Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem gdzie sobie takie bzdurne teorie wyrobiłeś że duże miasta to NC+ a wieś to CP.Tak sie składa ze widzę jakie anteny wiszą w dużych miastach jak i wiem co znajomi maja na wsi. Kto ma większe wymagania od tv to bez względu na to gdzie mieszka wybiera NC+ kto ma mniejsze lub chce mało płacić to CP.A i jeszcze jedno wcale NC+ nie mają osoby majętne znam osoby które posiadają tv tego operatora a ledwo wiążą koniec z końcem.Więc radzę nie powielać bzdurnych teorii które zostały wyrobione na tym forum.

 

Wysnułem dość prosto ;) CP ma niskie abonamenty, nc+ dość wysokie. Każdy racjonalny klient wybierze CP, jeśli chce mieć po prostu odbiór kanałów, bo to najczęściej we wiochach motywacja by mieć SAT tv. W dużych miastach są wyższe zarobki (nie wierzysz, weź rocznik statystyczny). Ponadto na wsi często dostępność MUX jest ograniczona, a "biedni" w mieście mają łatwy dostęp do MUX itd.

Ponadto CP ma kuuupę abonentów i to raczej na niskich pakietach ;)

 

PS. Rewelacyjny komentarz na derbach Turynu ;)

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby, przynajmniej według niektórych osób na tym forum, nic nie ma w Canal+, a mnie się udało obejrzeć trzy ciekawe mecze. Najpierw kosz Cavs- Heat z zaskakująco dobrym komentarzem Durdy, potem Chelsea- Liverpool(cieszy perspektywa zwolnienia Mourinho :)) i najważniejszy z mojej perspektywy zwycięski mecz Legii z Lechią. Na tak reklamowanym Eleven obejrzałem tylko fragmenty meczu Villareal- Sevilla(zawsze wygrywa mecz z udziałem Legii). Moim zdaniem nie jest tak źle z prawami Canal+ i dlatego fajnie jakby przedłużyli prawa do Premier League.

Edytowane przez Arkon
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz a ja mecz mojego klubu obejrzałem wczoraj w Eurosporcie 2 (Górnik Z.) płacąc 140 PLN abonamentu, a kanał ten jest dostępny w sieci za 12 PLN a w pakiecie CP za ok. 30 PLN ;) Natomiast w Eleven "przeglądałem" dziś mecze ligi hiszpańskiej (z resztą angielskiej też w C+) i obejrzałem doskonale derby Turynu, a teraz oglądam mecz mojego drugiego klubu Interu oczywiście w Eleven. Dodajmy w Eleven za 11 PLN, w którego w każdym miesiącu mogę zrezygnować.....Na dodatek mój wieczór nie skończy się o 22, bo mogę jeszcze o 22.20 zobaczyć kolejny mecz ligi hiszpańskiej do poduszki, ale to tak tylko btw. jeżeli już porównujemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już porównujemy, to ja mogę po północy obejrzeć mecz NBA :). Ja nie oglądam lig włoskiej i francuskiej, a z innych lig głównie najciekawiej zapowiadające się mecze, więc na mnie ch[beep]e się ilością transmitowanych spotkań nie robi wrażenia. Meczów Legii w Eurosporcie też nie znajdę :).

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie dyskusje mogą trwac bez końca.Ilu abonentów tyle upodobań.Niektórzy to naprawdę chyba jakieś badania runku robią gdzie jaka platforma ma więcej abonentów...prosże nie rozbawiaj mnie.

Rozejrzyj sie po miastach ile jest talerzy CP?

Nie wiem skąd taka wiedza ze CP jest wiecej na wsi a nc+ w miastach.Chyba tylko z tego ze CP ma więcej abonentów bo innej sensownej teorii nie widzę.

Według Twojej wiedzy na wsi jest CP a w miastach nc+ ?? :wink: Czyli co na wsi juz nie ma kibiców ekstraklasy,premier league?

Nie można tak dzielić.Tłumaczysz to wysokością abonamentu..ehhh. Znowu to samo..na wsi biedaki w mieści tylko bogaci.

Ja na przykład nie patrzę gdzie co ile kosztuje,bardziej interesuje mnie to co jaka platforma posiada w ofercie,w tym przypadku robi różnicę oferta sportowa,która tez dzieli sie na sport i piłkę nożną :).

