Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Są już ramówki C+ na LM i LE, no i rzeczywiście mecz drugiego wyboru w Lidze Mistrzów na nSport+ :) Multiliga na C+ Sport.

Są również podane mecze LE, tak będzie wyglądał rozkład łącznie z Eurosportem i TVP Sport, w sumie będziemy mieli do wyboru w tym samym czasie aż 5 spotkań, pokazanych będzie 10  :)

 

18.45 Studio LE C+ Sport
18.55 Villarreal CF - SSC Napoli C+ Sport
18.55 Borussia Dortmund - FC Porto C+ Sport 2
18.55 FC Midtjylland - Manchester United nSport+
18.55 ACF Fiorentina - Tottenham Hotspur Eurosport 1
18.55 Sevilla FC - Molde FK TVP Sport
21.00 FC Augsburg - Liverpool FC C+ Sport
21.00 Sporting CP - Bayer 04 Leverkusen C+ Sport 2
21.00 FC Sion - SC Braga nSport+
21.00 Olympique Marsylia - Athletic Club Eurosport 1
21.00 Galatasaray SK - SS Lazio TVP Sport
23.05 Studio LE C+ Sport
23.30 Skróty LE C+ Sport, nSport+

 

Aha i jeszcze jedno: premiera Ekstraklasy po godzinach w C+ Sport o 20, powtórka w nSport+ o 21.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem TVP Sport pokazuje mecze Le drużyn inny niż polskich?

Eurosport udostępnił sublicencji Canal+ i TVP Sport na mecze LE.

 

To Eurosport kupił LE, by potem odsprzedać sublicencję na Canal+. Ale że czas mijał a meczy mało na Eurosporcie było to sprzedali sublicencje jeszcze dla TVP.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już kiedyś mówiłem ,że oni LE traktują po macoszemu. Mowa o nc+.

Nie zmieniła tego sytuacja utraty silnych lig.

 

LE jest dla nich istotna tylko kiedy grają polskie zespoły. Zachowują w ten sposób w pewnym proporcje i zapewne myślą o przetargach na ligi zagraniczne.

Może trochę za wcześnie o tym mówić ale nie sądzę żeby ktoś zaryzykował tezę że eleven następne przetargi też łatwo wygra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LE jest dla nich istotna tylko kiedy grają polskie zespoły. Zachowują w ten sposób w pewnym proporcje i zapewne myślą o przetargach na ligi zagraniczne.

Może trochę za wcześnie o tym mówić ale nie sądzę żeby ktoś zaryzykował tezę że eleven następne przetargi też łatwo wygra.

Czy ja wiem? Gdyby tak było to nie daliby sobie wydrzeć meczu 1 ekipy jak było w tym sezonie tylko co kolejkę pokazywaliby i Legię, i Lecha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakich przetargach, na jakie ligi ? :)

 

Te które stracili ostatnio 

Czy ja wiem? Gdyby tak było to nie daliby sobie wydrzeć meczu 1 ekipy jak było w tym sezonie tylko co kolejkę pokazywaliby i Legię, i Lecha.

 

Ale pamiętaj o opakowaniu. Widocznie uznali że nie da się opakować obu meczów jeden po drugim ze studiem i innymi bajerami. Wolą koncentrować się na jednym. Tak mi się wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...