Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czyli super..

przyjechali ludzie z vivendi i robia porzadki.

Tuzimek ktory ostrzyl sobie zeby na szefa sportu poszedl w odstawke.

widac nie mogli go wywalic to dotal ochlap:)

teraz jeszcze paru komentatorow z n powinno dostac propozycje nie do odrzucenia..a to praca w paralni a to w magazynie..

szefem sportu bedzie w takim razie Smok i dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej opinii to dobrze, że szykują się szefowie poszczególnych dyscyplin, a pewnie nadzorował ich będzie Smokowski. W takim wypadku ciekawe kto będzie szefem od piłki, może Twarowski ;)

 

A co do Tuzimka - wylądował chłop tam, gdzie powinien. Widać, że będzie tam typowym popychadłem. Mam nadzieję, że kilka gości z nSport też to samo czeka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym że Tomek Smokowski będzie szefem połaczonej redakcji sportowej napisał admin na oficjalnym forum Canal+ pod koniec czerwca, więc juz wtedy świat stał się odrobinę lepszy :brawo:

 

Nieoficjalnie : Dariusz Tuzimek szefem żużla w nc+ ....:)
Podasz źródło informacji :wink:

 

Jego źródłem informacji jest twitter Stanowskiego, kimkolwiek ten gość jest.

 

I nie rozumiem takiego spychania, Tuzimek na żużlu na bank się nie zna. Jeżeli mają robić szefów poszczególnych dyscyplin, to ja poproszę jeżeli chodzi o żużel jako szefa Darię Kabałę. Kobita zęby na tym sporcie zjadła, zna się, pasjonuje się i dodatkowo przez swoją (mniej, lub bardziej nieudaną) pracę w Polonii Bydgoszcz ma insajderowskie wtyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już lepiej gdyby zrobili z nSport, TVN Sport, kanał na wzór Orange Sport. Redakcja siedziała by sobie na Wiertniczej i nie wchodziła w drogę Canal+ :) Fakty TVN, TVN24 i tvn24.pl miałyby sportowe niusy, prezenterów, wszystko byłoby OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym że Tomek Smokowski będzie szefem połaczonej redakcji sportowej napisał admin na oficjalnym forum Canal+ pod koniec czerwca, więc juz wtedy świat stał się odrobinę lepszy :brawo:

 

Nieoficjalnie : Dariusz Tuzimek szefem żużla w nc+ ....:)
Podasz źródło informacji :wink:

 

Jego źródłem informacji jest twitter Stanowskiego, kimkolwiek ten gość jest.

 

I nie rozumiem takiego spychania, Tuzimek na żużlu na bank się nie zna. Jeżeli mają robić szefów poszczególnych dyscyplin, to ja poproszę jeżeli chodzi o żużel jako szefa Darię Kabałę. Kobita zęby na tym sporcie zjadła, zna się, pasjonuje się i dodatkowo przez swoją (mniej, lub bardziej nieudaną) pracę w Polonii Bydgoszcz ma insajderowskie wtyki.

 

To jeden z twórców strony weszlo.com zajmującej się piłką i były "kolega" Tuzimka z jakiejś redakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znac stanowskiego to masakra jakas ,pozdrawiam cie gosciu dobry jestes

 

A jest jakiś konkretny powód dla którego powinno się go znać?

 

Na razie dowiedziałem się od Was tyle, że był redaktorem w PS (nie czytam) i współtwrócą strony weszło.com (nie czytam). Słabe cv jak na gościa którego wdg. Ciebie trzeba znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie dowiedziałem się od Was tyle, że był redaktorem w PS (nie czytam) i współtwrócą strony weszło.com (nie czytam). Słabe cv jak na gościa którego wdg. Ciebie trzeba znać.

On zaczynał pracę w PS w takim wieku w jakim niektórzy nie myślą jeszcze o tym co będą robić w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...