Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po prostu "patczę'' i widzę co "patcze". MU z Norwich to cień klasowej druzyny, sklecić akcji nie potrafi. Norwich przecież nie wzniósł się na jakieś wyżyny, zagrali swoje....absolutnie słabo gra MU, Chelsea, Tottenham czy MC.. Jedynie Arsenal wyróznia się wolą walki.

Fama, że Klopp zrobi cuda też nie maja pokrycia....i liski szaleja. A gra tam ze 3. klasowych graczy. I styknie na lidera/ Jakieś kryształowe pałace w czubie ligi to obraza .

Wyobrazacie sobie taką "światową" markę Piast Gliwice w LM?

Aha, nie odnoszę tego do ogladalnosci bo najbardzie przyciaga mnie ta liga i jej strata byłaby przykra...Mówię o poziomie, a nawet atrakcyjności 9 a ja akurat nie kibicuję konkretnej drużynie i oczekuję widowiska, a nie wymęczonego sukcesu konkretnej druzyny) . A widzimy jak często skrepowani sa komentatorzy, obiecujacy na wstepie meczu cuda-wianki, a potem zwykła kiszka.

Edytowane przez bat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również uważam, że ta liga nie jest najlepsza, ale wg mnie najlepiej się ją ogląda.

Zdecydowanie najlepiej, tylko co z tego kiedy nie ma to przełożenia na poziom ligi? Przykre to, ale prawdziwe i żadne zaklinania tego nie zmienią. Władze klubów nie zmienią postępowania to będzie tylko gorzej. Przypadek United i to co się wyprawia po odejściu SAF-a tylko potwierdza, że zarządy klubów [ tam gdzie są władne faktycznie ] raczej zupełnie nie patrzą perspektywicznie.

 

@bat

Klopp nie zrobi nic specjalnego z tym składem co ma. Jak wiemy już cudotwórca nie jest, a moim zdanie Liverpool ma skład może 5,6 w lidze więc bata z tego już nie ukręci. Dajmy mu ze 2 okienka transferowe i tyle czasu choćby co dano LVG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To potwierdza jak słaba jest liga angielska. Oni potrafią między sobą grac i faktycznie jak grają między sobą ich ogląda się fajnie. ale już byle jaka drużyna z EU będzie biła drużyny Angielskie w LM/LE, ponad to Niemcy, Włosi, Francuzi, Hiszpanie będą spokojnie bili Anglików w MS/ME na dzień dobry.

 

Ta liga ma tylko pieniądze i tylko tyle. Bo nawet wychowanków i Anglików grających w Anglii jest mniej niż obcokrajowców.

Edytowane przez stronniczy90
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TimesSquare +1

Liga Angielska ma od kilku lat kryzys ale też bez przesady, tylko Hiszpania im odleciała, we Francji jest jedno PSG i tam walka toczy się tylko o drugie miejsce, to samo Bundesliga, jeszcze sezon się nie zacznie a już wiadomo że mistrzem będzie Bayern a walka toczy się wyłącznie o drugie miejsce. W Anglii masz kilka mocnych ekip, jest Arsenal który męczy się z kontuzjami co sezon ale jak ma dobry dzień to może ograć każdego, pokazał to w meczu z Bayernem. Man City ma problemy w europie przez trenera, wszystko wskazuje na to że to ostatni sezon Pellegriniego w City i przyjdzie tam Guardiola więc będą liczyć się w Europie, Chelsea tylko poprzedni sezon miała słabszy w europejskich pucharach bo odpadła w 1/8, wcześniej był półfinał, zwycięstwo w LE i zwycięstwo w LM, więc wyniki dosyć dobre. United nie może pozbierać się po stracie Fergusona ale to minie i wrócą na szczyt.

Dlatego śmieszy mnie trochę to ciągle pisanie jaka ta Premier League jest słaba/przepłacona/nudna, przecież na dobrą sprawę tylko La Liga jest mocniejsza.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre sobie, Rosłoń, Nahorny który bajdurzy o statach też fajny, jest Rudzki który ma swoje wady ale i ma zalety.

