Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Jeśli ktoś jest wielkim kibicem piłki to pozostało mu jedno:

Wychwalać "Eleven" biadolić na "Canal+" a płacić "NC+"  koło się zamyka ;)

Bo nie sądzę że "BPL" przejmie ktoś inny jak obecny canal+

Koniec

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie info - na pytanie czy Eleven odpuścił M. Święcicki odpowiedział, że tak.

 

 

https://twitter.com/MMostrag/status/671968225261940736

 

 

Hmmm ciekawe czy oni się, aby nie dogadali....chciałbym się mylić....

Kiedyś pytałem go czy będzie pracował w Eleven a on odoowiedział że nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsze jest dlaczego tak robią. W sensie beIN. Kupili La Ligę. Teraz najprawdopodobniej Premier League. Ale zamiast zostawić dla siebie i wejść normalnie do Polski, to oddają. Już mogli zawrzeć oficjalnie współpracę z Eleven Sports Network, aby to pod marką beIN SPORTS się pojawić w naszym kraju, a z czasem ich "łyknąć". Jakoś do Hiszpanii czy Francji mogli normalnie wejść. Mimo że w Hiszpanii też starali się o La Ligę, to mimo przegranej się pojawili, przejmując lokalny kanał i wchodząc z prawami, jakie oferuje lokalny dystrybutor (Mediapro). Dziwne to jest. To samo jak nc+ niby udało się przekonać, aby im to odsprzedali. Dla zabawy? Robić zamieszanie, wykupować dwie największe ligi i następnie to oddawać? Bez sensu wręcz.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to często w naszym kraju bywa nigdy nikomu nie dogodzisz ..zabiorą LL źle ,zostanie BPL w C+ źle..Ja wiem że parę osób na forum chciało by aby BPL była w Eleven,a ja mam to gdzieś i wolę lepszą jakość i sprawdzony i dobry (jak dla mnie )komentarz, niż znowu przepychanki i żale na temat sytuacji jakby eleven wygrał...

Jezeli eleven by miał BPL to na 100% zaczeli by "eksperci" planować tu na forum rozkład meczy,rozpoczeły by sie dyskusje na temat 3-go kanału Eleven,głosy by podnosili fani L1 i Serie A ze maja po 1-2 mecze,a fani LL wspominali by czasy jak była cała kolejka transmitowana w Eleven..nie wspominam o innych rozgrywkach.

 

Jezeli chodzi o podwyżki to nie sadze zeby nagle teraz podwyższono abo, bo zostawili BPL w nc+.Ceny i tak już znormalniały ,co jest podwyżką dla wielu osób.

Oczywiście że wolałbym miec wszystko jak było do tej pory.Jedynie LL mnie interesuje z Elevenu najbardziej,reszta to po[beep]ółki ,ale trudno muszę dopłacić jak chcę oglądać,jak nie to nikt mnie nie zmusza-tak jest prawda.

Ogólnie fan sportu na C+nie ma aż tak źle- BPL,ekstraklasa,LM,piłka ręczna,żużel,NBA,sporadycznie Puchar Króla..dodatkowo ,dla chętnych na innych kanałach bundesliga i ligi z Eleven.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy przesądzone - niestety. Plus jaki dostrzegam to to, że Serie A nie ucierpi w Eleven, niby mało, ale zawsze.

 

Natomiast dla wszystkich cieszących się, ja Was po prostu nie rozumiem, bo:

 

1) Za chwilę zaczną się banery, reklamy 100% BPL (swoją drogą bedą jaja jak z Eurosportem :D) i LM tylko w nc+ - do mających krótką pamięć 2 sezony temu mieliście 100% wszystkiego łącznie z ligami narodowymi oraz LE.

 

2) Teraz można zarzucić kolejne podwyżki, bo przecież "tylko u nas" i tak wszyscy cieszący się nie zdziwcie się jak zapłacicie znacznie więcej za nie ma co ukrywać uboższy kontent w paczce C+ i oczywiście za Eleven, który będzie moim zdaniem na pewno powiązany z paczką C+ - przypominam po 12 msc. Eleven będzie po 15,90 PLN.

