Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

od 2014 roku canal+ sprzeda 4 mecze z kazdej koleji nadawce ogolnodostepnemu z zasiegiem krajowym.

pewno beda to te gorsze mecze i wybiora sobie tvn7

co ty za przeproszeniem pi-eprzy-sz, w stacji otwartej mogę być tylko 4 mecze w sezonie a TVN7 jest stacją niekodowaną i właśnie tylko 4 mecze w sezonie by mógł pokazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszperalem i sprawdzilem.

istotnie-po[beep]ylem.

ludziska zapamietajcie ta chwile ze ktos sie przyznaje do bledu bo wam to do glowy nie przyjdzie nigdy.

 

4 mecze w sezonie.

za ten rok canal+ placi 87,3 mil w przyszlym 101 a w nastepnym juz 111 mil zl.

takie dane podal przeglad sportowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno być jak na dekoderach SKY UK wyłączasz sobie komentarz i masz dźwięk z trybun :D No ale media-szajs takie opcji nie ma :D

 

To nawet nie chodzi o brak takiej opcji, bo nawet jeżeli taka opcja jest w dekoderze, to wyłączenie komentarza jest niemożliwe.

 

Wiekowy Strong z Cyfry ma taką opcję, by wyłączyć dźwięk audio, tyle tylko że przestawienie z włączony na wyłączony nie jest możliwe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do praw, jest to bezsens... Prawa powinny być jak w Angli, max 4 mecze w tv, a reszta retransmisje. Frekwencja byłaby lepsza.....

Prawa nie mają nic wspólnego z frekwencją na stadionach w Polsce.Jest niski poziom polskiej ligi,są represje dla kibiców to i ludzi mało.Nawet gdyby 1 mecz był na tydzień to i tak więcej ludzi nie byłoby na stadionie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt karty kibica ograniczają dostęp do meczy- jednak patrze co się dzieje w Szczecinie na Pogoni- jest wyrobione ok 15tys kart kibica a na mecze chodzi ok. 4tys(średnia ok 6,5tys). Ludzie wolą oglądać mecz Pogoni w kablówce na polsat sport gdzie ma to w abonamencie niż wydać 20zł za wyjście na mecz- i to uważam jest problem frekwencji- łatwa dostępność a nie inne sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

richi26 mecz w TV to nie to samo co na stadionie.Akurat jeśli chodzi o Pogoń to wybacz ale ich tragicznej gry na wiosne nawet za darmo w TV bym nie oglądał.Sprawa druga to np.ja abym na żywo mógł zobaczyć ulubioną drużynę musiałbym jechać ponad 400 km więc zostaje tylko TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ze mecz tylko na stadionie- jednak wielu kibiców tak sobie liczy , po co mam wydać 20zł na bilet jak mam ten mecz na kablówce- co do Pogoni to zgoda teraz grają piach , jednak na jesień grali lepiej a frekwencja jakaś dużo większa nie była. Patrząc globalnie na całą ligę - łatwy dostęp do meczy ma wpływ na frekwencję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie zastanawiam kiedy skonczy sie ta sciema z c+family? Jak dotychczas to w na c+ sport leci tylko angielska na wylacznosc i lepsze mecze hiszpanskiej. Czyli fan Premiership ma placic dotakowo 40zl :) Zastanawiam sie czy pewnego dnia wlacze c+family w weekend a tam tylko ekstraklasa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po rozmowie z mila i nawet ogarnieta Pania na Infolini.

Pakiet Ekstraklasa jest dostepny tylko trzeba o niego zapytac, mozna go wziasc do kazdego pakietu widocznego na stronie.

Polega to na tym ze na czas meczu kanal ktorego nie mamy w swoim pakiecie bedzie odblokowany.

Nie udalo mi sie jeszcze dowiedziec jaka jest cena za ten pakiet, maja do mnie dzwonic bo zlozylem wypowiedzenie i beda mieli dla mnie specjalna oferte.

 

Dowiedzialem sie tazke (chodz nie do konca w to wierze) ze liga angielska jest i bedzie pokazywana tylko na Canal+ Sport HD, a ten jest dostepny tylko w pakiecie Platinium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...