Kocham BPL,la lige,LM więc wybór mój jest na dzisiaj oczywisty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak tylko przypomnę, że jest też oddzielny temat o Eleven i tam można pisać komentarze na temat mecżów transmitowanych na ich antenie. Nie wiem co na to admin, ale w mojej opinii ten temat powinien być tematem o sporcie na antenach sportowych platformy nc+, czyli Canal+, Canal+Sport, Canal+Sport2, nc+38 i nSport+ ;) Po prostu już robi sie spam i nieprzyjemnie się to czyta...Ale to moje zdanie.

A gdybanie czy Eleven jest super, czy nc+ jest żałosne i na odwrót nie ma zbytnio sensu, bo każdy ma wyrobione zdanie na ten temat i to zależy od gustu, tego co my oglądamy...Jednym wystarczy tylko C+, a innym nie. I to się nie zmieni, więc to taki temat-rzeka, jak nie temat-wszechświat, który mógłby nie mieć końca :D

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz a ja mecz mojego klubu obejrzałem wczoraj w Eurosporcie 2 (Górnik Z.) płacąc 140 PLN abonamentu, a kanał ten jest dostępny w sieci za 12 PLN a w pakiecie CP za ok. 30 PLN ;) Natomiast w Eleven "przeglądałem" dziś mecze ligi hiszpańskiej (z resztą angielskiej też w C+) i obejrzałem doskonale derby Turynu, a teraz oglądam mecz mojego drugiego klubu Interu oczywiście w Eleven. Dodajmy w Eleven za 11 PLN, w którego w każdym miesiącu mogę zrezygnować.....Na dodatek mój wieczór nie skończy się o 22, bo mogę jeszcze o 22.20 zobaczyć kolejny mecz ligi hiszpańskiej do poduszki, ale to tak tylko btw. jeżeli już porównujemy ;)

 

 

A ja nie mam na co narzekać i jestem mega zadowolona, mam wszystko co najlepsze w nc+ :)

Zaczynając od najważniejszego:

1) Liga Mistrzów

2)Liga Europy

3) Liga Angielska

4) Liga Polska

5) Liga Niemiecka

6) Liga Hiszpańska

7) Liga Włoska

8 ) Liga Francuska 

 

Dzięki temu ciągle coś ciekawego jest możliwość obejrzenia i o to chodzi :)

Edytowane przez martusia83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak tylko przypomnę, że jest też oddzielny temat o Eleven i tam można pisać komentarze na temat mecżów transmitowanych na ich antenie. Nie wiem co na to admin, ale w mojej opinii ten temat powinien być tematem o sporcie na antenach sportowych platformy nc+, czyli Canal+, Canal+Sport, Canal+Sport2, nc+38 i nSport+ ;) Po prostu już robi sie spam i nieprzyjemnie się to czyta...Ale to moje zdanie.

 

 

Na pewno rozumiesz tytuł tematu?  brzmi on ''Sport na NC+''

Wybacz, ale Eleven wchodzi w skład NC+ jak sądzę i jest kanałem sportowym jak mniemam.

 

Jak ci przeszkadza to poproś admina o zmianę nazwy tematu na np. ''Sport na kanałach własnych NC+'' bo na dziś dyskusja o meczach na 11 spełnia wymogi nazwy tematu.

Ja wiem, że to się dubluje często, ale nie jest to spam jak twierdzisz.

 

Bez zmiany nazwy tematu twoje zarzuty są nietrafione i aż dziw, że ktoś dał ci plusa.

 

Aktualna nazwa tematu ''Sport na NC+'' przypomnę ponownie.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak tylko przypomnę, że jest też oddzielny temat o Eleven i tam można pisać komentarze na temat mecżów transmitowanych na ich antenie. Nie wiem co na to admin, ale w mojej opinii ten temat powinien być tematem o sporcie na antenach sportowych platformy nc+, czyli Canal+, Canal+Sport, Canal+Sport2, nc+38 i nSport+ ;) Po prostu już robi sie spam i nieprzyjemnie się to czyta...Ale to moje zdanie.