 

3) C+ nie jest nigdzie dostępny poza płatformą w sieci! To jest ewenement, ponieważ Elevena mamy za 11 PLN miesięcznie, Iplę (z Polsatami i Eurosportem) za 15 PLN miesięcznie - co daje jak łatwo policzyć 26 PLN bez zbędnych umów i formalności - niestety C+ do tej pory takie możliwości nie dał i teraz z uwagi na "tylko u nas" na pewno nie da ;)

 

 

I mała prywata

@kingofsouth - jesteśmy praktycznie w tym samym wieku, a z tymi minusami zachowujesz się śmiesznie. Ja też mogę za chwilę przelecieć 5 stron tego wątku i wątku Eleven i zminusować każdy Twój post. Jak zacząłeś "wojnę" w ten sam sposób z @janusz951 to po pewnym czasie poleciałeś do adminów a waliłeś mu minusami w każdym poście, a teraz przerzuciłeś się na mnie. Wiedz, że ja mam te minusy w....głębokim poważaniu, jednak widzę, że Ciebie bolą ;)

 

 

EDIT: Panowie jak Rudzki i Święcicki piszą, że w nc+ to w nc+ ;) Nie ma na co czekać ;)

Ja tam się cieszę Intermario- bo Canal+ ma najlepszych komentatorów od angielskiej. Zakładasz,że Eleven uruchomiłby trzeci kanał,a tak być przecież nie musiało. Dopiero co ruszyli z dwoma, co i tak jest czymś nowym. Zresztą te dywagacje są bez sensu, skoro nawet nie startowali, czyli na razie planów rozbudowy kanałów,a przy dwóch kanałach nie da się obsłużyć czterech lig, więc lepiej,że zostaje to tak jak jest. A Angielską będę oglądał jak dotychczas :D Podwyżki mnie nie obejmą :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

"BPL" nadal będzie można oglądać na  Canal+Sport Online ......tak ma być :cool:

30.10.16 kończy mi się umowa i ta decyzja pozostania angielskiej w canal+ utwierdza mnie w tym że na 99,9% nie zmienię operatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wielu narzekało na monopol Canal+, ja z kolei uważałem,że jak się go rozbije będzie z korzyścią dla wszystkich. Tak też się stało - weszło Eleven, które przejęło zaniedbywane przez Canal+ ligę włoską i francuską,a także nabyło ligę hiszpańską. Jednak przynajmniej mnie nie chodziło o zastąpienie jednego monopolu drugim i cieszę,że Liga angielska zostaje w NC+.

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej to samo, jakieś fantazje na temat sublicencji itp. itd

Ktoś kto nie ma gdzie nadawać meczy nie zakupi BPL.

 

Jak wy sobie to wyobrażacie już nawet pomijając podstawowy fakt, iż anglicy nie dają praw komuś aby ten ktoś sobie udostępnił na chwilę [ rok to ulubiony okres jak czytam ] innemu zakupioną licencję.

 

Jeżeli prawdą jest info o wygraniu NC+ to oni nabyli dla siebie, jeżeli nie jest to prawda to NC nie dostanie żadnej sublicencji. Koniec kropka.

Wyluzujcie z tymi fantazjami, macie po 10 lat czy co?

Poszukajcie u wujka google i poczytajcie jak BPL sprzedaje prawa od zawsze.

 

Jak pisaliśmy wyżej jakiś tam wyjątek był w Rumunii gdzie pierwotny nabywca zdążył pokazać parę meczy, ale nie płacił i odebrano mu prawa, które przejął Eurosport rumuński, który jednak pewnie z racji ograniczeń finansowych po jakimś czasie poprosił o zgodę na tzw sublicencję dla innego nadawcy.

 

I tyle.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda co piszecie, to jest to dobra informacja, Canal+ świetnie pokazuje ligę angielską, wiadomo czasem można przyczepić się do wyborów meczów ale to są rzadkie przypadki. No i mamy najlepszych komentatorów do tej ligi. W Eleven pewnie sporo komentowałby Grzywacz z takimi ekspertami jak Majdan, więc przepaść kolosalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nc+ to pojęcie szerokie, może być liga angielska w TVP Sport, a może być w Sport Klubie.

Każdy tu pisze o nc+, więc to pewne że będzie w nc+.

Pytanie brzmi dlaczego nikt nie mówi o Canal+?

 

Czyżby Eurosport razem z Canal+ wykupił na spółkę? A może tylko Eurosport? A może TVP Sport z Polsat News na spółkę?

Dla mnie nc+ to cała platforma z Polsat Sport News. A Canal+ to oddzielny kanał.

 

Więc chce znać konkrety a nie mówienie o nc+. To pojęcie bardzo przesadne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...