Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Emil.1603 co do "Canal+Sport Online" to jest naprawdę dobra sprawa ...

Biorę laptopa do sypialni podpinam pod tv i :

 

2gwfkfc.jpg

 

a żona siedzi w salonie i ogląda swoje "[beep]" :wink:

Kwestia gustu... :) W Wielkiej Brytanii jest internetowy kanał Sky SPORTS Xtra, który w schedule'u ma jakieś 4 mecze La Ligi. 2 z nich będą tylko w Sky SPORTS Xtra, a dwa inne będą na tym kanale oraz usłudze Red Button na Sky SPORTS 1. Takie rozwiązanie też jest ciekawe. Może nawet ciekawsze. Ale tam red button jest od kilkunastu i potrafią to dobrze wykorzystać (DVB-T, TV-sat, cable-TV).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć na arabów ''maja rozmach sku.......". Osobiście nie wierzyłem że NC+ może tyle stracić ale niestety okazało sie to prawdą.C+Online fajna sprawa tylko tak jak kingofsouth pisze że niedługo nie bedzie co tam oglądać, chyba że golf i regaty. Cos mi sie wydaje że za rok premiership tez zniknie z C+ i to dopiero bedzie tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszlosc przed C+/NC+ wyglada kiepsko. Zakładając, że niedługo trzeba będzie walczyć o kolejne sezony BPL potem Ekstraklasę to scenariusz jest taki, że albo C+ zakupi prawa za astronomiczne kwoty wywindowane w czasie przetargów albo odda pole 11/beIN Sport (jeżeli poważnie podejdą do PL rynku).

 

Hm, może "wirtuozi biznesu" z C+/NC+ już zastanawiają się nad odsprzedażą platformy, zanim Solorz dogada się z Kararczykami ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Odnosząc się w sprawach TV do bitew z przeszłości, do Europy zbliża się potężna fala. Jeśli nc plus przegra angielską w X, to kaplica."

https://twitter.com/UEFAComPiotrK/statu ... 3639717888

"też jestem zdania, że dziennikarsko Polsat znacznie wyżej od Canal+"

https://twitter.com/M_Wawrzynowski/stat ... 8876251136

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wcześniej ale powtórzę bo niektórzy tu wylewają pomyje na C+. Po pierwsze z kasą od Arabów nikt nie wygra, po prostu cena dla nich nie istniej. Po drugie C+ naprawdę złożył dobrą ofertę na PD. Do przetargu na na francuską i włoską w ogóle nie zostali dopuszczenie. MP Silva przeniósł swoje prawa do eleven i tyle, zostali zrobieni w banbuko przy zielonym stoliku. Błąd NC+ polegał na tym, że nie mieli info. co się szykuje, Michał miał im dać info. z pierwszej ręki a się tylko ośmieszył i nic tak naprawdę im nie dał...NC+ próbował dogadać się rzutem na taśmę z Arabami ale widać że nie wyszło. Sojusz BeIn z eleven okazał się za mocny. Niektórzy się dziwią gdzie eleven to wszystko pomieści...spokojnie jest Orange do kupienia :-)

Nc+ doda Eleven zostały ostatnie rzeczy do ustalenia, będą dostępni. NC+ wie że musi się dogadać a Arabami, ułożyć wspólne życie z nowy liderem :-) więc żadnej wojny nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wcześniej ale powtórzę bo niektórzy tu wylewają pomyje na C+. Po pierwsze z kasą od Arabów nikt nie wygra, po prostu cena dla nich nie istniej. Po drugie C+ naprawdę złożył dobrą ofertę na PD. Do przetargu na na francuską i włoską w ogóle nie zostali dopuszczenie. MP Silva przeniósł swoje prawa do eleven i tyle, zostali zrobieni w banbuko przy zielonym stoliku. Błąd NC+ polegał na tym, że nie mieli info. co się szykuje, Michał miał im dać info. z pierwszej ręki a się tylko ośmieszył i nic tak naprawdę im nie dał...NC+ próbował dogadać się rzutem na taśmę z Arabami ale widać że nie wyszło. Sojusz BeIn z eleven okazał się za mocny. Niektórzy się dziwią gdzie eleven to wszystko pomieści...spokojnie jest Orange do kupienia :-)

Nc+ doda Eleven zostały ostatnie rzeczy do ustalenia, będą dostępni. NC+ wie że musi się dogadać a Arabami, ułożyć wspólne życie z nowy liderem :-) więc żadnej wojny nie będzie.

 

Dokładnie bez Elevena to mogą tylko stracić - szczególnie w kolejnych miesiącach. Tylko pytanie za ile ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wcześniej ale powtórzę bo niektórzy tu wylewają pomyje na C+. Po pierwsze z kasą od Arabów nikt nie wygra, po prostu cena dla nich nie istniej. Po drugie C+ naprawdę złożył dobrą ofertę na PD. Do przetargu na na francuską i włoską w ogóle nie zostali dopuszczenie. MP Silva przeniósł swoje prawa do eleven i tyle, zostali zrobieni w banbuko przy zielonym stoliku. Błąd NC+ polegał na tym, że nie mieli info. co się szykuje, Michał miał im dać info. z pierwszej ręki a się tylko ośmieszył i nic tak naprawdę im nie dał...NC+ próbował dogadać się rzutem na taśmę z Arabami ale widać że nie wyszło. Sojusz BeIn z eleven okazał się za mocny. Niektórzy się dziwią gdzie eleven to wszystko pomieści...spokojnie jest Orange do kupienia :-)

Nc+ doda Eleven zostały ostatnie rzeczy do ustalenia, będą dostępni. NC+ wie że musi się dogadać a Arabami, ułożyć wspólne życie z nowy liderem :-) więc żadnej wojny nie będzie.

Powiedz Michałowi żeby się już więcej nie ośmieszał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stm112 to ja wolę słuchać i oglądać 8)

 

hw012r.jpg

 

Wiadomo ze c+sport online bije eleven. Ja w TV oglądam Liverpool-Arsenal. Włączyłem na chwile to Eleven i szczerze mówiąc jezeli tak będę musiał oglądać mój ukochany klub to normalnie chyba składam petycje temu pacanowi Tebasowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obserwator1984

Nie żebym Ci nie wierzył ale juz tyle informacji było że.... Ale ok, działasz w branży wiec Ci wierze. A wiesz moze czy maja szanse sie dogadać tak żeby jakies mecze byly w C+ ?? Nwm jakaś sublicencja?? Albo na zasadach ze Np.11 robi program w stylu sport+extra a c+ dostarcza im skróty??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...