wykupić abo C+ dla hokeja.

 

@Kamil2505

Piszesz na końcu rozpiski, że to aktualizacja i umieszczasz w tejże rozpisce BPL do dnia 20.03.

A piszesz to dziś czyli 27.03.

Ja wiem, że kopiuj wklej to łatwy sposób, ale mogłeś sobie zadać trud usunięcia akapitu o BPL skoro już w marcu nie zagrają.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hokey kiedyś był w ofercie Canal+ i z tego co pamiętam to fajnie się go oglądało :wink:  Poczekamy zobaczymy  :wink: Co do Ligi Portugalskiej to myślę że lepsze mecze mogłyby lecieć na Canal+Sportach pozostałe na Nsportach to samo NHL.Jakie prawa są od przyszłego sezonu do kupienia???

Edytowane przez GoodMen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NHL w Polsce ma porównywalną liczbę fanów z NFL, czy MLS, a te rozgrywki są w Polsce. Więc byłby świetnym uzupełnieniem ramówki jak wspominałem. Od czasów końca ESPN America niestety tych rozgrywek w Polsce brak. Świetnie hokeja w PS i później na IO w nSport ogarniał Przemysław Pełka, więc mają już min. jednego komentatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie prawa są od przyszłego sezonu do kupienia???

Nc+ kończą się prawa do Euroligi (chociaż tutaj sprawa dość niejasna, bo niby mają prawa odkupienie od Fox tylko do końca tego sezonu, ale Fox kupił je do końca sezonu 2017/2018).

Natomiast Polsatowi kończą się prawa do tenisowych turniejów ATP 1000 i 500 oraz wyścigów Moto GP.

Nie wiem jaka jest sytuacja z liga światowa siatkarzy oraz liga mistrzyn i mistrzów w siatkówce (nc+ ma prawa do Ligi mistrzów piłki nożnej, ręcznej i koszykówki - siatkówki tylko brakuje :))

Nie wiadomo też co z liga holenderska i prawami do gal bokserskich (np. HBO).

Sportklub ma do końca tego sezonu prawa do Ligi Portugalskiej.

Eurosportowi kończą się prawa do Ligi niemieckiej (o ile się nie mylę trwa przetarg).

No i hokej NHL czy koszykarska WNBA, które nie mają żadnych właścicieli.

To chyba tyle. :)

Edytowane przez kamil2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, nie przesadzajmy. Na pewno ludzie, którzy mają drużynę hokejową w mieście, by te rozgrywki oglądali. Plus oczywiście z miast pozahokejowych. Pełka świetnie wtedy komentował mecze w Polsacie Sport .Pamiętam brodatego trenera Tortorellę, kiedy w finale grała Tampa Bay z Calgary Flames. Aż nie chce mi się wierzyć, że to było tak dawno. Wydawało się, że to było gdzieś w 2008 czy 2009, a okazało się, że to był rok 2004. Oczywiście byłem za Flames, bo wspomnienia IO z Calgary były bliższe, kiedy grała Polska w hali Saddledome, niż jakaś Tampa z ciepłej Florydy.

Edytowane przez widz666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nc+ kończą się prawa do Euroligi (chociaż tutaj sprawa dość niejasna, bo niby mają prawa odkupienie od Fox tylko do końca tego sezonu, ale Fox kupił je do końca sezonu 2017/2018).

Natomiast Polsatowi kończą się prawa do tenisowych turniejów ATP 1000 i 500 oraz wyścigów Moto GP.

Nie wiem jaka jest sytuacja z liga światowa siatkarzy oraz liga mistrzyn i mistrzów w siatkówce (nc+ ma prawa do Ligi mistrzów piłki nożnej, ręcznej i koszykówki - siatkówki tylko brakuje :))

Nie wiadomo też co z liga holenderska i prawami do gal bokserskich (np. HBO).

Sportklub ma do końca tego sezonu prawa do Ligi Portugalskiej.

Eurosportowi kończą się prawa do Ligi niemieckiej (o ile się nie mylę trwa przetarg).

No i hokej NHL czy koszykarska WNBA, które nie mają żadnych właścicieli.