 

No i właśnie o tą jakość mi biega, wybacz, ale trzeba być ślepy żeby ją porównywać, a dla mnie jakość meczów BPL to PODSTAWA za którą zapłacę więcej.

 

 

A ja ci z uporem maniaka powtarzam, że jeszcze długo BPL nie będzie dostępny dla Eleven, dopóty oferta nie wyniesie tak z 40-50% więcej niż da C+.

Nikt w PL takiej kasy nie da [ może arabowie jak wejdą oficjalnie ] bo jego cena musiała by skoczyć niebotycznie jak na warunki w Polsce. Nie miałbyś dwóch [ sorry wtedy już ze 3 lub 4 kanałów ] ani za 30 zł , ani za 40 zł na pewno z BPL + to co teraz.

 

Dokładnie, to nie jest tylko BPL w C+,  dla wielu to jest WSZYSTKO.

I dopóki C+ ma BPL to ma moją kasę, i ma ja od początku transmisji BPL czyli o ile się nie mylę ze 20 lat. I będzie tenże C+ miał dalej moją kasę nawet jak wszystkie ligi świata kupi Eleven, a w rzeczonym C+ zostanie tylko i aż BPL.

 

Kolejna dobra riposta. Ja płacę 89zł nie tylko za C+ lecz też za inne kanały które się ogląda i za możliwość splittera.

To nie jest @Intermario tak, że płacimy tylko za C+. Basta

 

Dalej swoje. Jakie byś miał Eleven za 11 zł w sieci z BPL? zejdx na ziemię i ochłoń.

BPL w sieci co kolejka? musiałbym być nienormalny, a póki co mam się dobrze.

Jakby takie coś się stało to kupuję kartę Bein i przestawiam antenę tam gdzie Bein daje BPL i finito.

Ale jak mówię BPL dla Eleven to fantazja twoja niczym nie poparta.

 

I żebyś nie mówił, że mam jakieś ale do 11, to nie mam i dla mnie mógłby sobie Eleven kupić BPL [ tylko jak hahah ] pod paroma ale:

1.Poprawia jakość HD na sat

2.Nie jest sparowany z C+ który mógłbym pożegnać wtedy bo nic by dla mnie tam już nie było [ filmy? wolne żarty ]

3.Taka zamiana i tak by nie zwiększyła ilości meczy BPL o co biega każdemu kibicowi z wiadomych względów.

4.Usilne starania do wyrwania z C+ choćby ze dwóch komentatorów BPL .

 

Podsumowując, nie zrozumiałeś nic z tego co napisałem ;) Generalnie widząc to nc+ może spokojnie podnosić nadal ceny posiadając tak nieświadomych klientów - niestety brak edukacji ekonomicznej, marketingowej i co do praw rządzących na rynku robi swoje....To jest mniej więcej tak jak w lipcu wszyscy twierdzili, że Eleven nigdy nie będzie w nc+ i że padnie do września ;) Moje przypuszczenia co Eleven w nc+ sprawdziły się w 100%, co można spokojnie tutaj sprawdzić w historycznych postach, gdzie pisałem, że posiadanie Elevena przez nc+ jest priorytetem, bo muszą ubiec kabel i CP - no i co ? :) Ubiegli ;)

 

