Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do tematu sport się skomercjalizował maksymalnie, wystarczy zobaczyć kto ma prawa do MŚ w piłce- Rosja i Katar. Nie mam więcej pytań. Podobnie Barcelona sprzedała miejsce na koszulkach Katarczykom. Kasa, misiu, kasa. I nikt nie patrzy na to, że przeciętny kibic w jakiejś prowincjonalnej Polsce nie może oglądać La LIgi, niestety. Ja trzymam kciuki za Canal+, żeby jednak miał prawa do tych rozgrywek. To by oznaczało, że wieszczenie przez niektórych śmierci tego kanału i platformy nc+ byłoby mocno przedwczesne :). Poza tym komentarz Wolskiego jest klasą samą w sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tracer10

Na terenie UK. Było to już przerabiane ze 100 razy na 100 różnych forach. Sprawdź sobie sam - Bein przykładowo transmituje WSZYSTKIE mecze z tej godziny.

 

Ale Bein NIE pokazuje BPL na Astrze ani HB jezu, poczytaj trochę. Tyle razy było wałkowane własnie a ty ciągle nie kumasz dlaczego nie ma zgody na Astrę ani HB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tracer10

Na terenie UK. Było to już przerabiane ze 100 razy na 100 różnych forach. Sprawdź sobie sam - Bein przykładowo transmituje WSZYSTKIE mecze z tej godziny.

Kanały które mogą teoretycznie odbierać mieszkańcy UK nie mogą pokazywać wszystkich meczów Premier League o 16 tylko max 1 a takim Bein ani NBC nie są.

 

W UK nie jest pokazywany żaden mecz o 16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę obecną formułę, jest dynamiczniej. Tylko u Wodzinskiego mi brakuje naturalnosci.

 

A Ignacik w skrótach strasznie krzyczy - męczę się oglądając. Niech oni czesciej wysyłają na skroty Lipinskiego, Surme, Wroblewskiego czy Olbrychta. Tam jest zawsze profi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro C+ nie ma obecnie meczów niedzielnych po 20:00 to może warto chociaż przenieść godzinowo Ekstraklasę tj. zamiast 15:30 i 18:00 dać 18:00 i 20:30. Wadą tego rozwiązania jest m. in. Liga+Extra o późnej porze.

 

Drugą rzeczą mogłoby być "uproszczenie" ramówki poprzez danie wszystkich meczów Ekstraklasy w C+Sport1, a Barclays Premier League w C+Sport2. Niech na zwykłym Canal+ pozostanie bardziej filmowym kanałem (choć Speedway Grand Prix, mecze dnia UEFA Champions League oraz mecze polskich klubów w UEFA Europa League mogą pozostać na tym kanale).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tracer10

Na terenie UK. Było to już przerabiane ze 100 razy na 100 różnych forach. Sprawdź sobie sam - Bein przykładowo transmituje WSZYSTKIE mecze z tej godziny.

Na terenie UK nie tyle nie ma przyzwolenia na jeden mecz, co w sobotę 14:45-17:15 w ogóle nie wolno pokazywać piłki nożnej w TV.

Dotyczy to nie tylko meczów krajowych, ale również zagranicznych. Przykładowo w zeszłym roku transmisja Gran Derbi z Madrytu (17:00) na Sky Sports zaczęła się od 15 minuty.. :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego żeby kluby zarabiały na biletach a nie żeby kibice siedzieli przed tv.

A gran derby? mówił ktoś że od 15 minuty zaczeli pokazywać...

No właśnie o to chodzi żeby kibice chodzili na mecze swoich drużyn, sobota godzina 15 w UK to jest świętość i grają w tym czasie chyba wszystkie klasy rozgrywkowe., dlatego nawet Gran Derbi nie pokazywali od początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto taki sygnał "produkuje": nc+ czy dostają taki z Wysp?

 

Każdy dostaje ten sam syganał tylko dziwne, że w C+ Pl jego jakość HD często gęsto jest jak dobre SD co najwyżej.

Ciekawe co? Mam możliwośc porównania jakości tego samego meczu BPL na antenie C+ i BT lub Sky Sport na podobnej klasy telewizorach i zapewniam cię, że ostatnimi czasy wygląda to słabo.

A sygnał wszak ten sam. Do fuzji było w miarę ok, ale po niej to jest kicha HD.

 

Kiedyś wkurzony zadzwoniłem na infolinię, żeby spytać co jest nie tak z tym meczem BPL napomknąwszy wcześniej, że mieszkam na wyspach to pani nie wiedząc co rzec pogrążyła się zupełnie bredząc, że chyba mieszkam za daleko. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tymi meczami o 15-tej w sobotę w UK to kpina totalna. Sam mieszkam w UK, i byłem /zanim mi się dzieciak nie urodził/ na kilku meczach Arsenalu /nawet mam jeszcze kartę od membershipa/ i wiem jak ekstremalne są to koszty.

Dla mnie zabawa w jeden meczyk włączając w to bilety, pociąg, coś do zjedzenia itd. to koszt ok 150f i mówię tu o średniej rangi meczu /Swansea, Crystal Palace/ bo na topowe ala Chelsea czy Tottenham to ceny są jak z kosmosu.

Oczywiście ktoś powie że w Anglli się inaczej zarabia ale jakoś nie mogę żadnego znajomego Brytyjczyka przekonać na kolejny wyjazd bo po prostu jest za drogo.

 

Śmiech największy był że ja Polak mający w UK polską tv mam więcej transmisji Premier League niż Brytyjczyk oglądający brytyjską tv z największym pakietem sportowym, płacący do tego x4 co ja.

A z C+ to się też kiedyś "ukrywałem" przy przedłużaniu aż w końcu konsultant powiedział wprost kiedy nie chciałem podać numeru do oddzwonienia że nieważne czy jestem w UK czy w Nowej Zelandii - klient to klient i póki płaci to jest ok. Tyle w temacie ich własnego regulaminu. Zresztą jakby się przyczepili do "wyjezdnych" abonentów, to by całkiem wielu ich stracili, szczególnie na wysokich pakietach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...