To chyba tyle. :)

Eurosport ma prawa do Bundesligi do końca następnego sezonu

FOX ma prawa do Euroligi do końca sezonu 16-17 bo kupował je na 4 sezony w 2013

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport ma prawa do Bundesligi do końca następnego sezonu

FOX ma prawa do Euroligi do końca sezonu 16-17 bo kupował je na 4 sezony w 2013

Co nie zmienia faktu, że przetarg o Bundeslige na kolejne sezony już się rozpoczyna.

Co do Euroligi to nie wiadomo. wszystko zależy od Fox. Pytanie czy wejdą ze swoją stacją, zdecydują się pokazywać rozgrywki na Fox czy może odsprzedaja prawa innemu nadawcy (np. Eleven) albo zdecydują się na kontynuację wieloletniej współpracy z Canal+.

Chociaż według mnie Canal+ o te prawa walczyć zbytnio nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to C+ prędko czegoś nowego wartościowego nie kupi i nie ma się co łudzić, że będzie inaczej. Oni od paru lat zaliczają solidny regres i ramówka jest coraz słabsza. Niestety trzeba to będzie sobie za jakiś czas powiedziec i uświadomić wreszcie chyba bo jeszcze tak źle nie jest, ale jak nic się nie zmieni to będzie wielki upadek kanałów sportowych C+. W zasadzie te kanały teraz utrzymuje jeszcze jedynie ekstraklasa, na którą zakusy już ma Eleven. BPL i LM też słabo opakowane. Brakuje ciekawych magazynów, a jedyne magazyny które jeszcze jako tako trzymają poziom to te związane z ekstraklasa. Ostatni dobór spotkań BPL transmitowanych na żywo również pozostawia wiele do życzenia. NBA też mało spotkań pokazują. Generalnie jestem zawiedziony tym co się dzieje z tymi kanałami i mam nadzieję że będzie lepiej jeszcze z nimi, ale w zasadzie gdyby nie to, że jestem fanem BPL i oglądam LM to już nic mnie przy tych kanałach nie trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladam regularnie lige portugalska od kilku lat - niby jest 6. w rankingu UEFA, ale poziom jaki tam jest to naprawde szkoda komentowac. Mozecie wierzyc lub nie ale od dawna poza FC Porto, Sportingiem Lizbona, Benfica Lizbona i byc moze jeszcze SC Braga (chociaz jak dla mnie ten klub wcale nie jest jakis super, nie wiem jakim cudem znalezli sie w 1/4 finalu LE w tym sezonie) - Ekstraklasa wcale nie odstaje, do tego stadiony lepsze, nowsze i ladniejsze sa w Polsce, widzow tez przychodzi duzo wiecej u Nas.

 

Mecze na poziomie czy tez wazne dla losow sezonu odbywaja sie jedynie pomiedzy tymi 4 druzynami. Pozostale druzyny regularnie dostaja baty, mecze sa bez historii, a to co prezentuja te druzyny lepiej przemilczec, tego sie nie da opisac cenzuralnymi slowami.

W dodatku watpie czy ktos bedzie chcial ogladac mecze ze stadionow w Portugali, gdzie stadiony maja pojemnosc 5 000 - 10 000 miejsc. Na Maderze stadion Uniao ma pojemnosc 2 500 miejsc - ostatnio bylo tam 1 200 kibicow z tego co pamietam ...

Na 3/4 meczow trybuny swieca pustkami.

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Częściowo się nie mogę zgodzić - poziom ligi według mnie jest wyższy niż naszej kopanej. Jakoś dziwnie portugalskie kluby nie mają problemu z wejściem do pucharów a my hm jak się uda to wejdą i co pokazują. Co do batów pozostałych ekip niż wymieniona wyżej to jeśli wynik 0-1 czy 3-2 to baty ciekawe podejście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie. Kwestia pewnie kilku miesięcy. Może szybciej. Skoro tak bardzo sami się wypowiadają o tym 3 kanale to myślę że może już w wakacje nawet im się uda go odpalić, jak nie szybciej. W tym roku na 100% będzie i tego możemy być pewni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć dlaczego C+ pokazuje tak rzadko NBA???

Dzisiaj taki za[beep]isty mecz Miami - Atlanta a ja muszę oglądać na zagranicznym C+ Deportes!

Dramat!!!

 

Niech eleven wykupi w końcu NBA!

Edytowane przez martusia83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...