Rozumiesz, że tak się testuje elastyczność klienta tzw. stress testing, no i widząc po działaniach wypadły dobrze, bo klient ma niską świadomość, niestety....Sprawdzono przy LL, więc pozyskanie BPL było priorytetem, bo inaczej ceny musiałyby polecieć na łeb, na szyję i koniecznie oddzielenie paczki C+ z Elevenem, bo byłby masowy odpływ z platformy, więc żeby ludzi utrzymać musieliby zrobić to co napisałem powyżej. Natomiast teraz nie muszą nic, generalnie nie zdziwię jak po sezonie od nowego zażyczą sobie 25 PLN za Eleven. Dodatkowo co najzabawniejsze bronisz tego i szukasz argumentów dlaczego masz nc+ w postaci innych kanałów. Pytanie jakich? Chyba tylko C+ różnią ją od CP, gdzie też jest HBO i inne filmowe.....Po tym co przeczytałem wcześniej nie oczekuję, że zrozumiesz to co napisałem, ale czasami warto rozważyć to na wielu płaszczyznach, a nie uzasadniać bzdurnie, że komentatorzy, że wielkie HD, bo inni mają to samo tylko za parę groszy, a za kilka miesięcy wszystko może się tak rozwinąć, że nawet sobie nie wyobrażamy, jednak fanowi BPL zostanie nadal płacenie krociowej opłaty za regularne 5 spotkań, co też zdecydowanie obniża atrakcyjność tej ligi....a potem najzabawniejsze będzie to, że Ty będziesz dalej tego bronił, nawet jak taki Eleven trafi do dużego kabla czy CP, przypominam, że 3,5 roku to baaardzo dużo i dużo może się stać i z tym całym BPL w C+ możesz zostać z ręką w nocniku ;)

 

 

I potwierdza się jeszcze jedno polski klient nie jest wymagający, wystarczy mu, że dostanie narzucone dwa "hitowe" meczyki (albo mecz "Polaków") i radość pełna ;) To nic, że jak "hit" był o 13 i 16 to po 20 już nic nie zobaczy, chociaż liga gra, bo to platforma ma wybierać a klient jak foczka ma klaskać i się cieszyć ;) Z takimi klientami to można konie kraść :D

 

 

@TimesSquare - cóż za niekonsekwencja, mecze 19-20 z BPL jest ok, ale Levante z Las Palmas już nie :D Niech zgadnę, dlatego to jest ok, bo ma logo C+ w rogu - zgadłem, prawda ? :)

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@TimesSquare - cóż za niekonsekwencja, mecze 19-20 z BPL jest ok, ale Levante z Las Palmas już nie :D Niech zgadnę, dlatego to jest ok, bo ma logo C+ w rogu - zgadłem, prawda ? :)

 

 

Raczej dlatego że to Anglia, a jako dodatek w dobrej jakości ...i tym razem za sprawą C+, i wyszło że TS ma rację :mrgreen:

 

Intermario, 11 w takiej formie i takim nadawaniu, nie jest aktualnie konkurencją dla nikogo tylko ...roz[beep]yła rynek i narobiła zamieszania i spowodwała pośrednio podwyżki. Jeśli zaczęli by nadawać jako niezależny operator to wtedy możemy ich nazwać konkurencją.

 

Leicester jest tam gdzie jest bo, jest trochę kasy, jest trener który się wpasował, ale przede wszystkim je ambicja jakiej nie mają "najemcy dla kasy" u innych bogaczy. No i jest Drużyna, przez duże D, albo jak kto woli Zespół ! A zespół zawsze wygrywa nawet z najlepszymi jednostkami, i to nie tylko w piłce nożnej.

 

Pozdrawiam i życzę wesołych świąt.

 

Intermario, a dziś mama do której pozwoliła przy komputerku posiedzieć  :wink:

Edytowane przez SOUDAL
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z netu ;)

Sobota (26 grudnia):

• 12:00 "Premier League Preview" - magazyn (nSport+)

• 13:40 Stoke City - Manchester United (Canal+ Sport)

komentują: Tomasz Smokowski, Przemysław Rudzki

• 15:55 Liverpool FC - Leicester City (Canal+ Sport)

komentują: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

• 18:25 Newcastle United - Everton (Canal+ Sport)

komentują: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

• 20:40 Southampton FC - Arsenal (Canal+ Sport)

komentują: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny

• 22:45 "Premier League+" - magazyn (Canal+ Sport)

 

Poniedziałek (28 grudnia):

• 15:55 Watford - Tottenham (Canal+ Sport)

komentują: Marcin Rosłoń, Krzysztof Przytuła

• 18:25 Manchester United - Chelsea (Canal+ Sport)

komentują: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

• 18:25 Arsenal - FC Bournemouth (Canal+ Sport2)

komentują: Rafał Dębiński, Przemysław Rudzki

 