 

A gdybanie czy Eleven jest super, czy nc+ jest żałosne i na odwrót nie ma zbytnio sensu, bo każdy ma wyrobione zdanie na ten temat i to zależy od gustu, tego co my oglądamy...Jednym wystarczy tylko C+, a innym nie. I to się nie zmieni, więc to taki temat-rzeka, jak nie temat-wszechświat, który mógłby nie mieć końca :D

 

@Artek - przecież tak jak już Ci ktoś powyżej napisał sport w nc+, więc równie dobrze można tutaj dyskutować o Eleven jak i o Polsacie Sport News ;) nc+ to nie tylko C+, a podejrzewam wkrótce głównie tutaj polecą posty o Elevenie, bo po prostu stale zwiększa kontent kosztem C+.

 

 

Bez zmiany nazwy tematu twoje zarzuty są nietrafione i aż dziw, że ktoś dał ci plusa.

 

 

Ogólnie system +/- jest idiotyczny na forach tematycznych, bo po prostu tutaj nie ocenia się poziomu wypowiedzi tylko poglądy ;) Tylko jak się ludzie >20,25, 30 i wyżej w to bawią no to chyba trudno poważnie podyskutować ;)

Prosty mechanizm @Artek broni C+, więc dostaje plus od zwolenników C+, drugi broni Elevena to ma plusy za Elevena itd. Z minusami jest dokładnie odwrotnie - więc ocena za poglądy - tylko po co takie coś na forum ??

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Artek1008
Czy jest szansa żeby za tydzień w niedzielę C+ pokazał dwa niedzielne mecze o godz. 17? Derby Londynu, Arsenal - Tottenham to pewniak, ale jest jeszcze mecz Liverpool - Crystal Palace. Ostatnio miały być transmitowane dwa mecze  o tej samej godzinie, ale jednak zrezygnowali z tego pomysłu. Może tym razem się uda? :)

Edytowane przez Gebe
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Artek - przecież tak jak już Ci ktoś powyżej napisał sport w nc+, więc równie dobrze można tutaj dyskutować o Eleven jak i o Polsacie Sport News ;) nc+ to nie tylko C+, a podejrzewam wkrótce głównie tutaj polecą posty o Elevenie, bo po prostu stale zwiększa kontent kosztem C+.

 

Ja to jak najbardziej rozumiem, ale moim zdaniem to mija się po prostu z celem, aby w trzech tematach gadać o jednym kanale... :P

 

@Gebe - szansa jest...ale na razie(!) nie ma takich planów :P

 

A jak już tak się chwalimy, to ja przedstawię swoją listę:

1. Liga Mistrzów UEFA

2. Ekstraklasa/Ligue1/Premier League (wszystkie ligi musze po prostu oglądać)

3. LM Piłkarzy ręcznych

4. LaLiga

5. Liga Europy

 

Reszta mi "loto", ale lubię sobie obejrzeć NBA czy Bundesligę lub żużel, więc tym bardziej lepiej, że nc+ to ma.

 

Edytowane przez Artek1008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mamy dobry przykład ile spotkań będzie można obejrzeć w C+, w sytuacji, gdy przestanie grać liga polska (LM i LE z resztą też). Dziś mamy tylko dwa mecze na żywo BPL....Tak, więc weźcie to też pod uwagę, że jeszcze miesiąc, półtora i mocno spadnie ilość spotkań, przynajmniej do końca lutego.....co Elevenovi jednak nie grozi ;)

 

Swoją drogą czy ja dobrze widzę, czy w tej kolejce C+ pokazał 5 meczów LIVE, a Eurosport2 pokaże 3 mecze LIVE ?? :)

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I chciałbym dodać, że rok temu o tej samej porze Liga Polska też nie grała w niedzielę, ale grała i włoska i francuska i hiszpańska i co?

Canal+ miał przecież wolne anteny w niedzielę, i nie pokazał jak nalezy pokazywać tych lig. Eleven jak widzimy pokazuje wszystko co może i ile może, a Canal+ dokłądnie rok temu mając prawa nie pokazywał tego a miał wolne anteny i po 12:30 i o 20 i wcześniej i później.

 

I niech Canal+ uczy się od Eleven jak się prawidłowo pokazuje mecze.

 

A co do ekstraklasy to Canal+ został wrobiony przez Eurosport ;) Nie dość, że Eurosport zgarnął na wyłączność 25% ekstraklasy to w tym tygodniu pokazał aż 3 mecze a Canal+ 5 ;) To jest kpina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...