Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważ że są to liderzy tabeli.Ale rzeczywiście jest już trochę nudne.

 

Żużel to niestety nie piłka nożna, gdzie pokazywane są wszystkie mecze live. Sprawiedliwsze wydawałoby się rotacyjne pokazywanie meczy, tak by na koniec sezonu wszyscy mieli pokazanych spotkań po równo, lub pokazywanie meczu w zależności od sytuacji w tabelii.

 

Jak jedzie ostatni z pierwszym, a przez to nie pokazują meczu w którym mamy lider cyklu GP i v-ce lidera i dodatkowo oba zespoły są na falii wznoszącej to coś tu jest nie tak.

 

A Polonię pokażą 29 maja o 19 w NSport i TVN Turbo, w zaległym meczu z...Apatorem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto odszedl??

fan pilki i zuzla na pewno nie bo po co?

 

po prostu bylo w umowie z ebedzie trochemeczy w turbo i tyle.

ogladalnosc beie wieksza choc po ostatnich wlaczeniach nsportu do kablowei wyniki ogladalnosci sa juz na poziomie gdy zuzel byl na tvp sport.

a jak nsport wejdzie jeszcze do UPC to juz bedzie ogladalnosc na poziomie zadowalajacym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto odszedl??

fan pilki i zuzla na pewno nie bo po co?

 

po prostu bylo w umowie z ebedzie trochemeczy w turbo i tyle.

ogladalnosc beie wieksza choc po ostatnich wlaczeniach nsportu do kablowei wyniki ogladalnosci sa juz na poziomie gdy zuzel byl na tvp sport.

a jak nsport wejdzie jeszcze do UPC to juz bedzie ogladalnosc na poziomie zadowalajacym.

 

Masz racje, nie odeszli fani żużla, koszykówki i piłki nożnej, ja to nawet z CP przyszedłem :DPoza tym nc+ ma w tanszym pakiecie niż CP Eurosporty, a tam też ciekawe rzeczy lecą, mi się wydaje, że odeszło z 80tys ludzi, ale przyszło też dużo :D

 

Co do żużla, 87 tys widzów to było jeszcze wtedy gdy nSPort nie był w UPC i w multimedi. Teraz spokojnie będzie ok. 130 tys, tak na poziomie TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leonk1974

nie chce mi sie szukac linka ale udowodnil bym Ci jak byly podawane oficjalne dane ze ogladalnosc jest juz na poziomie tej z tvpsport.

a to bylo przed Multimedia chyba jeszcze...a dojdzie jeszcze UPC niedlugo.

wiec jesli chcesz zobaczyc blazna to podskocz do lazienki..moze tam lustro masz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam wam tylko przykład z mojego podwórka.W bloku ja mam tylko Cyfra+ i dostęp do nsport.Kiedyś mecze oglądało z mojego bloku 15 osób.Teraz ogladam tylko ja.Z kim nie rozmawiam to każdy wyzywa,że nie ma możliwości oglądania Ekstraligi.Takich przykładów w całej Polsce jest dużo wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, wiecie czy może wakacyjne eliminacje do Ligi Mistrzów będą transmitowane na kanałach nC+?

 

Jeśli chodzi o ligę mistrzów, to być może tvp pokaże mecze Legii w eliminacjach, tak jak w poprzednim roku katorgi Śląska.

Boję się, że z meczami w eliminacjach Ligi Europejskiej ponownie będzie sytuacja, że nikt tego nie pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...