Wtorek (29 grudnia):

• 20:40 Leicester City - Manchester City (Canal+ Sport)

komentują: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki

 

Środa (30 grudnia):

• 20:40 Sunderland AFC - Liverpool FC (Canal+ Sport)

komentują: Krzysztof Marciniak, Rafał Nahorny

 

Sobota (2 stycznia):

• 12:00 "Premier League Preview" - magazyn (nSport+)

• 13:40 West Ham United - Liverpool FC (Canal+ Sport)

komentują: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

• 15:55 Arsenal - Newcastle United (Canal+ Sport)

komentują: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki

• 18:25 Watford - Manchester City (Canal+ Sport)

komentują: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny

 

Niedziela (3 stycznia):

• 14:25 Crystal Palace - Chelsea (Canal+ Sport)

komentują: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

• 16:55 Everton - Tottenham Hotspur (Canal+ Sport)

komentują: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta są dla rodziny a nie dla piłki.

Platini miał wiele ofert z Anglii ale nigdy nie wybrał ligi angielskiej. Sam podkreślił, że dla niego liczyły się najbardziej święta, a wtedy w normalnych ligach nikt nie gra, tylko siedzi przy Wigilijnym stole, cieszy się ze świąt, z przyjazdu rodziny :)

W Anglii przecież nie ma katolików, więc nie dziwota ;)

Angole jako jedyni grają na święta. Nawet kiedyś Szczęsny chciał pojechać do domu to Wenger mu nie pozwolił. Teraz w Romie Szczęsny spokojnie pojedzie do domku i czas spędzi przy karpiu z rodzinką :) I o to chodzi.

 

Tylko niech później Anglicy nie płaczą, że nie wygrywają LM/LE, że w ME/MS słabo grają przez zmęczenie sezonem :D

Jak to nie ma Katolików? Poza tym - znowu bzdury opowiadasz. Katolików masz pelno, są Anglikanie, którzy maja bardzo podobną religię. To nie ma znaczenia czy ktoś jest Katolikiem czy nie, w Polsce są Katolicy, którzy prezenty rozdają 6.01, czyli kiedy Dziadek Mroz przychodzi. U nas pierwszy raz będzie grała liga koszykówki 26.12 i 27.12 i jestem pewien, ze hale będą bardziej zapełnione niż w normalne dni.

I swoja droga Anglicy też maja tzw.Christmas Eve, wielu Brytyjczyków chodzi na Pasterke

 

ps. W Belgii też grają w drugi dzień Świat i 27.12 :)

 

 

Chciałbym życzyć wszystkim forumowiczom Wesołych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bozego Narodzenia! Sukcesów w szkole, pracy czy..na emeryturze :) Spełnienia marzeń, pieniędzy i mniej kłótni tu na forum. Smacznego!

  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie ma Katolików? Poza tym - znowu bzdury opowiadasz. Katolików masz pelno, są Anglikanie, którzy maja bardzo podobną religię. To nie ma znaczenia czy ktoś jest Katolikiem czy nie, w Polsce są Katolicy, którzy prezenty rozdają 6.01, czyli kiedy Dziadek Mroz przychodzi. U nas pierwszy raz będzie grała liga koszykówki 26.12 i 27.12 i jestem pewien, ze hale będą bardziej zapełnione niż w normalne dni.

I swoja droga Anglicy też maja tzw.Christmas Eve, wielu Brytyjczyków chodzi na Pasterke

 

ps. W Belgii też grają w drugi dzień Świat i 27.12 :)

 

 

Chciałbym życzyć wszystkim forumowiczom Wesołych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bozego Narodzenia! Sukcesów w szkole, pracy czy..na emeryturze :) Spełnienia marzeń, pieniędzy i mniej kłótni tu na forum. Smacznego!

Jak już robimy offtop, to nie katolicy a chrześcijanie ;) Anglikanie to tak samo chrześcijanie jak katolicy, ewangelicy (tutaj bardziej anglikanie) czy prawosławni ;)

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...