Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

City - LFC problem leży po stronie nadawcy o danej godzinie.

O 13.45 pokazuje mecze BT Sport

18.30 Pokazuje Sky Sports.

Im pewnie by było na rękę mecz o późniejszej porze, nie wcześniejszej.

 

Czemu Canal+ dał hit kolejki o tej porze? Pewnie dlatego że nie posiadają już praw do La Liga. Gdyby posiadali, to mecz były albo o 20.30 albo 15.30

 

Widziałbym to inaczej

C+Sport 18.30 City - LFC 20.45 Legia - Śląsk 22.45 Liga+

C+Sport 2 18.00 Ekstraklasa 20.45 EHF 23.00 NBA

Ogólnie to o tej 18.30 to dramat:

Real - Barcelona

Legia - Śląsk

City - Liverpool

Schalke - Bayern

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę ktoś z Was się przejmuje Legią i Łęczną, gdy trzeba wybierać spośród Real-Barca i City-Liverpool? :) Podziwiam, nie wiem jeszcze co, ale podziwiam.

Nawet ultrasi Legii na 10-lecie swoich grup kibicowskich mają problem z wypełnieniem trybun do oprawy, jeden ogląda w domu Lewandowskiego, drugi Anglię, a trzeci w pubie sączy piwo do meczu Realu. Zwykli oglądacze nie przyjdą ani na stadion w Warszawie ani w Łęcznej, chyba, że komuś żal opłaconego karnetu.

Edytowane przez ForzaMilan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znasz prawdziwych kibiców. Dla nich każdy mecz Legii jest największym wydarzeniem. Ja niestety mieszkam daleko, dlatego pozostają mi mecze tylko przed ekranem tv. Zresztą zazwyczaj hitowe mecze były rozgrywane w niedzielę o 18 ze studiem z Łazienkowskiej i tam była Liga+ Extra. Inna sprawa, że spotkanie ze Śląskiem jakimś wielkim hitem nie jest, dlatego na żywo obejrzę sobie mecz z Madrytu, a Legii z odtworzenia :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę ktoś z Was się przejmuje Legią i Łęczną, gdy trzeba wybierać spośród Real-Barca i City-Liverpool? :) Podziwiam, nie wiem jeszcze co, ale podziwiam.

Nawet ultrasi Legii na 10-lecie swoich grup kibicowskich mają problem z wypełnieniem trybun do oprawy, jeden ogląda w domu Lewandowskiego, drugi Anglię, a trzeci w pubie sączy piwo do meczu Realu. Zwykli oglądacze nie przyjdą ani na stadion w Warszawie ani w Łęcznej, chyba, że komuś żal opłaconego karnetu.

 

Uwierz mi , dla prawdziwego kibica nieważny jest inny mecz niż własnej drużyny.

Jako kibic Wisły zawsze wybiorę jej mecz (czy to na stadionie czy w TV) niż Real-Barca, finał LM czy Mistrzostw Świata.

Po prostu moja drużyna jest najważniejsza. Reszta na drugim miejscu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, tak jak wspomniałem oglądanie przez neta to gorsza alternatywa i słabe oglądanie.

 

Po drugie, to sprawdzicie jak będzie wam ładnie hulał ten wasz player w sobotę o 18.15 ;)

 

Po trzecie, jak za 11 zł ? A kompa to nie trzeba mieć dobrego ? A internet jest za friko ? no raczej nie.

Być może nie będzie hulał,ale na jednym meczu świat się nie kończy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...